Klub Helas uspořádal dostihový den

05. května 2009, 12:00 - Petra Křapová
05. května 2009, 12:00

V neděli 26. dubna 2009 se na dostihovém závodišti Praha Velká Chuchle uskutečnil 8. ročník Dostihového dne LBBW Bank – British Racing Day, pořádaný společenským klubem HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB Agentury Helas. Čestným hostem a patronem dostihu byla velvyslankyně Velké Británie v České republice Linda Duffield.

Autor: Stanislav Černoch

Na to, jak takový dostihový den vypadá, jsme se zeptali majitelky pořádající agentury a zakladatelky klubu „Helas New Encounters Club“, paní Heleny Kohoutové.

„Samozřejmě, že to není pouze o tom, že by naši hosté seděli na tribunách a pozorovali běžící koně. Já osobně mám moc ráda atmosféru, která panuje při anglických dostizích. Dámy se procházejí v kloboucích, pánové pokuřují doutníky, sází a fandí svému favoritovi. Proto se snažíme tuto atmosféru zprostředkovat i našim hostům. Letošní dostihový den se díky slunečnému počasí mimořádně vydařil.

Mají dostihy v této době ještě nějaké příznivce? „Ano, bez nich by to ani nešlo. Protože každá podobná akce potřebuje příznivce a partnery. Generálním partnerem byla společnost LBBW Bank, tradičními hlavními partnery společnosti Rigips a Shell, dalšími partnery společnosti Sherlog – Secar Bohemia, EC Harris, PrintSoft, Hays a Scuderia Praha. Všichni věnovali dárky nejen pro vítěze jednotlivých dostihů, ale také do dobročinného bazaru. V průběhu akce mohli hosté zakoupením těchto dárečků přispět na podporu Asociace APLA, která podporuje především děti a mladistvé trpící autismem. Zástupkyně LBBW Bank, paní Martina Lambert, pak předala symbolický šek zástupcům asociace.“ Co vše mohli hosté vidět? **

„Aby si hosté mohli prohlédnout nejen běh koní na závodní dráze, ale také běh koní pod kapotou, byly v cílové rovince vystaveny exklusivní modely automobilů Gran Turismo S a Quattroporte S značky Maserati. Vystoupení mažoretek před hlavní tribunou a osm vzrušujících dostihů s možností sázek okořenily atmosféru dne. Ve VIP tribunách byl připraven bohatý doprovodný program: degustace archivních vín, doutníků Davidoff a unikátní kávy.

Nejen pro dámy byla připravena galerie módy, kde si mohli vyzkoušet novou dámskou vůni Ferre Rose Princess a pánskou vůni Ferrari UOMO, líčení, dále výstavku Horus Optik Emotion Studio, švýcarské hodinky La Butique Suisse, šperky, luxusní kolekce modelů butiku 7th Heaven a módní přehlídka modelových klobouků. Akci zakončila bohatá tombola, jejíž hlavní cenou byly letenky“.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít