Kecal v ženských šatech

16. dubna 2013, 13:30 - Veronika Vinterová
16. dubna 2013, 13:30

V šest mě pro budí cupitání mladšího syna, který se ke mně na chvilku přijde přitulit předtím, než zahájíme ranní kolotoč. Potom musím donutit oba syny vyčistit si zuby, obléknout se, nasnídat, je třeba připravit jim svačinu a tašku do školy a pak už vyrazit. Tak začíná pracovní den Veronika Vinterová, majitelka seznamovací agentury Náhoda.

K tomu se obstojně učesat, obléci šaty, boty na podpatku a nalíčit se, aby nepůsobilo jako fráze, když našim klientkám vyprávím, že by měly vypadat a působit co nejvíce žensky.

Cestou z naší vesnice kousek za Prahou už přemýšlím, co mě dneska všechno čeká. Auto je pro mne místem, kterým odděluji práci od rodiny, i když to není možné dokonale a vždy. V kanceláři naší rozvojové a seznamovací agentury Náhoda na Vinohradech zahajuji den čajem a krátkým setkáním s týmem poradců - seznamovacích agentů.

Novinářky nejdříve nanečisto

V deset mě čeká první schůzka s novinářkou Katkou, která testuje služby agentury. Dříve než se bude sama doopravdy seznamovat, podíváme se společně na to, jak je možné se na nový vztah připravit. Katka se v úterý minulý týden sešla s naší lifekoučkou Petrou. Prošly spolu minulé vztahy, důvody rozchodů, priority nového vztahu a důležité charakteristiky budoucího partnera.

Podle vlastností domluvených s koučkou jsem pro Katku vytipovala jedenáct mužů z databáze a ty jsem jí představila. Zároveň jsem ji požádala o bezprostřední reakce na fotografie mužů, jejich profily i testy osobnosti, abychom mezi nimi vybraly čtyři, se kterými by se ráda potkala.

V poledne mne čeká oběd s elitním klientem Pavlem, kterému hledáme partnerku již téměř půl roku. Má vysoké nároky - proč by ale ne, on sám může být snem mnoha žen. Podívám se na nově zaregistrované dámy a připravím jejich profily. Jedna z nich ho zaujala, tak ji zítra oslovím.

Ještě se domlouváme na využití nové možnosti, kdy budeme klientovi hledat partnerku na míru podle přesně specifikovaných kritérií i mimo databázi agentury za pomoci sítě externích spolupracovníků - spojek Náhody. Pavel chce aktivní, schopnou ženu, která je optimistická a veselá. Poměrně přísné nároky má i po vzhledové stránce. Zatím jsem mu představila asi dvě desítky žen, ale žádná nebyla ta pravá. Třeba se našim spojkám poštěstí.

Odpoledne mám ještě domluvenou kávu s Tomášem. V jeho případě jsme cestu k novému vztahu zahájili spoluprací se stylistkou. Pro někoho může být překvapivé, že kompletní změny image podstupují mezi našimi klienty častěji muži, s nimiž lze dosáhnout opravdu významného posunu. Stylistka Lenka nejprve Tomášovi připravila jeho osobní barevnou paletu vycházející z barev očí, rtů, pleti a vlasů.

Minulý týden spolu doslova vyprášili jeho skříň a vyházeli více než půlku obsahu. V pondělí byli nakupovat a výsledek je opravdu dokonalý - skvěle padnoucí kalhoty zeštíhlují Tomášův zadek a nohy, košile s proužky je univerzální a celý outfit krásně doplňuje červený svetr. Mám z jeho proměny radost a on sám taky.

Smysluplný vztah

Práce s velkou částí našich klientů je úžasná a inspirující. A to potěšení, když se klient začne mít víc rád, víc si věří a lépe se cítí, je k nezaplacení. O tom, když se podaří dát dohromady nový pár, kterému to funguje, ani nemluvě.

Cestou z práce relaxuji v autě poslechem rocku. Večer vyrazím na aerobik, ale předtím ještě udělám pár palačinek se špenátem a pro syny nasladko s jablíčky.

Mám dva syny a muže, se kterým jsem 15 let. Všichni tři někdy strašně zlobí a já se rozčiluji. Pak si ale říkám, co bych chtěla, vždyť mám to, po čem touží valná většina nezadaných - smysluplný vztah.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nejzadluženější státy světa
Když v cizině nabouráme, nebo nám auto ukradnou
Srovnaní cen potravin, nápojů a taxi v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
Archos 50 Saphir: odolný obrněnec s velkým akumulátorem (recenze)
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít