Kalendář pro podnikatele

02. srpna 2004, 00:00 - admin
02. srpna 2004, 00:00

PONDĚLÍ 2. SRPNA Do tohoto data přijímá rokycanská radnice nabídky podnikatelů na odkup volného 22 hektarového areálu kasáren .

PONDĚLÍ 2. SRPNA Do tohoto data přijímá rokycanská radnice nabídky podnikatelů na odkup volného 22 hektarového areálu kasáren .

Končí soutěž na provozování systému placeného parkování v Mladé Boleslavi na následujících 10 let.

ÚTERÝ 3. SRPNA

Do tohoto data mohou předložit své nabídky zájemci o koupi 34procentního podílu v provozovateli přenosové soustavy ČEPS. Pokud společnost ČEZ nenalezne nového majitele pro svůj menšinový podíl v ČEPS , odkoupí jej stát.

V přerovském hotelu Jana se od 15 hodin uskuteční setkání podnikatelů se zástupci koaliční provizorní vlády v Iráku. Hlavními tématy bude aktuální situace v jižním Iráku , možnosti podnikání, obchodní příležitosti v energetice, vodním hospodářství, zpracovatelském průmyslu a subdodávkách do jižního Iráku. Organizátorem je Okresní hospodářská komora Přerov.

V Karlových Varech se uskuteční seminář pro podnikatele, jehož cílem je poskytnout potencionálním zájemcům o dotace základní přehled o strukturálních fondech EU . Pořádají ho Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Poohří. Informace: Hana Nucová, tel.: 353 116 226.

Neziskové a nevládní organizace, obce, města a krajské úřady na českorakouské hranici mohou do tohoto data podávat žádosti o granty ze Společného fondu malých projektů programu CBC Phare na rozvoj přeshraničních sítí a lidských zdrojů . Na tyto projekty je vyčleněno 1,56 milionu eur (téměř 50 milionů Kč).

Začíná dvoudenní seminář “ Time management trochu jinak aneb jak stihnout vše důležité a zůstat v pohodě“. Pořadatelem je Institut svazu průmyslu ČR. Tel.: 224 934 088, e-mail: infoisp@institutsp.cz

ČTVRTEK 5. SRPNA Neziskové a nevládní organizace, obce, města a krajské úřady na českorakouské hranici mohou do tohoto data podávat žádosti o granty ze Společného fondu malých projektů programu CBC Phare na projekty z oblasti udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí . PÁTEK 6. SRPNA Společnost JHC dražební pořádá dražbu nemovitostí v bývalém strojírenském areálu zkrachovalé společnosti BSS Metaco. Areál se nachází v Brandýse nad Labem v okrese Praha-východ. Vyvolávací a zároveň i odhadní cena činí 12,9 milionu korun. Uzávěrka veřejné soutěže Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových na fyzickou ostrahu jím spravovaných objektů. Končí výběrové řízení na provozovatele školní autobusové linky na Děčínsku. Bude vozit do mateřské školky děti z Prostředního Žlebu do Děčína, měl by jezdit od pondělí do pátku dvakrát denně. Institut svazu průmyslu ČR pořádá seminář “ Prezentační dovednosti aneb Nebojte se vystoupit a získejte přízeň ostatních!“ Ve stejný den pořádá také seminář „Společenské chování v obchodě i podnikání, v praxi manažera“. Informace na tel.: 224 934 088, e-mail: infoisp@institut-sp.cz ÚTERÝ 10. SRPNA V Pomezí nad Ohří na Chebsku se uskuteční seminář pro podnikatele, jehož cílem je poskytnout potencionálním zájemcům o dotace základní přehled o strukturálních fondech EU . Pořádají ho Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Poohří. Informace: Hana Nucová, tel.: 353 116 226. NEDĚLE 15. SRPNA Nejpozději do tohoto data musí zájemci odeslat přihlášky k soutěži Cena Inovace 2004 . Jedná se o mezinárodní ocenění, které uděluje Euroregion Neisse-Nisa-Nysa pro podnikatele mající sídlo své organizace v tomto euroregionu. Informace: Okresní hospodářská komora Liberec, tel.: 485100148, e-mail: info@ohkliberec.cz PONDĚLÍ 16. SRPNA**

Končí první kolo prodeje městského pivovaru v Kutné Hoře . Město za něj chce 102 miliony korun. Předkupní právo má skupina Drinks, která je dosavadním nájemcem pivovaru.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít