Kalendář pro podnikatele

26. července 2004, 00:00 - admin
26. července 2004, 00:00

PONDĚLÍ 26. ČERVENCE Končí veřejná obchodní soutěž na prodej více než 130 500 vlastních akcií společnosti Ispat Nová huť, které získala letos na jaře při povinném odkupu od minoritních akcionářů. Zájemci mohou nabídky podávat u pražské advokátní kanceláře Horák&Chvosta.

PONDĚLÍ 26. ČERVENCE

Končí veřejná obchodní soutěž na prodej více než 130 500 vlastních akcií společnosti Ispat Nová huť, které získala letos na jaře při povinném odkupu od minoritních akcionářů. Zájemci mohou nabídky podávat u pražské advokátní kanceláře Horák&Chvosta.

První uzávěrka čtyř obchodních veřejných soutěží na nákup nákladních vozů pro České dráhy , které byly vyhlášeny pro domácí právnické osoby a jsou směrovány jako podpora domácího průmyslu. Další uzávěrky jsou 27., 28. a 29. července. Nejdéle do konce roku 2006 nakoupí dráhy celkem 380 nákladních vozů za 1,2 miliardy korun.

ÚTERÝ 27. ČERVENCE

Uskuteční se dražby majetku zkrachovalé společnosti Tesla Lanškroun a majetku zkrachovalé společnosti 1. ústecká stavební z Ústí nad Orlicí. V Hradci Králové je organizuje společnost Česká aukční a dražební.

V pražském hotelu Crowne Plaza začíná dvoudenní seminář „Rétorika pro managery“ . Pořádá Institute for International Research v České republice. Informace - tel.: 222 074 555, e-mail: konference@iir.at 

STŘEDA 28. ČERVENCE

V budově Krajského soudu v Plzni se od 9 hodin sejdou konkurzní věřitelé zkrachovalých Uhelných skladů, a. s., Plzeň. Jednání je spojeno s prvním přezkumem pohledávek.

Na dražbě, pořádané aukční síní Naxos, budou mimo jiné nabízeny nákupní středisko Obzor v Mostě a zámek Rudolec v okrese Žďár nad Sázavou. Podrobněji jsme o prodejích psali v Profitu č. 28 a 29/2004.

ČTVRTEK 29. ČERVENCE

V budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích se od 14 hodin uskuteční veřejné projednání plánu rozvoje vodovodů a kanalizací na území Jihočeského kraje.

V pražském hotelu Krystal začíná dvoudenní kurz „DPH po vstupu do EU

(nejenom pro nové plátce)“. Pořádá vzdělávací agentura Vox. Kontakt - tel.: 224 142 060, e-mail: prihlaska@vox-kurzy.cz 

PÁTEK 30. ČERVENCE

Nabývá účinnosti vyhláška o odměně nuceného správce, likvidátora a správce konkurzní podstaty některých poskytovatelů služeb na kapitálovém trhu a o náhradě jejich hotových výdajů

Aukční síň Naxos a firma Nemovitosti Reela pořádají dražbu objektu truhlárny Čeliv v okrese Tachov.

Společnost Ideal reality pořádá v Hradci Králové dražbu 83 hektarů zemědělských pozemků u obce Lískovice na Jičínsku.

SOBOTA 31. ČERVENCE

Do tohoto data mají zájemci možnost přihlásit se do nového programu Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu s názvem „Založení a údržba porostů bylin pro energetické využití pěstovaných na orné půdě pro rok 2004.“

Uzávěrka přihlášek projektů do druhé části programu Phare 2003, kterou vyhlásil Olomoucký kraj. Peníze lze čerpat na výstavbu podnikatelské infrastruktury či turistické infrastruktury .

O titul „Nejlepší z realit 2004“ se do 31. července mohou ucházet stavby, dokončené v ČR po 1. lednu 2003. Soutěž se koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

V blízkosti Železničního mostu má být otevřena první písečná pláž v Praze na smíchovském břehu Vltavy. V provozu bude do konce srpna.

PONDĚLÍ 2. SRPNA

Do tohoto data přijímá rokycanská radnice nabídky podnikatelů na odkup volného 22 hektarového areálu kasáren.

ÚTERÝ 3. SRPNA

Začíná dvoudenní seminář “ Time management trochu jinak aneb jak stihnout vše důležité a zůstat v pohodě“. Pořadatelem je Institut svazu průmyslu ČR. Informace tel.: 224 934 088, e-mail: infoisp@institutsp.cz 

PÁTEK 6. SRPNA

Institut svazu průmyslu ČR pořádá seminář “ P rezentační dovednosti aneb Nebojte se vystoupit a získejte přízeň ostatních!“. Ve stejný den pořádá také seminář “ Společenské chování v obchodě i podnikání, v praxi manažera“. Informace tel.: 224 934 088, e-mail: infoisp@institut-sp.cz 

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít