Article, show

Kalendář pro podnikatele

16. srpna 2004, 00:00 - admin
16. srpna 2004, 00:00

PONDĚLÍ 16. SRPNA Končí první kolo prodeje městského pivovaru v Kutné Hoře. Město za něj chce 102 miliony korun. Předkupní právo má skupina Drinks, která je dosavadním nájemcem pivovaru.

PONDĚLÍ 16. SRPNA Končí první kolo prodeje městského pivovaru v Kutné Hoře. Město za něj chce 102 miliony korun. Předkupní právo má skupina Drinks, která je dosavadním nájemcem pivovaru. Představitelé Pardubického kraje podepíšou zakládací smlouvu obecně prospěšné společnosti Agrovenkov. Toto krajské informační středisko by mělo pomoci zemědělcům orientovat se ve strukturálních fondech EU a v podpůrných systémech na obnovu venkova. V Písku slavnostně začne výstavba technické infrastruktury Severní průmyslové zóny Písek. ÚTERÝ 17. SRPNA

Odborníci na rozvoj lidských zdrojů státní agentury CzechInvest představí program, jehož cílem je zavést v ČR mezinárodně uznávaný standard v oblasti řízení a kvality lidských zdrojů - Investors in People. Účast na semináři je nutné potvrdit na jana.viskova@czechinvest. org.

ČTVRTEK 19. SRPNA

V karlovarském hotelu Thermal začíná dvoudenní seminář pro podnikatele na téma DPH po vstupu do EU. Kontakt: Regionální hospodářská komora Poohří, Sokolov, tel.: 352 638484-89, 352 624450.

Na olomouckém Výstavišti Flora začínají letní etapa mezinárodní výstavy květin Flora Olomouc a Letní zahradnické trhy. Akce končí 22. srpna.

V budově Krajského soudu v Hradci Králové se od 8.30 hodin uskuteční schůze konkurzních věřitelů, volba věřitelského výboru a zvláštní přezkumné jednání zkrachovalé společnosti Miňon Sport z Čenkovic na Orlickoústecku. Firma se zabývala obchodní a hostinskou činností a provozem lyžařských vleků.

V západoslovenské Nitře začíná mezinárodní zemědělský a potravinářský veletrh Agrokomplex. Potrvá do 24. srpna.

PÁTEK 20. SRPNA

V areálu výstaviště v Lounech začíná 11. ročník výstavy zaměřené na prezentaci rodinných domů na klíč, chalup, rekreačních chat a altánů, stavebních materiálů, zabezpečovacích zařízení či nábytku a bytového textilu Dům. Potrvá do 22. srpna.

Uskuteční se dražba téměř 32 tisíc kusů vlastních listinných akcií cestovní kanceláře Čedok, které její drobní akcionáři nepřevzali. Vyvolávací cena balíku akcií, který představuje 8,7 procenta z celkového počtu, byla stanovena na 7,5 milionu korun. Dražbu provádí společnost RSJ Invest.

V královéhradeckém kulturním domě Střelnice začne v 10 hodin dražba areálu zemědělské prvovýroby v obci Stojice na Pardubicku. Jde o majetek zkrachovalé společnosti Javurka Group z Ostřetína u P ardubic. Vyvolávací cena činí 400 tisíc korun, odhadní 3,1 milionu korun.

V Pardubickém kraji končí distribuce nových telefonních seznamů Zlaté stránky.

PONDĚLÍ 23. SRPNA

Seminář „Outsourcingová smlouva“ pořádá Institute for International Research v České republice. Účastníci se seznámí se základními postupy a pravidly týkajícími se těchto smluv. Kontakt: Tel.: 222 074 555, e-mail: konference@iir.at.

ÚTERÝ 24. SRPNA

Na brněnském Výstavišti začínají veletrhy Styl - Dessous, Body trends, Dessous Trends a Styl - Kabo Show. Pořadatelem je společnost Veletrhy Brno. Kontakt: Jarmila Navrátilová, tel.: 541 152 282, e-mail: jnavratilova@bvv.cz.

ČTVRTEK 26. SRPNA

Ve slovenském Bardějově začíná 12. ročník kontraktačně prodejní výstavy Bardkontakt. Zaměřuje se mimo jiné na stavební materiály a technologie, prvky zahradní a parkové architektury, restaurátorské ateliéry, realitní služby či potřeby pro domácnost. Součástí jsou také autosalon a regionální investiční fórum. Akce trvá do 29. srpna. Pořadatel: Spiš - View - Trading, Starosaská 15, 052 20 Spišská Nová Ves, Slovensko, Tel: 00421/53/4424 748, e-mail: svt@svt.sk.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít