Article, show

Kalendář pro podnikatele

30. srpna 2004, 00:00 - PETR KUČERA
30. srpna 2004, 00:00

ÚTERÝ 31 . SRPNA Nejpozději do tohoto dne lze podávat žádosti do Společného regionálního operačního programu - Rozvoj cestovního ruchu. Cílem je podpora regionální a místní infrastruktury cestovního ruchu. Kontakt: Ministerstvo pro místní rozvoj, tel.: 224 861 218, e-mail: Lucie.

ÚTERÝ 31 . SRPNA Nejpozději do tohoto dne lze podávat žádosti do Společného regionálního operačního programu - Rozvoj cestovního ruchu. Cílem je podpora regionální a místní infrastruktury cestovního ruchu. Kontakt: Ministerstvo pro místní rozvoj, tel.: 224 861 218, e-mail: Lucie.Vondruskova@mmr.cz Nejpozději do tohoto dne lze podávat také žádosti do Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství - Podpora zemědělství, zpracování zemědělských produktů a lesnímu hospodářství. Program je zaměřen na obnovu lesního potenciálu poškozeného přírodními kalamitami a požárem. Kontakt: Státní zemědělský intervenční fond, Ve Smečkách 33, 110 00 Praha 1, tel.: 222 871 620, fax 222 871 765, email: info@szif.cz Končí výběrové řízení na zajištění rekonstrukce budovy Muzea Těšínska v Českém Těšíně. Součástí rekonstrukce jsou demolice, architektonicko-stavební úpravy, zděná přístavba budov pro obchod a služby či montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin. Do konce srpna se českobudějovickému magistrátu mohou hlásit zájemci o vybudování nového parkovacího domu v centru Českých Budějovic. Parkovací dům by měl mít maximálně osm podlaží (z toho asi dvě podzemní) a do 500 parkovacích míst. První nadzemní podlaží objektu může provozovatel využít jako obchody nebo kanceláře. Uskuteční se dražba akcií části pražských hotelů Forum (Corinthia Towers) a P anorama. K mání bude necelých sedm procent hotelu Forum a 4,5 procenta Panoramy. STŘEDA 1. ZÁŘÍ V Pražském veletržním areálu Letňany začíná 27. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy Sport Prague 2004 podzim. Končí 3. září. Pořadatelem veletrhu je společnost Terinvest. Kontakt: tel.: 221 992 420. V letňanském areálu začíná také 13. mezinárodní veletrh Intima - kontraktační setkání českých a zahraničních výrobců spodního prádla, plavek, punčochového zboží, nočních košilí, pyžam, ponožek a tkanin. Akce potrvá do 3. září. Kontakt: Terinvest, tel.: 221 992 155 Uskuteční se druhý pokus o vydražení bývalého svazáckého školicího a ubytovacího zařízení Junior Centrum na Sečské přehradě. Fond dětí a mládeže chce objekt prodat za stejnou cenu jako při neúspěšné červencové dražbě - tedy nejméně za 27 milionů korun. ČTVRTEK 2. ZÁŘÍ Na pražském holešovickém výstavišti začíná Mezinárodní veletrh interiérů a bydlení PragoInterier-Living. Organizátorem je Incheba Praha. Kontakt: Maria Wohlrabová, tel.: 220 103 480, m.wohlrabova@incheba.cz. N a stejném místě firma pořádá také 2. mezinárodní veletrh módy Móda Praha. Kontakt: Jindra Konečná, Michaela Křivánková, tel.: 220 103 794, j.konecna@incheba.cz. Obě akce trvají do 4. září. Na výstavišti v Lysé nad Labem začíná 10. ročník výstavy bytového vybavení, nábytku a tepla pod názvem Domov a teplo. Součástí akce je Polabský knižní veletrh. Výstava trvá do 5. září. PÁTEK 3. ZÁŘÍ Do tohoto data si mohou lidé ve Středočeském kraji na poštách a dalších místech vyzvednout nové vydání krajského telefonního seznamu Zlaté stránky. PONDĚLÍ 6. ZÁŘÍ

V Liberci začíná kurz „Základy podnikání“, akreditovaný ministerstvem školství. Ve formě denního studia potrvá až do 1. října. Cílem je poskytnout základní minimum znalostí nezbytných pro úspěšné zahájení vlastní podnikatelské činnosti. Úspěšné absolvování tohoto kurzu je také jednou z podmínek pro podání žádosti o bezúročný úvěr Start, který poskytuje Českomoravská záruční a rozvojová banka. Kurz pořádá Regioinfo - Regionální poradenské a informační centrum pro podnikatele. Kontakt: Kateřina Svobodová, tel.: 482 710 626, regio@mbox.vol.cz.

STŘEDA 8. ZÁŘÍ

Kooperační burzu českých a bádensko-würtemberských firem pořádá v P raze Česko-německá obchodní a průmyslová komora ve spolupráci s GWZ Baden-Würtemberg. Kontakt: Jaroslava Kučerová, tel.: 221 490 334

STŘEDA 15. ZÁŘÍ

Do tohoto data se mohou hlásit zájemci do 3. ročníku soutěže Nový domov roku 2004, kterou vyhlásilo ministerstvo pro místní rozvoj. Soutěž je určená pro architekty, projektanty, investory, dodavatele a developery.

ÚTERÝ 21 . ZÁŘÍ

Konference na téma systém čerpání strukturálních fondů EU se uskuteční v pražském hotelu Jalta. Zkušenosti s čerpáním pomoci EU zveřejní zástupci koordinačních institucí, příjemci předvstupní pomoci a předkladatelů prvních projektů v režimu strukturálních fondů EU. Kontakt: vzdělávací agentura VOX, tel.: 224 142 047.

STŘEDA 23. ZÁŘÍ

Konference „Real Estate Market 2004-2005 Industrial & Warehouse … focus“ se uskuteční v pražském hotelu Diplomat. Hlavním tématem je do budoucna lukrativní segment domácího realitního trhu - skladové a průmyslové nemovitosti (včetně tzv. brownfields). Pořadatelem je ve spolupráci s Asociací pro rozvoj trhu nemovitostí odborný časopis Stavební fórum, ke garantům patří například CzechInvest. Na akci bude také představena studie Trend Report 2004, která analyzuje všechny segmenty trhu. Kontakt: Alena Zinnerová, zinnerova@msgroup.cz, tel.: 267 206 243.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít