kalendář od 2. února do 9. února 2004

02. února 2004, 00:00 - admin
02. února 2004, 00:00

* Nezapomeňte na: silniční daň - daňové přiznání a daň za rok 2003 a daň z nemovitostí - daňové přiznání (úplné) nebo dílčí daňové přiznání na rok 2004. * Odborný seminář MEIBES 2004 se uskuteční v Liberci - BYZNYS CENTRUM BABYLON, Nitranská 1.

PONDĚLÍ 2. ÚNORA

* Nezapomeňte na: silniční daň - daňové přiznání a daň za rok 2003 a daň z nemovitostí - daňové přiznání (úplné) nebo dílčí daňové přiznání na rok 2004.

* Odborný seminář MEIBES 2004 se uskuteční v Liberci - BYZNYS CENTRUM BABYLON, Nitranská 1. Témata semináře: Meibes - Broen - regulační armatury Ballorex, Bytové stanice LOGOtherm; Siemens - Komponenty regulace, Novinky v sortimentu, Popis vybraných algoritmů. Tel.: +420 284 001 081

* V Dublině (Irsko) se koná společná konference - Investice do trvale udržitelného rozvoje - Evropské kanceláře pro životní prostředí (EEB sdružuje téměř 150 nevládních organizací z EU), Evropské odborové konfederace a Platformy pro evropské sociální NGO.

* Městské kulturní středisko v Třešti, Fialkova 30, pořádá tiskovou konferenci k záměru vybudovat úložiště radioaktivního odpadu na Vysočině. Obce předají svá stanoviska zástupci Správy úložišť radioaktivního odpadu.Tel.: 567 224 330

ÚTERÝ 3. ÚNORA * Ekonomické znalosti si mohou zdarma dnes doplnit všichni zájemci, kteří navštíví některou z veřejných přednášek o investování. Konají se každé první úterý v měsíci v centru Prahy od 17.00 hodin v pobočce České spořitelny Praha 1, Rytířská 29 (Investiční koutek). Dnešní přednáška bude věnována problematice zajištěných investičních fondů. * Do 6. února potrvá mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky AQUA THERM NITRA - areál Agrokomplexu Nitra (Slovensko). Tel.: 224 218 403 * Přehlídka filmů z mezinárodního festivalu EKOFILM 2002 probíhá v Jihlavě do 5. února. Tel.: 732 877 955 * INTERCLIMA - Mezinárodní veletrh vytápění, chlazení a klimatizace končí 6. února v Paříži. * V Praze 2 - Kavárna UTOPIA, Bělehradská 45 - se v 19.00 hod. promítá videoprojekce amerického dokumentaristy Jima Kleina „Jak lidi převézt“. Dokument ukazuje začátky občanského odporu proti destrukci měst kapacitními komunikacemi. STŘEDA 4. ÚNORA * Výstava měřicích technologií MESSTECHNIK - proběhne do 5. února v Essenu (Německo). Obory: Regulační, kontrolní a měřicí technika, automatizace. * EUROPOLIS - Výstava technologií pro města představí práce urbanistů v Boloni (Itálii). Potrvá do 7. února. * STOCKHOLMS FURNITURE FAIR - Mezinárodní švédský veletrh nábytku se koná do 8. února ve švédském Stokholmu. * STAVÍME - BYDLÍME BLANSKO - 2. ročník série stavebních výstav v okolí Brna na počátku stavební sezony pořádá Městský klub v Blansku do 5. února. Obory: nábytek, domov, interiér, vytápění, chlazení, sanita, klimatizace, ekologie, voda. ČTVRTEK 5. ÚNORA * Mezinárodní veletrh pro marketing ovoce a zeleniny zaměřený na potraviny a zařízení pro potravinářský průmysl - FRUIT LOGISTICA potrvá do 7. února v Berlíně (Německo). * Kodaň (Dánsko) je pořadatelem mezinárodního veletrhu módy CIFF. Veletrh končí 8. února a představí také zařízení pro průmysl textilu a obuvi. PÁTEK 6. ÚNORA * HOHE JAGD & FISCHEREI - Mezinárodní odborný veletrh pro lovce, rybáře a milovníky přírody současně s OFFROAD je možné navštívit do 8. února v Salcburku (Rakousko). SOBOTA 7. ÚNORA * Do 8. února se koná v Lipsku (Německo) veletrh módy FASHION LOOK. * MEZINÁRODNÍ VÝSTA VU PSŮ můžete vidět do 8. února na Výstavišti v Brně. Tel.: 541 152 949E-mail: propet@bvv.cz NEDĚLE 8. ÚNORA

* Končí výstava fotografií Raghu Raie v Leica Gallery Prague (Nejvyšší purkrabství Pražského hradu - Praha ) , jednoho z nejznámějších indických fotografů a člena skupiny Magnum, s názvem ÉXPOSURE. Výstava zachycuje tragédii, ke které došlo v indickém Bhopálu v r. 1984, kdy z chemické továrny patřící americké firmě Union Carbide uniklo více než 40 tun smrtelně nebezpečných plynů. Během jediné noci zde na následky otravy zemřelo několik tisíc lidí. Další stovky tisíc byly postiženy a trpí následky této havárie dodnes.

**PONDĚLÍ 9. ÚNORA

* Až do 20. února potrvá v Kuale Lumpur (Malajsie) 7. konference smluvních stran Úmluvy o biologické diverzitě. Konference se zaměří na biodiverzitu v horských ekosystémech, roli chráněných území v ochraně biodiverzity a na transfer technologií a spolupráci v oblasti technologií.

* DIDACTA - Veletrh vzdělávání se koná do 13. února v Kolíně nad Rýnem (Německo).

* VSK - Mezinárodní veletrh vytápění, sanity a klimatizace začíná v Utrechtu (Holandsko). Potrvá do 12. února.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Microsoft bude vyplácet solidní odměny za nalezené díry nejen ve Windows
Velká aktualizace ovladačů u AMD. Mnohé novinky pro hráče, GPU Profiler pro vývojáře
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít