Kalendář od 29. září do 5. října 2003

29. září 2003, 00:00 - admin
29. září 2003, 00:00

* ITM - Mezinárodní technický veletrh - začíná v bulharském Plovdivu a potrvá do soboty 4. října. Kontakt na zastoupení v ČR: tel. 221 592 011, e-mail: office@rapid.cz. * Spectaculo interesse - 5. ročník mezinárodního loutkářského festivalu se koná v Ostravě, v Divadle loutek.

PONDĚLÍ 29. ZÁŘÍ

* ITM - Mezinárodní technický veletrh - začíná v bulharském Plovdivu a potrvá do soboty 4. října. Kontakt na zastoupení v ČR: tel. 221 592 011, e-mail: office@rapid.cz.

* Spectaculo interesse - 5. ročník mezinárodního loutkářského festivalu se koná v Ostravě, v Divadle loutek. Festival doprovází řada akcí, dílen a pouličních atrakcí.

* Světová konference o změnách klimatu World Climate Change Conference začíná v Moskvě. Má umožnit širokou vědeckou diskuzi o klimatických změnách, jejich příčinách, dopadech, možnostech adaptace na ně a dalších opatřeních. Není mezivládním fórem a klade si za cíl přispět k porozumění mezi různými zainteresovanými skupinami (vládami, vědci, komerční sférou, nevládními organizacemi a širokou veřejností). Konference potrvá do pátku 3. října.

ÚTERÝ 30. ZÁŘÍ

* Daň z nemovitostí - splatnost 3. splátky daně (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou samostatně hospodařících rolníků)

* Začíná XI. ročník kongresu a výstavy Odpady - Luhačovice 2003, tentokrát s prezentací Kanady a významných kanadských firem z oblasti odpadového hospodářství. Akce potrvá do čtvrtka 2. října a koná se v kulturním domě Elektra v Luhačovicích. Kontakt na pořadatele: tel. 577 132 602.

* Stavební výstava, která má trvat do čtvrtka 2. října, se koná v Pardubicích (Ideon).

STŘEDA 1. ŘÍJNA

* “ Ochrana hospodářské soutěže a státní pomoc v Evropské unii. Daňová problematika po 1. květnu 2003.“ To je název semináře k aktuálním otázkám exportu, který organizuje CzechTrade. Účastníci se seznámí se základními pojmy evropského práva hospodářské soutěže, hovořit se bude o protisoutěžních dohodách, co se skrývá pod zneužitím dominantního postavení, pozornost bude věnována možnostem spojování podniků, typům státních podpor a úloze ochrany hospodářské soutěže po vstupu České republiky do EU. Druhá část semináře bude zaměřena na uplatňování daní (především DPH) v oblasti vývozu zboží a poskytování služeb do zahraničí v období po 1. květnu 2003.

* Na českobudějovickém výstavišti začíná veletrh Vzdělávání a řemeslo. Do soboty 4. října se zde představí mj. učební pomůcky, zařízení, učebnice a programy pro všechny stupně výuky, prezentace školství všech úrovní, ukázky odborného výcviku, zařízení pro speciální školy, nadace, fondy, stipendia, zařízení pro speciální školy.

* Na veletrhu Dítě a jeho svět, který začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích, je možné shlédnout hračky, dětské hry, knihy, oblečení a výživu, potřeby pro kojence, společenské hry, audio, video nahrávky, volný čas dítěte, sportovní vybavení.

* Pracovní seminář Ochrana průmyslového vlastnictví - předpoklad dalšího rozvoje podnikání v rámci Evropské unie pořádá sdružení SummitStart Pardubice spolu s Krajskou hospodářskou komorou Pardubice. Seminář končí 4. října.

ČTVRTEK 2. ŘÍJNA

* 15. veletrh hraček a společenských her, který potrvá do neděle 5. října, začíná na výstavišti PVA Letňany v Praze.

* Konkurenceschopnost, růst a efektivnost je název dvoudenního semináře na podporu malých a středních podniků, který začíná v Českém manažerském centru CMC) v Čelákovicích.

* Mezinárodní modelářský a hobby veletrh Model hobby 2003, který potrvá do neděle 5. října, začíná na výstavišti PVA Letňany v Praze.

PÁTEK 3. ŘÍJNA

* ZOOEXPO 2003 - 2. výstava zvířat a potřeb pro chovatele se koná do neděle 5. října na výstavišti PVA Letňany v Praze.

SOBOTA 4. ŘÍJNA

* Dvoudenní Výstava zahrádkářů začíná v Ludgeřovicích (Moravskoslezský kraj).

NEDĚLE 5. ŘÍJNA

* Zavírání studánek pořádá Český svaz ochránců přírody v Chodově (Karlovarský kraj). Kontakt na pořadatele: e-mail: myvalove@volny.cz, tel. 723 368 797

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít