kalendář od 27. října do 3. listopadu 2003

27. října 2003, 00:00 - admin
27. října 2003, 00:00

* Plátci DPH podávají přiznání k DPH a zaplacení DPH za září (u plátců s měsíčním zdaňovacím obdobím) nebo za III. čtvrtletí (u plátců se čtvrtletním zdaňovacím obdobím).

PONDĚLÍ 27. ŘÍJNA

* Plátci spotřebních daní podávají přiznání za září, přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů (vymezených v § 19 odst. 1 písm. e) a § 19 odst. 2 písm. a), d) a e) zákona a použitých na výrobu tepla) a z paliv a maziv (vymezených v § 19 odst. 1 písm. c) a § 19 odst. 2 písm. c) zákona) za září a mají poslední možnost předložit dodatečné daňové přiznání na zvýšení nároku na vrácení spotřební daně za březen.

* Firma NICOM, a. s., pořádá od 9.00 do 16.00 MS Word - základní kurz. Určen všem, kteří chtějí zvládnout základy práce s MS Word. Po skončení školení obdrží každý posluchač certifikát o absolvování kurzu. Místo konání: Štěpánská 33, Praha 1.

ÚTERÝ 28. ŘÍJNA

* Začíná dvoudenní obchodní mise českých firem do Itálie - do měst Udine a Torina. Misi organizuje Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně.

STŘEDA 29. ŘÍJNA * Ve Veletržním paláci v Praze začíná 5. veletrh pro hotelnictví a gastronomii HORECA. Potrvá do 31. října. * Obchodní zastupitelství Ruské federace v ČR, Obchodně-průmyslová komora RF, Ruské středisko vědy a kultury, Komora pro hospodářskou spolupráci se SNS a Smíšená obchodní komora pořádají v Praze setkání podnikatelů Čeljabinské oblasti s podnikateli v ČR. V delegaci jsou zástupci strojírenství, výrobci a dovozci nábytku, dopravy a logistiky, zemědělského strojírenství, investičních a průmyslových služeb, turistiky, bankovní činnosti a další. Setkání se uskuteční od 10 hod. ve Velkém sále RSVK v Praze 6, Na zátorce 16. * Konzultační den Turecko s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu se koná v Jihlavě. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován návrh doporučených kroků při vstupu firmy na zahraniční trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade. ČTVRTEK 30. ŘÍJNA * Konzultační den Turecko s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu se koná v Přerově. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován návrh doporučených kroků při vstupu firmy na zahraniční trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade. * Seminář Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti rozvoje lidských zdrojů se koná v ICEU, Rytířská 31, v Praze 1. * Diskuzní workshop Prováděcí vyhlášky v teplárenském sektoru II se koná v Pardubicích, v Domě kultury Dukla. * Konference Forum media se koná v Praze na Žofíně. * Lovecké a sportovní zbraně - 12. mezinárodní kontraktační a prodejní výstava - začíná na Výstavišti v Praze. Potrvá do neděle 2. listopadu. PÁTEK 31. ŘÍJNA * Caravan show & Yacht show - 2. specializovaný veletrh lodí, příslušenství a vodních sportů & obytných automobilů, přívěsů, doplňků a vybavení začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do neděle 2. listopadu. SOBOTA 1. LISTOPADU * Den dravců s ukázkami živých dravců a sov, výstavkou a vystoupením ornitologů se koná v Jihlavě. NEDĚLE 2. LISTOPADU * FIHAV - Mezinárodní havanský veletrh začíná na Kubě a potrvá do 9. listopadu. * Bruslení pro veřejnost nabízí od 14.30 hod. do 16.30 hod. zimní stadion v Šumperku. PONDĚLÍ 3. LISTOPADU**

* Konzultační den Lotyšsko s ředitelem zahraniční kanceláře v Rize se koná v Sokolově. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován předem připravený návrh doporučených kroků při vstupu firmy na trh Pobaltí (Lotyšsko) s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade v hansovním a přístavním městě Rize.

* Konzultační den Irsko s ředitelem zahraniční kanceláře v Dublinu se koná ve Zlíně. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován předem připravený návrh doporučených kroků při vstupu firmy na irský trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade.

* Sympozium o vstupu ČR do EU se koná od 14.00 hodin v konferenčním centru PriceWaterhouseCoopers.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Audi radikálně mění číselné značení modelů. Bude v tom…
Opět na scéně. Umělý benzín má zachránit spalovací motory
Opel si připravil pro Frankfurt tři světové premiéry. Překvapením nebude ani jedna
Ferrari Portofino nahrazuje Californii. Má čtyři sedačky a jede 320 km/h
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail splynuly v novou řadu
Technologie
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Budoucí mobily budou mít vzadu hned tři velké objektivy
Zoner Photo Studio bylo příliš levné, proto tvůrci u verze X zavedli předplatné
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít