kalendář od 27. října do 3. listopadu 2003

27. října 2003, 00:00 - admin
27. října 2003, 00:00

* Plátci DPH podávají přiznání k DPH a zaplacení DPH za září (u plátců s měsíčním zdaňovacím obdobím) nebo za III. čtvrtletí (u plátců se čtvrtletním zdaňovacím obdobím).

PONDĚLÍ 27. ŘÍJNA

* Plátci spotřebních daní podávají přiznání za září, přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů (vymezených v § 19 odst. 1 písm. e) a § 19 odst. 2 písm. a), d) a e) zákona a použitých na výrobu tepla) a z paliv a maziv (vymezených v § 19 odst. 1 písm. c) a § 19 odst. 2 písm. c) zákona) za září a mají poslední možnost předložit dodatečné daňové přiznání na zvýšení nároku na vrácení spotřební daně za březen.

* Firma NICOM, a. s., pořádá od 9.00 do 16.00 MS Word - základní kurz. Určen všem, kteří chtějí zvládnout základy práce s MS Word. Po skončení školení obdrží každý posluchač certifikát o absolvování kurzu. Místo konání: Štěpánská 33, Praha 1.

ÚTERÝ 28. ŘÍJNA

* Začíná dvoudenní obchodní mise českých firem do Itálie - do měst Udine a Torina. Misi organizuje Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně.

STŘEDA 29. ŘÍJNA * Ve Veletržním paláci v Praze začíná 5. veletrh pro hotelnictví a gastronomii HORECA. Potrvá do 31. října. * Obchodní zastupitelství Ruské federace v ČR, Obchodně-průmyslová komora RF, Ruské středisko vědy a kultury, Komora pro hospodářskou spolupráci se SNS a Smíšená obchodní komora pořádají v Praze setkání podnikatelů Čeljabinské oblasti s podnikateli v ČR. V delegaci jsou zástupci strojírenství, výrobci a dovozci nábytku, dopravy a logistiky, zemědělského strojírenství, investičních a průmyslových služeb, turistiky, bankovní činnosti a další. Setkání se uskuteční od 10 hod. ve Velkém sále RSVK v Praze 6, Na zátorce 16. * Konzultační den Turecko s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu se koná v Jihlavě. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován návrh doporučených kroků při vstupu firmy na zahraniční trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade. ČTVRTEK 30. ŘÍJNA * Konzultační den Turecko s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu se koná v Přerově. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován návrh doporučených kroků při vstupu firmy na zahraniční trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade. * Seminář Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti rozvoje lidských zdrojů se koná v ICEU, Rytířská 31, v Praze 1. * Diskuzní workshop Prováděcí vyhlášky v teplárenském sektoru II se koná v Pardubicích, v Domě kultury Dukla. * Konference Forum media se koná v Praze na Žofíně. * Lovecké a sportovní zbraně - 12. mezinárodní kontraktační a prodejní výstava - začíná na Výstavišti v Praze. Potrvá do neděle 2. listopadu. PÁTEK 31. ŘÍJNA * Caravan show & Yacht show - 2. specializovaný veletrh lodí, příslušenství a vodních sportů & obytných automobilů, přívěsů, doplňků a vybavení začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do neděle 2. listopadu. SOBOTA 1. LISTOPADU * Den dravců s ukázkami živých dravců a sov, výstavkou a vystoupením ornitologů se koná v Jihlavě. NEDĚLE 2. LISTOPADU * FIHAV - Mezinárodní havanský veletrh začíná na Kubě a potrvá do 9. listopadu. * Bruslení pro veřejnost nabízí od 14.30 hod. do 16.30 hod. zimní stadion v Šumperku. PONDĚLÍ 3. LISTOPADU**

* Konzultační den Lotyšsko s ředitelem zahraniční kanceláře v Rize se koná v Sokolově. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován předem připravený návrh doporučených kroků při vstupu firmy na trh Pobaltí (Lotyšsko) s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade v hansovním a přístavním městě Rize.

* Konzultační den Irsko s ředitelem zahraniční kanceláře v Dublinu se koná ve Zlíně. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován předem připravený návrh doporučených kroků při vstupu firmy na irský trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade.

* Sympozium o vstupu ČR do EU se koná od 14.00 hodin v konferenčním centru PriceWaterhouseCoopers.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan…
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Dopravní nehoda v zahraničí: Jak získat odškodnění?
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
Technologie
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít