Kalendář od 24. listopadu do 1. prosince 2003

24. listopadu 2003, 00:00 - admin
24. listopadu 2003, 00:00

PONDĚLÍ 24. LISTOPADU * Nezapomeňte zaplatit spotřební daň za září 2003! * V jeden den na jednom místě - setkání představitelů středních firem s představiteli státní správy se koná v Rytířském sále hotelu Kampa v Praze na Malé Straně.

PONDĚLÍ 24. LISTOPADU

* Nezapomeňte zaplatit spotřební daň za září 2003!

* V jeden den na jednom místě - setkání představitelů středních firem s představiteli státní správy se koná v Rytířském sále hotelu Kampa v Praze na Malé Straně.

* Semináře na téma USA - obchodní příležitosti v roce 2004 a Příprava a strategie vstupu na trh USA probíhají po dva dny od 9.00 do 15.30 hod. na adrese: CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2, místnost 302, 3. patro. Registrace účastníků: 8.30-9.00 hod. Semináře jsou věnované tématům příležitostí na otevírajícím se trhu vykazujícím známky růstu, informačních zdrojů pro kvalitní přípravu vašeho exportu, ve druhém dni pak strategie a přípravy vstupu vaší firmy na trh USA.

* Současnost a budoucnost krizového řízení - 6. odborná konference s mezinárodní účastí na téma „Žijeme ve století asymetrických hrozeb…

“ se koná v hotelu Olšanka (Táboritská 23, Praha 3)

* Teleinformatika 2003 - 4. ročník odborných konferencí z oblasti telekomunikací, radiokomunikací a informačních technologií, průmyslu, bankovnictví a obchodní sféry, orgánů státní správy, odborné veřejnosti a médií bude probíhat až do 26. 11. v Betlémské kapli a v Kongresovém centru Praha. Pořadatelem je Wirelesscom, s. r. o., záštitu nad konferencí převzali Vladimír Mlynář, ministr informatiky, a Jiří Witzany, rektor ČVUT v Praze.

ÚTERÝ 25. LISTOPADU

* Termín pro podání daňového přiznání spotřební daně za říjen a daňového přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za říjen (pokud vznikl nárok).

* Termín pro daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za říjen.

* Aqua-therm Praha 2003, 10. jubilejní ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky, začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do 29. listopadu.

* Veletrh ELEKTROTECHNIKA 03 (průmyslová a spotřební elektrotechnika a elektronika, regulace, měření, automatizace, energetika) začíná v Ostravě na Výstavišti Černá louka a potrvá do 27. 11.

* Odborná konference Automobilový trh ČR po vstupu do EU se koná v Praze v hotelu Mövenpick. Konference si klade za cíl vytvořit místo pro setkání a výměnu názorů mezi dovozci, výrobci, státní správou a zpracovateli - všech, jež se systém ekologické recyklace autovraků týká. Systém má být vytvořen do roku 2006 a náklady na něj přesáhnou miliardu Kč.

STŘEDA 26. LISTOPADU

* Co přinese jednotný vnitřní trh Evropské unie je název semináře, který pořádá Krajská hospodářská komora Pardubického kraje. Koná se od 9.00 do 16.00 hodin, v zasedací místnosti Krajské hospodářské komory, ul. Karla IV. 42, Pardubice

ČTVRTEK 27. LISTOPADU

* ADVENTNÍ TRHY - vánoční výzdoba, dekorace, dárkové předměty, vánoční kuchyně atd. - se konají na Výstavišti v Českých Budějovicích, potrvají do 30. 11.

* IMPA 2003 - krajské dny informačního managementu se konají v kongresovém centru Darovanský dvůr v Plzni. Jedná se o III. ročník odborné konference zaměřené na podporu rozvoje informatizace veřejné správy jako nutného předpokladu dalšího rozvoje regionu

* Snižování emisí skleníkových plynů energetickou efektivností je tématem semináře, který pořádá Svaz podnikatelů v oboru technických zařízení ČR na Výstavišti v Praze, v hale C (v rámci veletrhu Aqua Therm).

* Veletrh MÓDA SHOW (textil, módní doplňky, kůže, kožešiny, klenoty, parfumerie, kosmetika, šicí stroje, obuv, kožená galanterie) se koná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Potrvá do 30. listopadu.

* NISA SCHOLA 2003/2004 - 9. mezinárodní specializovaný veletrh vzdělávání se koná v Domě kultury v Liberci. Trvá do 29. 11.

* II. Podnikatelské fórum, pořádá Jihočeská hospodářská komora od 18.00 v Rytířském sále Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec. Stěžejním tématem setkání je spolupráce hospodářské komory se státní správou a samosprávou na Jindřichohradecku. PÁTEK 28. LISTOPADU

* Vánoční trhy Karlovy Vary - 3. ročník prodejní výstavy - se koná v hotelu Thermal v Karlových Varech. Trvají do neděle 30. 11.

* Den pro solární energii je název akce, která se koná na Výstavišti v Praze (při příležitosti veletrhu Aqua Therm).

SOBOTA 29. LISTOPADU

* 29. listopadu 2003 (sobota) 14.00 - 20.30 - Ekologické zemědělství - šetrné hospodaření v krajině je název semináře, který se koná v rámci XXVIII. ročníku mezinárodního ekologického festivalu TSTTT, který probíhá ve dnech 25.-30.11.2003 v Uherském Hradišti. Seminář se koná v Malém sále Klubu kultury od 14.00 do 20.30 hod.

NEDĚLE 30. LISTOPADU

* HAIR + STYLE MANAGEMENT - odborný veletrh kadeřnictví, holičství, kosmetiky a pod. se koná v něm. Stuttgartu, trvá do úterý 1. 12. PONDĚLÍ 1. PROSINCE

* Nezapomeňte na daň z nemovitostí - poslední splátku daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1 000 Kč).

* INTERLIGHT - 9. mezinárodní odborný veletrh osvětlení, který trvá do 4. prosince, začíná v Moskvě - Krasnaja Presnja, Rusko.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Auta
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým…
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
Technologie
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
GPS, laser a bohatá sklizeň: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Postrach fotografů a fotobank. Google umí perfektně odstranit vodoznak
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít