Kalendář od 24. listopadu do 1. prosince 2003

24. listopadu 2003, 00:00 - admin
24. listopadu 2003, 00:00

PONDĚLÍ 24. LISTOPADU * Nezapomeňte zaplatit spotřební daň za září 2003! * V jeden den na jednom místě - setkání představitelů středních firem s představiteli státní správy se koná v Rytířském sále hotelu Kampa v Praze na Malé Straně.

PONDĚLÍ 24. LISTOPADU

* Nezapomeňte zaplatit spotřební daň za září 2003!

* V jeden den na jednom místě - setkání představitelů středních firem s představiteli státní správy se koná v Rytířském sále hotelu Kampa v Praze na Malé Straně.

* Semináře na téma USA - obchodní příležitosti v roce 2004 a Příprava a strategie vstupu na trh USA probíhají po dva dny od 9.00 do 15.30 hod. na adrese: CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2, místnost 302, 3. patro. Registrace účastníků: 8.30-9.00 hod. Semináře jsou věnované tématům příležitostí na otevírajícím se trhu vykazujícím známky růstu, informačních zdrojů pro kvalitní přípravu vašeho exportu, ve druhém dni pak strategie a přípravy vstupu vaší firmy na trh USA.

* Současnost a budoucnost krizového řízení - 6. odborná konference s mezinárodní účastí na téma „Žijeme ve století asymetrických hrozeb…

“ se koná v hotelu Olšanka (Táboritská 23, Praha 3)

* Teleinformatika 2003 - 4. ročník odborných konferencí z oblasti telekomunikací, radiokomunikací a informačních technologií, průmyslu, bankovnictví a obchodní sféry, orgánů státní správy, odborné veřejnosti a médií bude probíhat až do 26. 11. v Betlémské kapli a v Kongresovém centru Praha. Pořadatelem je Wirelesscom, s. r. o., záštitu nad konferencí převzali Vladimír Mlynář, ministr informatiky, a Jiří Witzany, rektor ČVUT v Praze.

ÚTERÝ 25. LISTOPADU

* Termín pro podání daňového přiznání spotřební daně za říjen a daňového přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za říjen (pokud vznikl nárok).

* Termín pro daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za říjen.

* Aqua-therm Praha 2003, 10. jubilejní ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky, začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do 29. listopadu.

* Veletrh ELEKTROTECHNIKA 03 (průmyslová a spotřební elektrotechnika a elektronika, regulace, měření, automatizace, energetika) začíná v Ostravě na Výstavišti Černá louka a potrvá do 27. 11.

* Odborná konference Automobilový trh ČR po vstupu do EU se koná v Praze v hotelu Mövenpick. Konference si klade za cíl vytvořit místo pro setkání a výměnu názorů mezi dovozci, výrobci, státní správou a zpracovateli - všech, jež se systém ekologické recyklace autovraků týká. Systém má být vytvořen do roku 2006 a náklady na něj přesáhnou miliardu Kč.

STŘEDA 26. LISTOPADU

* Co přinese jednotný vnitřní trh Evropské unie je název semináře, který pořádá Krajská hospodářská komora Pardubického kraje. Koná se od 9.00 do 16.00 hodin, v zasedací místnosti Krajské hospodářské komory, ul. Karla IV. 42, Pardubice

ČTVRTEK 27. LISTOPADU

* ADVENTNÍ TRHY - vánoční výzdoba, dekorace, dárkové předměty, vánoční kuchyně atd. - se konají na Výstavišti v Českých Budějovicích, potrvají do 30. 11.

* IMPA 2003 - krajské dny informačního managementu se konají v kongresovém centru Darovanský dvůr v Plzni. Jedná se o III. ročník odborné konference zaměřené na podporu rozvoje informatizace veřejné správy jako nutného předpokladu dalšího rozvoje regionu

* Snižování emisí skleníkových plynů energetickou efektivností je tématem semináře, který pořádá Svaz podnikatelů v oboru technických zařízení ČR na Výstavišti v Praze, v hale C (v rámci veletrhu Aqua Therm).

* Veletrh MÓDA SHOW (textil, módní doplňky, kůže, kožešiny, klenoty, parfumerie, kosmetika, šicí stroje, obuv, kožená galanterie) se koná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Potrvá do 30. listopadu.

* NISA SCHOLA 2003/2004 - 9. mezinárodní specializovaný veletrh vzdělávání se koná v Domě kultury v Liberci. Trvá do 29. 11.

* II. Podnikatelské fórum, pořádá Jihočeská hospodářská komora od 18.00 v Rytířském sále Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec. Stěžejním tématem setkání je spolupráce hospodářské komory se státní správou a samosprávou na Jindřichohradecku. PÁTEK 28. LISTOPADU

* Vánoční trhy Karlovy Vary - 3. ročník prodejní výstavy - se koná v hotelu Thermal v Karlových Varech. Trvají do neděle 30. 11.

* Den pro solární energii je název akce, která se koná na Výstavišti v Praze (při příležitosti veletrhu Aqua Therm).

SOBOTA 29. LISTOPADU

* 29. listopadu 2003 (sobota) 14.00 - 20.30 - Ekologické zemědělství - šetrné hospodaření v krajině je název semináře, který se koná v rámci XXVIII. ročníku mezinárodního ekologického festivalu TSTTT, který probíhá ve dnech 25.-30.11.2003 v Uherském Hradišti. Seminář se koná v Malém sále Klubu kultury od 14.00 do 20.30 hod.

NEDĚLE 30. LISTOPADU

* HAIR + STYLE MANAGEMENT - odborný veletrh kadeřnictví, holičství, kosmetiky a pod. se koná v něm. Stuttgartu, trvá do úterý 1. 12. PONDĚLÍ 1. PROSINCE

* Nezapomeňte na daň z nemovitostí - poslední splátku daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1 000 Kč).

* INTERLIGHT - 9. mezinárodní odborný veletrh osvětlení, který trvá do 4. prosince, začíná v Moskvě - Krasnaja Presnja, Rusko.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Auta
Retro: Lada Niva, Škoda Trekka a další socialistické off…
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let elektrické verze
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Technologie
Paměti DDR5 by se mohly objevovat už od roku 2019. Takt až 6,4 GHz, VRM na modulech?
Takhle bude vypadat retro ThinkPad. Lenovo jej nabídne k 25. výročí
Windows Store bude zřejmě přejmenován na Microsoft Store
Školství není připraveno na dobu, kdy budeme mít internet v těle
Je tu GeForce GTX 1080 Ti s upgradovanou pamětí: Evga vydává model s 12GHz GDDR5X
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít