Kalendář od 1. prosince do 6. prosince 2003

01. prosince 2003, 00:00 - admin
01. prosince 2003, 00:00

* Nezapomeňte na daň z nemovitostí - poslední splátku daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč). * Práce budoucnosti - přednáška Pierra-Davida Labani a Kamila Janáčka se koná od 18 hodin ve Francouzském institutu v Praze. * INTERLIGHT - 9.

PONDĚLÍ 1. PROSINCE * Nezapomeňte na daň z nemovitostí - poslední splátku daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč). * Práce budoucnosti - přednáška Pierra-Davida Labani a Kamila Janáčka se koná od 18 hodin ve Francouzském institutu v Praze. * INTERLIGHT - 9. mezinárodní odborný veletrh osvětlení, který trvá do 4. prosince, začíná v Moskvě - Krasnaja Presnja, Rusko. * Chcete exportovat do Švédska? - seminář z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu pořádá CzechTrade. ÚTERÝ 2. PROSINCE * Konzultační den ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice se koná od 9.30 hod. v Praze, Pařížská 4, velký sál divadla Image. * Seminář Psychologie obchodního jednání při styku se zahraničním partnerem, který je z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu pořádá CzechTrade. * Jak připravit a vést úspěšné obchodní jednání - je název dvoudenního kurzu (2.-3.12.), který pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno. STŘEDA 3. PROSINCE

* Technická normalizace/oblast strojírenství je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Pořádá ho agentura CzechTrade. Témata semináře: Úvod do technické normalizace, Mezinárodní spolupráce a evropská normalizace, Technická normalizace na národní úrovni, Základní informace k protokolu PECA, Postavení a vymahatelnost českých technických norem, České technické normy ve strojírenství, Systém managementu jakosti, ČSN Test.

* Recyklovatelné odpady - pracovní seminář k problematice recyklace komunálních odpadů v obcích se koná v Liberci, v zasedací síni Okresního úřadu Liberec.

* Začíná ELEKTROFEST LIBEREC - 2. veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky. Potrvá do čtvrtka 4. 12. a koná se v centru Babylon.

* Seminář Podnikání na jednotném vnitřním trhu EU „Gateway to the EU Single Market“ - Realizace obchodního případu do EU pořádá Hospodářská komora Přerov.

ČTVRTEK 4. PROSINCE

* ART & DECORATION, ART FORUM PRAHA, AMART ART & ANTIQUE - 2. komplex výběrových výstav stylového bytového nábytku, svítidel, textilu, dekorací a interiérových doplňků začíná ve Veletržním paláci v Praze a potrvá do neděle 7. prosince.

* V Bruselu začíná dvoudenní Jednání Rady EU o dopravě, telekomunikacích a energetice - jednání ministrů členských zemí EU. Rada má na programu mj. návrh směrnic o minimální efektivnosti energetických zařízení, o řízení poptávky po energii, diskuzi o následných aktivitách po Světovém summitu o trvale udržitelném rozvoji, návrh na novelu rozhodnutí o transevropských dopravních sítích, návrh na novelu rozhodnutí o zřízení Evropské agentury pro námořní bezpečnost, návrh směrnice o harmonizaci opatření na omezení jízdy těžkých automobilů na vybraných silnicích aj.

PÁTEK 5. PROSINCE

* Jednodenní festival Mikulášská, při němž se nejen děti seznámí s tradičním způsobem přípravy a slavení Vánoc, se koná od 14.00 hod.do 18.00 hod. Místo konání: Praha 1. v Labyrintu světa a ráji srdce, Haštalská 17.

* Veletrh zdraví začíná v Ostravě na Výstavišti Černá louka, potrvá do soboty 6. prosince.

* Na Výstavišti Černá louka v Ostravě začínají dvě výstavní akce vztahující se ke vzdělávání. Jsou to akce UČEŇ, STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK - nabídka studijních míst na středních školách, učilištích a vysokých školách a výstava pedagogických pomůcek Pedagogika. Obě akce trvají do soboty 6. prosince.

SOBOTA 6. PROSINCE

* Europe on the internet - Evropa na internetu je název přednášky s praktickými příklady a diskuzí, která se koná ve dnech 6. a 7. 12. od 9 do 17 hodin na VŠE Praha, nám. W. Churchilla 4.

* Burza starožitností se koná ve slovenském Trenčíně.

* Vánoční trhy, které potrvají až do 21. prosince, začínají na Výstavišti v Praze.

* Výstava Útulný domov, která potrvá do 14. prosince, začíná na Výstavišti v Praze.

NEDĚLE 7. PROSINCE

* České Vánoce - 12. prodejní trhy spotřebního zboží začínají v Liberci, v Domě kultury. Potrvají do 11. prosince.

**PONDĚLÍ 8. PROSINCE

* EU nejen pro obchodní firmy je název semináře, zaměřeného na celní problematiku po vstupu do EU, pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Malování zastřeleno nebude. Microsoft ho „uklidí“ do Windows Storu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít