Kalendář od 12. Ledna do 19. Ledna 2004

12. ledna 2004, 00:00 - admin
12. ledna 2004, 00:00

* Psychosociální rehabilitace - blok 2 je název kurzu, jehož místem konání je Junův statek - Sedlec u Líbeznice (MHD Praha). Navazuje na předchozí blok a je určen pouze jeho absolventům nebo absolventům z minulého roku.

PONDĚLÍ 12. LEDNA

Zahrnuje protikrizové („krizové“) plány ve vztahu s klientem a v návaznosti na předchozí blok nabízí zkušenost s vytvářením plánu prevence krize, rozpoznávání varovných signálů; plánu zvládání krize, co dělat v krizové situaci. Seminář umožňuje účastníkům naučit se krizové miniintervenci a načerpávání sil formou práce s krizí ovlivněnou psychoterapií a PSR.

* Okem objektivu je název výstavy, která začíná v Galerii na schodech v Ostravě. Výstava, na níž je možné shlédnout fotografie studentů oboru fotograf střední integrované školy oděvní, služeb a podnikání, potrvá do soboty 31. ledna.

ÚTERÝ 13. LEDNA

* Tiskovou konferenci k odpadovým plánům ministerstva životního prostředí pořádá od 11 hodin sdružení Arnika a mezinárodní organizace Health Care Without Harm (HCWH). Hovořit se bude o nedostatcích realizačních plánů pro nakládání s odpady, které si nechalo zpracovat ministerstvo životního prostředí v návaznosti na Národní plán odpadového hospodářství. Místo konání: Praha 1, kavárna Unijazz, Jindřišská 5.

STŘEDA 14. LEDNA

* Jednání 26. schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR má na programu mj. návrh zákona, kterým se mění zákon č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony.

* Potřebné změny ve strategii firem při vstupu do EU - co přinese jednotný vnitřní trh je název semináře, který v rámci cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu pořádá CzechTrade. Témata semináře: Hlavní dopady vstupu do EU na české podnikání a podnikatelské prostředí, hlavní prvky analýzy strategie firmy - vnější a vnitřní prostředí, očekávané změny cen, mezd, zaměstnanosti a konkurenční schopnosti, ohrožená odvětví, ohrožené kategorie firem, SWOT analýza české firmy na prahu EU, zpracování konkurenční strategie firmy pro EU, typologie úspěšných strategií pro EU ad.

ČTVRTEK 15. LEDNA

* Biomasa 2004 a jiné obnovitelné zdroje v Moravskoslezském kraji - dvoudenní setkání orientované zejména na prezentování úspěšných i perspektivních projektů využívajících OZE, začíná v Ostravě na VŠB-TU Ostrava (areál Poruba, sál nad Novou menzou, 17. listopadu 15). Součástí setkání bude ustanovení sdružení pro využívání biomasy v podmínkách Moravy a Slezska.

* Seminář Alternativní zdroje energie a úspory energie je určen pro učitele 2. st. ZŠ, SŠ a další zájemce. Místo konání: Horka nad Moravou, SEV Sluňákov.

* Seminář Využití geotermální energie v ČR a SRN se koná vPraze, v Klubu techniků na Novotného Lávce od 10.00 hodin.

* V 17.45 hodin začíná na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze Pravidelná pražská cyklojízda.

PÁTEK 16. LEDNA * Hospodářský kongres věnovaný vstupu naší země do EU pořádá Jihočeská hospodářská komora na zámku v Nových Hradech. Kooperační setkání zahájí starosta Nových Hradů František Štangl a úvodní referáty přednesou krajský hejtman Jihočeského kraje Jan Zahradník, dále Ernest Gabmann, člen zemské vlády Dolního Rakouska a jednatelé Eco Plus Ilan Knapp a Helmut Miernicki. Odborná část bude zaměřena na aktuální vývoj v daňovém právu. Kontaktní tel: 387 318 433, e-mail: mipi@jhk.cz * Možnosti dalšího rozvoje využívání obnovitelných zdrojů energie v budoucích členských zemích EU se koná od 2 do 15 hodin v prostorách ČSVTS na Novotného lávce 5, v Praze 1. Kontakt: tel.: 284 007 499 * Nové formy vládních podpor pro kapitálově náročný vstup na zahraniční trh je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Pořádá ho CzechTrade. SOBOTA 17. LEDNA * V Hannoveru začíná světový veletrh koberců a podlahových krytin Domotex Hannover. Potrvá do 20. ledna. * V německém Düsseldorfu začíná mezinárodní veletrh člunů Boot-Düsseldorf, který potrvá do 25. ledna. * Mezinárodní výstava karavanů, motorizmu a turizmu začíná v německém Stuttgartu a potrvá do 25. ledna. NEDĚLE 18. LEDNA

* Týden pánské a dámské módy je název výstavní akce, která začíná v belgickém Bruselu Kart Expo (potrvá zde do 20. ledna).

PONDĚLÍ 19. LEDNA

* CzechTrade pořádá setkání ukrajinských podnikatelů s českými podnikateli v budově MPO, Politických vězňů 20. Akce začíná v 10 hodin. Kontakt: tel. 224 907 546, e-mail:jana.brzonova@czechtrade.cz

* Infotherma 2004 - XI. ročník mezinárodní výstavy s tematickým zaměřením ekologické a ekonomické vytápění, úspory energie a využívání obnovitelných zdrojů v rodinných domcích, chatách, dílnách, provozovnách, restauracích, obchodech, rekreačních střediscích a dalších malých a středních objektech., začíná ve Frýdlantu nad Ostravicí, ve sportovně-společenském areálu u motelu Panorama. Výstava potrvá do čtvrtka 22. ledna.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na…
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se volil také nejlepší elektromotor
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Technologie
Steam rozjel letní výprodeje her. Nákupní horečku mu ale překazili „hackeři“
New York Times diskuze nezruší. Hloupé komentáře bude mazat umělá inteligence
Opera 46 významně zlepšuje stabilitu a omezuje stránky na pozadí
Psaní tahem prstu funguje už i v češtině, kalkulačka umí konvertovat měny [Windows Insider]
Standard Unicode 10.0 přináší znak bitcoinu a 56 nových emoji včetně vousáče a ponožek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít