Kalendář od 10. listopadu do 17. listopadu 2003

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

* Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz.

PONDĚLÍ 10. LISTOPADU * Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz. * Seminář ÚČETNÍ PROFESIONÁL ROKU 2003 proběhne do 14. 11. v TOP hotelu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4-Chodov. Je určen všem, kteří se profesionálně zabývají podvojným účetnictvím podnikatelských subjektů. Přihlášky na www.vox.cz. * Seminář Pohledávky a závazky v účetnictví s daňovými dopady proběhne od 9.00 do 14.00 hod. (K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, PRAHA 1). Je určen pro účetní, které vedou účetnictví podnikatelských subjektů, ekonomické pracovníky podnikatelských subjektů, daňové a ekonomické poradce. ÚTERÝ 11. LISTOPADU * Konference Moderní řízení podniku se koná v Praze, spolupořadatelem je OHK Příbram. Kontakt na OHK Příbram: tel. 318 627 784-5, e-mail: ohkpb@ohkpb.cz * Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti životního prostředí a energetiky je název semináře, na němž budou přednášet zástupci Delegace Evropské komise v ČR, českých vládních institucí, členové Teamu Europe a další odborníci. Místo konání: Praha 1. ICEU, Rytířská 31. STŘEDA 12. LISTOPADU * Ve Španělském sále Pražského hradu budou předány N árodní cena České republiky za jakost, ocenění Manažer kvality roku 2003, Cena Anežky Žaludové a značky v programu Česká kvalita - značky Czech Made a Ekologicky šetrný výrobek. ČTVRTEK 13. LISTOPADU * Udržitelná spotřeba a výroba - seminář pořádá v Praze (v prostorách VŠE, Štěpánská 18)Ústav pro ekopolitiku ve spolupráci s MŽP a iniciativou ČNK UNEP pro udržitelnou spotřebu a výrobu. Seminář má pomoci připravit náměty pro nově vytvářenou pracovní skupinu pod Radou vlády pro udržitelný rozvoj, zejména náměty pro „10letý rámcový program udržitelné spotřeby a výroby“. PÁTEK 14. LISTOPADU * Výstava Vazba suchých květin, keramika, jídelní servisy začíná ve Společenském centru, Nový dvůr, Letohrad. Výstava potrvá do 23. listopadu. SOBOTA 15. LISTOPADU * Martinský trh a Martinská show se konají v Domě kultury ve Frenštátu pod Radhoštěm, resp. na náměstí ve Frenštátě. NEDĚLE 16. LISTOPADU * Štramberské Vánoce je název výstavy betlémů, která začíná v Muzeu Zdeňka Buriana ve Štramberku. Na vernisáži vystoupí štramberská hudební skupina Ogaři a Chrámový sbor s lidovými i štramberskými koledami. Výstava potrvá do úterý 16. prosince. PONDĚLÍ 17. LISTOPADU

* V Bruselu začíná dvoudenní jednání Rady EU o zemědělství a rybolovu - jednaní ministrů zemědělství členských států Evropské unie.

Mohlo by vás zajímat

Finance
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Vyřizování dětského pasu nenechávejte na poslední chvíli. Rychlopas se prodraží.
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Auta
Škoda vyrobila už šest milionů Octavií
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale pravděpodobně nepotěší
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na 100 km
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Seat Arona je přizvednutá Ibiza. Má být levnější než Juke
Technologie
Ve Windows Storu se objevil neoficiální, ale funkcemi nabitý klient pro Google Play Music
Objevily se těžní verze Radeonů Polaris. Na trh se vrací RX 470, někdy i s výstupy
Den D přišel. Evropská komise udělila Googlu rekordní pokutu 2,42 miliardy eur
Legendární John Romero prodává Dooma II. Na diskety se vám i podepíše
WhatsApp začíná podporovat posílání jakýchkoli typů souborů do velikosti až 128 MB
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít