Kalendář od 10. listopadu do 17. listopadu 2003

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

* Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz.

PONDĚLÍ 10. LISTOPADU * Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz. * Seminář ÚČETNÍ PROFESIONÁL ROKU 2003 proběhne do 14. 11. v TOP hotelu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4-Chodov. Je určen všem, kteří se profesionálně zabývají podvojným účetnictvím podnikatelských subjektů. Přihlášky na www.vox.cz. * Seminář Pohledávky a závazky v účetnictví s daňovými dopady proběhne od 9.00 do 14.00 hod. (K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, PRAHA 1). Je určen pro účetní, které vedou účetnictví podnikatelských subjektů, ekonomické pracovníky podnikatelských subjektů, daňové a ekonomické poradce. ÚTERÝ 11. LISTOPADU * Konference Moderní řízení podniku se koná v Praze, spolupořadatelem je OHK Příbram. Kontakt na OHK Příbram: tel. 318 627 784-5, e-mail: ohkpb@ohkpb.cz * Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti životního prostředí a energetiky je název semináře, na němž budou přednášet zástupci Delegace Evropské komise v ČR, českých vládních institucí, členové Teamu Europe a další odborníci. Místo konání: Praha 1. ICEU, Rytířská 31. STŘEDA 12. LISTOPADU * Ve Španělském sále Pražského hradu budou předány N árodní cena České republiky za jakost, ocenění Manažer kvality roku 2003, Cena Anežky Žaludové a značky v programu Česká kvalita - značky Czech Made a Ekologicky šetrný výrobek. ČTVRTEK 13. LISTOPADU * Udržitelná spotřeba a výroba - seminář pořádá v Praze (v prostorách VŠE, Štěpánská 18)Ústav pro ekopolitiku ve spolupráci s MŽP a iniciativou ČNK UNEP pro udržitelnou spotřebu a výrobu. Seminář má pomoci připravit náměty pro nově vytvářenou pracovní skupinu pod Radou vlády pro udržitelný rozvoj, zejména náměty pro „10letý rámcový program udržitelné spotřeby a výroby“. PÁTEK 14. LISTOPADU * Výstava Vazba suchých květin, keramika, jídelní servisy začíná ve Společenském centru, Nový dvůr, Letohrad. Výstava potrvá do 23. listopadu. SOBOTA 15. LISTOPADU * Martinský trh a Martinská show se konají v Domě kultury ve Frenštátu pod Radhoštěm, resp. na náměstí ve Frenštátě. NEDĚLE 16. LISTOPADU * Štramberské Vánoce je název výstavy betlémů, která začíná v Muzeu Zdeňka Buriana ve Štramberku. Na vernisáži vystoupí štramberská hudební skupina Ogaři a Chrámový sbor s lidovými i štramberskými koledami. Výstava potrvá do úterý 16. prosince. PONDĚLÍ 17. LISTOPADU

* V Bruselu začíná dvoudenní jednání Rady EU o zemědělství a rybolovu - jednaní ministrů zemědělství členských států Evropské unie.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít