Kalendář od 10. listopadu do 17. listopadu 2003

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

* Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz.

PONDĚLÍ 10. LISTOPADU * Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz. * Seminář ÚČETNÍ PROFESIONÁL ROKU 2003 proběhne do 14. 11. v TOP hotelu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4-Chodov. Je určen všem, kteří se profesionálně zabývají podvojným účetnictvím podnikatelských subjektů. Přihlášky na www.vox.cz. * Seminář Pohledávky a závazky v účetnictví s daňovými dopady proběhne od 9.00 do 14.00 hod. (K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, PRAHA 1). Je určen pro účetní, které vedou účetnictví podnikatelských subjektů, ekonomické pracovníky podnikatelských subjektů, daňové a ekonomické poradce. ÚTERÝ 11. LISTOPADU * Konference Moderní řízení podniku se koná v Praze, spolupořadatelem je OHK Příbram. Kontakt na OHK Příbram: tel. 318 627 784-5, e-mail: ohkpb@ohkpb.cz * Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti životního prostředí a energetiky je název semináře, na němž budou přednášet zástupci Delegace Evropské komise v ČR, českých vládních institucí, členové Teamu Europe a další odborníci. Místo konání: Praha 1. ICEU, Rytířská 31. STŘEDA 12. LISTOPADU * Ve Španělském sále Pražského hradu budou předány N árodní cena České republiky za jakost, ocenění Manažer kvality roku 2003, Cena Anežky Žaludové a značky v programu Česká kvalita - značky Czech Made a Ekologicky šetrný výrobek. ČTVRTEK 13. LISTOPADU * Udržitelná spotřeba a výroba - seminář pořádá v Praze (v prostorách VŠE, Štěpánská 18)Ústav pro ekopolitiku ve spolupráci s MŽP a iniciativou ČNK UNEP pro udržitelnou spotřebu a výrobu. Seminář má pomoci připravit náměty pro nově vytvářenou pracovní skupinu pod Radou vlády pro udržitelný rozvoj, zejména náměty pro „10letý rámcový program udržitelné spotřeby a výroby“. PÁTEK 14. LISTOPADU * Výstava Vazba suchých květin, keramika, jídelní servisy začíná ve Společenském centru, Nový dvůr, Letohrad. Výstava potrvá do 23. listopadu. SOBOTA 15. LISTOPADU * Martinský trh a Martinská show se konají v Domě kultury ve Frenštátu pod Radhoštěm, resp. na náměstí ve Frenštátě. NEDĚLE 16. LISTOPADU * Štramberské Vánoce je název výstavy betlémů, která začíná v Muzeu Zdeňka Buriana ve Štramberku. Na vernisáži vystoupí štramberská hudební skupina Ogaři a Chrámový sbor s lidovými i štramberskými koledami. Výstava potrvá do úterý 16. prosince. PONDĚLÍ 17. LISTOPADU

* V Bruselu začíná dvoudenní jednání Rady EU o zemědělství a rybolovu - jednaní ministrů zemědělství členských států Evropské unie.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít