KALENDÁŘ

02. června 2003, 00:00 - admin
02. června 2003, 00:00

Pondělí 2. červnaPoslední termín pro platbu daně z nemovitostí - splatnost celé daně (poplatníci s daňovou povinností do 1000 Kč včetně) a splatnost 1. splátky daně (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou poplatníků samostatně provozujících zemědělskou výrobu a chov ryb - "samostatně hospodařící rolníci").

Pondělí 2. června

Poslední termín pro platbu daně z nemovitostí - splatnost celé daně (poplatníci s daňovou povinností do 1000 Kč včetně) a splatnost 1. splátky daně (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou poplatníků samostatně provozujících zemědělskou výrobu a chov ryb - „samostatně hospodařící rolníci“).

Začíná Týden pro trvale udržitelný rozvoj (Praha). Cílem je rozšíření povědomí o tématu udržitelného rozvoje (UR), a to s ohledem na jeho ekologické, ekonomické, společenské a kulturní aspekty. V rámci tohoto týdne se koná řada přednášek, seminářů a promítání dokumentárních filmů. V pondělí je od 16.00 do 18.00 na programu přednáška Prof. Bedřicha Moldána, ředitele Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy v Praze „Úvod do problematiky trvale udržitelného rozvoje“. Kontakt na pořadatele: e-mail: tel.: 272 740 897.

Mezinárodní výstava textilních strojů Shanghaitex/SITNE začíná v čínské Šanghaji, končí 5. června.

Úterý 3. června

V polské Poznani začíná veletrh dětského zboží Svět dítěte. V eletrh končí 6. června.

V německém Stuttgartu začínají tři mezinárodní odborné veletrhy: Testing Expo - veletrh testování vozů v automobilovém a dodavatelském průmyslu, Engine Expo - veletrh vývoje a výroby motorů, IVT Expo - veletrh designu a produkce průmyslových vozů. Veletrhy končí 5. června.

V makedonské metropoli Skopji začíná Mezinárodní veletrh spotřebního zboží, dodávek a zařízení Skopski Saem.

Středa 4. června

V Městské knihovně v Klatovech se koná setkání představitelů středních úspěšných firem nazvané „V jeden den na jednom místě“. Cílem setkání, které pořádají Sdružení Střední podnikatelský stav a Okresní hospodářská komora Klatovy, je nabídnout informace a služby, které pomohou středním podnikatelům v každodenním podnikání.

Čtvrtek 5. června

Na brněnském Výstavišti se v předvečer oficiálního otevření Autosalonu 2003 koná tiskový den.

Pátek 6. června

Na brněnském Výstavišti se před oficiálním zahájení veletrhu Autosalon 2003 koná odborný den.

Specializovaná automobilová konference Fleet Management 2003 se koná na brněnském V ýstavišti. Je určena osobám podílejícím se na rozhodnutí o výstavbě firemních automobilových flotil a pro jejich dodavatele - zástupce vrcholového vedení a fleet managery velkých a středních firem, obchodní ředitele, marketingové ředitele a specialisty na prodej korporátním klientům z firem dodávajících osobní a užitková vozidla, finanční služby a další produkty.

Sobota 7. června

Na brněnském Výstavišti začíná mezinárodní veletrh osobních automobilů Autosalon 2003, který potrvá do 12. června. Otevřeno je denně od 9.00 do 18.00 hodin. Celodenní vstupné činí 90 korun, katalog vystavovatelů stojí 120 korun. Vedle expozic jednotlivých vystavovatelů z oboru je připraven i bohatý doprovodný program.

V Kongresovém centru na brněnském Výstavišti se koná Konference analytiků dopravních nehod. Akce se koná v rámci mezinárodního veletrhu Autosalon 2003.

Neděle 8. června

V Brně se při příležitosti mezinárodního veletrhu Autosalon 2003 koná sraz příznivců tuningových úprav osobních automobilů.

Pondělí 9. června

Seminář Moderní pohonné hmoty a maziva pro motorová vozidla 2003 se koná v rámci mezinárodního veletrhu Autosalon 2003 na brněnském Výstavišti, v pavilonu A3. mobil. komunikace

Mohlo by vás zajímat

Finance
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Auta
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace.…
Tradiční londýnská taxi dostanou elektrický pohon. Premiéra proběhne v Goodwoodu
Proč má být Kia Stinger tak dobrá? Protože na Nürbrugringu odjela desítky tisíc kilometrů
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Také SUV Lada XRay může být „exkluzivní“. Stačí k tomu pár dílů z Dacie
Technologie
Více Linuxu ve Windows Storu. Microsoft pro testování uvolnil dvě edice SUSE
Hvězdou YouTubu beze slov. Tyhle kanály vás budou bavit, i když se v nich nemluví
Tamron představil pořádné tele. První objektiv pro zrcadlovky s 22× zoomem
Českem se šíří další vlna phishingu. Podvodný e-mail se vydává za zprávu KB
Microsoft reaguje na Kasperského. Většinu obvinění smetl ze stolu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít