KALENDÁŘ

01. září 2003, 00:00 - admin
01. září 2003, 00:00

Daň z nemovitosti: 1. splátka za rok 2003 pro provozovatele zemědělské výroby a chovu ryb.Geneticky modifikované organizmy a vstup ČR do EU je název semináře, který se koná na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, na Výstavišti, v pavilonu Z1.

PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ

Daň z nemovitosti: 1. splátka za rok 2003 pro provozovatele zemědělské výroby a chovu ryb.

Geneticky modifikované organizmy a vstup ČR do EU je název semináře, který se koná na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, na Výstavišti, v pavilonu Z1.

Ve francouzském Štrasburku bude zahájeno Plenární zasedání Evropského parlamentu, které potrvá až do čtvrtka 4. 9. 2003. Pořadatelem je Evropský parlament (bližší informace na: www.europarl.eu.int).

Agentura VOX pořádá kurzy Daňový profesionál 2003: Daňový profesionál cyklus 2003 (výklad zákonů, příklady daňové třídenní, správa daní a poplatků) a Daňový profesionál - rozšířené cykly (výklad zákonů, příklady daňové třídenní, správa daní a poplatků, příklady účetní, právo pro daňové poradce). Více informací najdete na www.vox.cz

ÚTERÝ 2. ZÁŘÍ

Veletrh POZNAŇSKÝ TÝDEN MÓDY - podzim (nomenklatura veletrhu: móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi) začíná v polské Poznani a potrvá do čtvrtka 4. září.

Začíná třídenní veletrh TRENČÍN MESTO MÓDY - podzim Mezinárodní veletrh módy (nomenklatura veletrhu: móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi). Kontakt na pořadatele: tel. 00421/32/743 17 25, e-mail: tmm@tmm.sk

STŘEDA 3. ZÁŘÍ

Možnosti pojištění a financování zahraničního obchodu je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Témata přednášek: Úloha a postavení České exportní banky, a. s. (ČEB) a Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a. s. (EGAP), Mezinárodní pravidla a legislativní rámec pro financování a pojišťování zahraničního obchodu, Formy financování zahraničního obchodu a jejich praktické použití, Průběh financování vývozního případu, Podmínky pro financování vývozu se státní podporou po vstupu ČR do EU, Definice pojišťovaného rizika při prodeji ad.

ČTVRTEK 4. ZÁŘÍ

Domov a teplo 2002 - 9. výstava bytového vybavení a vytápění, která potrvá do neděle 7. 9. začíná na Výstavišti v Lysé nad Labem. Kontakt na pořadatele: tel. 325 552 051, e-mail: vystaviste_lysa@pytnet.cz

PÁTEK 5. ZÁŘÍ

Účast veřejnosti na rozhodování o stavebních a infrastrukturních projektech - seminář, na němž budou mimo jiné představeny případové studie „Silniční okruh kolem Prahy“ a „Rychlodráha Praha - letiště Praha Ruzyně-Kladno“. Prezentovány budou zkušenosti z Holandska. Seminář se koná v jednacím sále Valdštejnského paláce Senátu PČR a pořádá ho Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR. Kontakt: tel.: 257 072 318 fax: 257 534 503, e-mail: hnilickova@senat.cz

Mezinárodní folklorní festival Karlovy Vary, který potrvá do neděle 7. září, začíná v Karlových Varech Již poosmé obohacuje kulturní život našeho krásného lázeňského města Karlovarský folklorní festival.

BEAUTY PRAGUE 2003 10. mezinárodní kosmetický veletrh spojený s Mistrovstvím ČR vdisciplínách MAKE-UP a NAIL DESIGN a odborným programem začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do soboty 6. září.

SOBOTA 6. ZÁŘÍ

Podzimní víkend s historickými tramvajemi se koná v sobotu a v neděli v ostravské vozovně Poruba - Zátiší. Organizátor, Dopravní podnik Ostrava, připravil vyhlídkové jízdy historickými tramvajemi na trase Vozovna Poruba - Zátiší.

Podnikatelský měšec je název střelecké soutěže, která se koná v Zámecké střelnici ve Slavkově u Brna.

NEDĚLE 7. ZÁŘÍ

Výstava Koně v akci se koná na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Trutnovský jarmark s ukázkami řemesel, prodejem rukodělných výrobků a bohatým celodenním programem se koná na Krakonošově náměstí v Trutnově.

PONDĚLÍ 8. ZÁŘÍ

8. září 2003 -17. září 2003 - V jihoafrickém Durbanu začíná Světový kongres o chráněných územích. World Congress on Protected Areas či World Parks Congress, jak je také znám, se koná jednou za 10 let a poskytuje příležitost zhodnotit úspěchy a problémy při vytváření a správě chráněných území a vytyčit směry pro jejich další rozvoj. Kongres potrvá až do středy 17. září.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít