KALENDÁŘ

01. září 2003, 00:00 - admin
01. září 2003, 00:00

Daň z nemovitosti: 1. splátka za rok 2003 pro provozovatele zemědělské výroby a chovu ryb.Geneticky modifikované organizmy a vstup ČR do EU je název semináře, který se koná na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, na Výstavišti, v pavilonu Z1.

PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ

Daň z nemovitosti: 1. splátka za rok 2003 pro provozovatele zemědělské výroby a chovu ryb.

Geneticky modifikované organizmy a vstup ČR do EU je název semináře, který se koná na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, na Výstavišti, v pavilonu Z1.

Ve francouzském Štrasburku bude zahájeno Plenární zasedání Evropského parlamentu, které potrvá až do čtvrtka 4. 9. 2003. Pořadatelem je Evropský parlament (bližší informace na: www.europarl.eu.int).

Agentura VOX pořádá kurzy Daňový profesionál 2003: Daňový profesionál cyklus 2003 (výklad zákonů, příklady daňové třídenní, správa daní a poplatků) a Daňový profesionál - rozšířené cykly (výklad zákonů, příklady daňové třídenní, správa daní a poplatků, příklady účetní, právo pro daňové poradce). Více informací najdete na www.vox.cz

ÚTERÝ 2. ZÁŘÍ

Veletrh POZNAŇSKÝ TÝDEN MÓDY - podzim (nomenklatura veletrhu: móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi) začíná v polské Poznani a potrvá do čtvrtka 4. září.

Začíná třídenní veletrh TRENČÍN MESTO MÓDY - podzim Mezinárodní veletrh módy (nomenklatura veletrhu: móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi). Kontakt na pořadatele: tel. 00421/32/743 17 25, e-mail: tmm@tmm.sk

STŘEDA 3. ZÁŘÍ

Možnosti pojištění a financování zahraničního obchodu je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Témata přednášek: Úloha a postavení České exportní banky, a. s. (ČEB) a Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a. s. (EGAP), Mezinárodní pravidla a legislativní rámec pro financování a pojišťování zahraničního obchodu, Formy financování zahraničního obchodu a jejich praktické použití, Průběh financování vývozního případu, Podmínky pro financování vývozu se státní podporou po vstupu ČR do EU, Definice pojišťovaného rizika při prodeji ad.

ČTVRTEK 4. ZÁŘÍ

Domov a teplo 2002 - 9. výstava bytového vybavení a vytápění, která potrvá do neděle 7. 9. začíná na Výstavišti v Lysé nad Labem. Kontakt na pořadatele: tel. 325 552 051, e-mail: vystaviste_lysa@pytnet.cz

PÁTEK 5. ZÁŘÍ

Účast veřejnosti na rozhodování o stavebních a infrastrukturních projektech - seminář, na němž budou mimo jiné představeny případové studie „Silniční okruh kolem Prahy“ a „Rychlodráha Praha - letiště Praha Ruzyně-Kladno“. Prezentovány budou zkušenosti z Holandska. Seminář se koná v jednacím sále Valdštejnského paláce Senátu PČR a pořádá ho Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR. Kontakt: tel.: 257 072 318 fax: 257 534 503, e-mail: hnilickova@senat.cz

Mezinárodní folklorní festival Karlovy Vary, který potrvá do neděle 7. září, začíná v Karlových Varech Již poosmé obohacuje kulturní život našeho krásného lázeňského města Karlovarský folklorní festival.

BEAUTY PRAGUE 2003 10. mezinárodní kosmetický veletrh spojený s Mistrovstvím ČR vdisciplínách MAKE-UP a NAIL DESIGN a odborným programem začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do soboty 6. září.

SOBOTA 6. ZÁŘÍ

Podzimní víkend s historickými tramvajemi se koná v sobotu a v neděli v ostravské vozovně Poruba - Zátiší. Organizátor, Dopravní podnik Ostrava, připravil vyhlídkové jízdy historickými tramvajemi na trase Vozovna Poruba - Zátiší.

Podnikatelský měšec je název střelecké soutěže, která se koná v Zámecké střelnici ve Slavkově u Brna.

NEDĚLE 7. ZÁŘÍ

Výstava Koně v akci se koná na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Trutnovský jarmark s ukázkami řemesel, prodejem rukodělných výrobků a bohatým celodenním programem se koná na Krakonošově náměstí v Trutnově.

PONDĚLÍ 8. ZÁŘÍ

8. září 2003 -17. září 2003 - V jihoafrickém Durbanu začíná Světový kongres o chráněných územích. World Congress on Protected Areas či World Parks Congress, jak je také znám, se koná jednou za 10 let a poskytuje příležitost zhodnotit úspěchy a problémy při vytváření a správě chráněných území a vytyčit směry pro jejich další rozvoj. Kongres potrvá až do středy 17. září.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí? Jaké jsou platy lékařů a sester?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Zkušený řidič poráží autonomní řízení. Nesplete si igelitku…
Až se zima zeptá… Renault představil Duster vybavený pásy, který odolá i granátům
Jak číst značení pneumatik a co znamenají zkratky na boku pneumatiky
Volkswagen T-Roc používá techniku Golfu. Je to už čtvrté SUV od VW
Test motocyklu Moto Guzzi Audace Carbon: Uhlíkový svalovec
Technologie
SpaceX představuje vlastní skafandr. V tomhle se bude létat na ISS
Desky pro procesory Intel Coffee Lake se začaly objevovat, unikl seznam prvních modelů
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít