KALENDÁŘ

01. září 2003, 00:00 - admin
01. září 2003, 00:00

Daň z nemovitosti: 1. splátka za rok 2003 pro provozovatele zemědělské výroby a chovu ryb.Geneticky modifikované organizmy a vstup ČR do EU je název semináře, který se koná na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, na Výstavišti, v pavilonu Z1.

PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ

Daň z nemovitosti: 1. splátka za rok 2003 pro provozovatele zemědělské výroby a chovu ryb.

Geneticky modifikované organizmy a vstup ČR do EU je název semináře, který se koná na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, na Výstavišti, v pavilonu Z1.

Ve francouzském Štrasburku bude zahájeno Plenární zasedání Evropského parlamentu, které potrvá až do čtvrtka 4. 9. 2003. Pořadatelem je Evropský parlament (bližší informace na: www.europarl.eu.int).

Agentura VOX pořádá kurzy Daňový profesionál 2003: Daňový profesionál cyklus 2003 (výklad zákonů, příklady daňové třídenní, správa daní a poplatků) a Daňový profesionál - rozšířené cykly (výklad zákonů, příklady daňové třídenní, správa daní a poplatků, příklady účetní, právo pro daňové poradce). Více informací najdete na www.vox.cz

ÚTERÝ 2. ZÁŘÍ

Veletrh POZNAŇSKÝ TÝDEN MÓDY - podzim (nomenklatura veletrhu: móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi) začíná v polské Poznani a potrvá do čtvrtka 4. září.

Začíná třídenní veletrh TRENČÍN MESTO MÓDY - podzim Mezinárodní veletrh módy (nomenklatura veletrhu: móda, obuv, zařízení pro průmysl textilu a obuvi). Kontakt na pořadatele: tel. 00421/32/743 17 25, e-mail: tmm@tmm.sk

STŘEDA 3. ZÁŘÍ

Možnosti pojištění a financování zahraničního obchodu je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Témata přednášek: Úloha a postavení České exportní banky, a. s. (ČEB) a Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a. s. (EGAP), Mezinárodní pravidla a legislativní rámec pro financování a pojišťování zahraničního obchodu, Formy financování zahraničního obchodu a jejich praktické použití, Průběh financování vývozního případu, Podmínky pro financování vývozu se státní podporou po vstupu ČR do EU, Definice pojišťovaného rizika při prodeji ad.

ČTVRTEK 4. ZÁŘÍ

Domov a teplo 2002 - 9. výstava bytového vybavení a vytápění, která potrvá do neděle 7. 9. začíná na Výstavišti v Lysé nad Labem. Kontakt na pořadatele: tel. 325 552 051, e-mail: vystaviste_lysa@pytnet.cz

PÁTEK 5. ZÁŘÍ

Účast veřejnosti na rozhodování o stavebních a infrastrukturních projektech - seminář, na němž budou mimo jiné představeny případové studie „Silniční okruh kolem Prahy“ a „Rychlodráha Praha - letiště Praha Ruzyně-Kladno“. Prezentovány budou zkušenosti z Holandska. Seminář se koná v jednacím sále Valdštejnského paláce Senátu PČR a pořádá ho Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR. Kontakt: tel.: 257 072 318 fax: 257 534 503, e-mail: hnilickova@senat.cz

Mezinárodní folklorní festival Karlovy Vary, který potrvá do neděle 7. září, začíná v Karlových Varech Již poosmé obohacuje kulturní život našeho krásného lázeňského města Karlovarský folklorní festival.

BEAUTY PRAGUE 2003 10. mezinárodní kosmetický veletrh spojený s Mistrovstvím ČR vdisciplínách MAKE-UP a NAIL DESIGN a odborným programem začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do soboty 6. září.

SOBOTA 6. ZÁŘÍ

Podzimní víkend s historickými tramvajemi se koná v sobotu a v neděli v ostravské vozovně Poruba - Zátiší. Organizátor, Dopravní podnik Ostrava, připravil vyhlídkové jízdy historickými tramvajemi na trase Vozovna Poruba - Zátiší.

Podnikatelský měšec je název střelecké soutěže, která se koná v Zámecké střelnici ve Slavkově u Brna.

NEDĚLE 7. ZÁŘÍ

Výstava Koně v akci se koná na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Trutnovský jarmark s ukázkami řemesel, prodejem rukodělných výrobků a bohatým celodenním programem se koná na Krakonošově náměstí v Trutnově.

PONDĚLÍ 8. ZÁŘÍ

8. září 2003 -17. září 2003 - V jihoafrickém Durbanu začíná Světový kongres o chráněných územích. World Congress on Protected Areas či World Parks Congress, jak je také znám, se koná jednou za 10 let a poskytuje příležitost zhodnotit úspěchy a problémy při vytváření a správě chráněných území a vytyčit směry pro jejich další rozvoj. Kongres potrvá až do středy 17. září.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Auta
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale…
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na 100 km
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Seat Arona je přizvednutá Ibiza. Má být levnější než Juke
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s displejem jako BMW řady 7
Technologie
Windows Store přijde o mobilní edici Evernotu, ale přivítá grafický nástroj Paint.NET
Google Talk je mrtvý. Nedožil se ani 12 let
Počítače v klíčence už tu byly. InnSpire vytvořil PC integrované do kabelu
Nová generace karet GeForce bude založená na evoluci Pascalu. Volta a HBM2 jen v HPC?
Harry Potter slaví 20. výročí. Google vás provede slavnými lokacemi světa čar a kouzel
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít