KALENDÁŘ

28. července 2003, 00:00 - admin
28. července 2003, 00:00

"Krásná země" aneb Na kole kolem ČR - XIV. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Náměšť na Hané-Bouzov-Moravská Třebová.

Pondělí 28. července

Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Výstava Ústav sociální péče pro mentálně postižené kreativní ateliér zahajuje v galerii Ametyst v Ostravě. Výstava potrvá do 24. srpna. Kontakt na pořadatele: 597 372 578.

V 19.00 hodin začíná v sále ZUŠ na zámku v Letohradu Koncert mladých houslistů.

Úterý 29. července

K problematice ukládání jaderných odpadů pořádá Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) informační setkání se starosty obcí z lokality Růžená, která je jednou z možných lokalit pro vybudování hlubinného úložiště radioaktivních odpadů. SÚRAO by měla starosty seznámit také s charakterem připravovaných geofyzikálních prací. Setkání se koná v Třešti, Zámecký hotel, Dr. Richtera 234. Kontakt na pořadatele - tel.: 567 315 014.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XV. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát se jede na trase Moravská Třebová-Česká Třebová-Ústí nad Orlicí. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Středa 30. července

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XVI. etapa cyklojízdy po celé ČR se tento den jede na trase Ústí nad Orlicí-Žamberk-Říčky. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Čtvrtek 31. července

Odborná konference Energetické a průmyslové rostliny IX. se koná v Chomutově, ve Výzkumné stanici VÚRV Černoviská 4987. Konference je spojena s prohlídkou porostů technických a energetických plodin. Na programu jsou mj. taková témata, jako je problematika pěstování a využití průmyslových plodin z hlediska ochrany životního prostředí, očekávané změny dotační politiky Ministerstva zemědělství ČR po vstupu do Evropské unie v návaznosti na podporu nepotravinářské zemědělské produkce, perspektivy pěstování a využití rychle rostoucích dřevin v ČR, praktické zkušenosti s pěstováním a využitím energetických plodin, sjovnání modelových ekonomických ukazatelů pěstování některých energetických plodin v podmínkách ČR ad. Kontakt na pořadatele - tel.: 474 629 726.

Čeští podnikatelé a firmy mají možnost využít služeb Ost West Kompetenz Zentra v Marktredwitz, kam dojíždějí pracovníci IHK (Průmyslové a obchodní komory) Bayreuth. Zájemci s nimi mohou konzultovat různé obchodní záležitosti. Spoluorganizátorem těchto konzultací je Regionální hospodářská komora Poohří.

Pátek 1. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XVII. etapa cyklojízdy po celé ČR se jede na trase Říčky-Deštné v Orlických horách-Náchod. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Historické a dekorativní sklo je název výstavy, která bude zahájena v Městském muzeu a galerii v Hlinsku. Výstava potrvá do neděle 31. srpna.

Sobota 2. srpna „Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XVIII. etapa cyklojízdy po celé ČR se jede v tento den na trase Náchod-Kuks-Lázně Bělohrad. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Veteráni na zámku - přehlídka historických vozidel se koná v Kravařích, na prostranství před zámkem. Po celý den se koná i doprovodný program. Kontakt na pořadatele: KSZK, zamek@kravare.cz, tel.: 553 671 201.

Dvoudenní mezinárodní folklorní festival Gorolski winto začíná v Jablunkově.

Neděle 3. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XIX. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Lázně Bělohrad-Jičín-Sobotka. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Pondělí 4. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XX. etapa cyklojízdy po celé ČR, vede po trase Sobotka-Kost-Mnichovo Hradiště-Doksy. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce…
Historicky nejrychlejší Jaguar pro běžný provoz má 600 koní a maximálně jede 322 km/h
Aston Martin DB11 dostal osmiválec 4,0 l bi-turbo od Mercedesu AMG
Galerie na středu: Vyplatí se nejoblíbenější auta s dieselem? Jen když najedete stovky tisíc km
Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je uvnitř? (první dojmy)
Technologie
Malá legenda vstoupila do Windows Storu. IrfanView nabízí rychlé prohlížení a konverzi obrázků
Další velký útok ransomwaru zasáhl nezáplatované počítače. Nejvíce je postižena Ukrajina
Čtečky otisků schované v displejích přijdou příští rok. Umožní to tato technologie
Prohlížeč Vivaldi konečně dostane synchronizaci
AMD vydalo první Vegu 10, poloprofi kartu Radeon Vega Frontier Edition za 999$. Bez recenzí
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít