KALENDÁŘ

28. července 2003, 00:00 - admin
28. července 2003, 00:00

"Krásná země" aneb Na kole kolem ČR - XIV. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Náměšť na Hané-Bouzov-Moravská Třebová.

Pondělí 28. července

Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Výstava Ústav sociální péče pro mentálně postižené kreativní ateliér zahajuje v galerii Ametyst v Ostravě. Výstava potrvá do 24. srpna. Kontakt na pořadatele: 597 372 578.

V 19.00 hodin začíná v sále ZUŠ na zámku v Letohradu Koncert mladých houslistů.

Úterý 29. července

K problematice ukládání jaderných odpadů pořádá Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) informační setkání se starosty obcí z lokality Růžená, která je jednou z možných lokalit pro vybudování hlubinného úložiště radioaktivních odpadů. SÚRAO by měla starosty seznámit také s charakterem připravovaných geofyzikálních prací. Setkání se koná v Třešti, Zámecký hotel, Dr. Richtera 234. Kontakt na pořadatele - tel.: 567 315 014.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XV. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát se jede na trase Moravská Třebová-Česká Třebová-Ústí nad Orlicí. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Středa 30. července

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XVI. etapa cyklojízdy po celé ČR se tento den jede na trase Ústí nad Orlicí-Žamberk-Říčky. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Čtvrtek 31. července

Odborná konference Energetické a průmyslové rostliny IX. se koná v Chomutově, ve Výzkumné stanici VÚRV Černoviská 4987. Konference je spojena s prohlídkou porostů technických a energetických plodin. Na programu jsou mj. taková témata, jako je problematika pěstování a využití průmyslových plodin z hlediska ochrany životního prostředí, očekávané změny dotační politiky Ministerstva zemědělství ČR po vstupu do Evropské unie v návaznosti na podporu nepotravinářské zemědělské produkce, perspektivy pěstování a využití rychle rostoucích dřevin v ČR, praktické zkušenosti s pěstováním a využitím energetických plodin, sjovnání modelových ekonomických ukazatelů pěstování některých energetických plodin v podmínkách ČR ad. Kontakt na pořadatele - tel.: 474 629 726.

Čeští podnikatelé a firmy mají možnost využít služeb Ost West Kompetenz Zentra v Marktredwitz, kam dojíždějí pracovníci IHK (Průmyslové a obchodní komory) Bayreuth. Zájemci s nimi mohou konzultovat různé obchodní záležitosti. Spoluorganizátorem těchto konzultací je Regionální hospodářská komora Poohří.

Pátek 1. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XVII. etapa cyklojízdy po celé ČR se jede na trase Říčky-Deštné v Orlických horách-Náchod. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Historické a dekorativní sklo je název výstavy, která bude zahájena v Městském muzeu a galerii v Hlinsku. Výstava potrvá do neděle 31. srpna.

Sobota 2. srpna „Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XVIII. etapa cyklojízdy po celé ČR se jede v tento den na trase Náchod-Kuks-Lázně Bělohrad. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Veteráni na zámku - přehlídka historických vozidel se koná v Kravařích, na prostranství před zámkem. Po celý den se koná i doprovodný program. Kontakt na pořadatele: KSZK, zamek@kravare.cz, tel.: 553 671 201.

Dvoudenní mezinárodní folklorní festival Gorolski winto začíná v Jablunkově.

Neděle 3. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XIX. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Lázně Bělohrad-Jičín-Sobotka. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Pondělí 4. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XX. etapa cyklojízdy po celé ČR, vede po trase Sobotka-Kost-Mnichovo Hradiště-Doksy. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít