KALENDÁŘ

11. srpna 2003, 00:00 - admin
11. srpna 2003, 00:00

"Krásná země" aneb na kole kolem ČR - XXVII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Blovice-NepomukBlatná. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese .

Pondělí 11. srpna

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XXVII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Blovice-NepomukBlatná. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

V Ostravě začíná Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic, který potrvá až do pátku 15. srpna.

Úterý 12. srpna

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XXVIII. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Blatná-Šamonice-Písek. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

Koná se vernisáž výstavy Miroslav Kubátek - keramika. Výstava se koná v Galerii Chagall - Librex v Ostravě. Kontakt na pořadatele 596 117 676-7.

Středa 13. srpna

Začíná kurz Podvojné účetnictví od A do Z, který pořádá agentura VOX v K Centru na Senovážném náměstí v Praze. Určen je pro ty, kteří si potřebují osvojit základní znalost vedení účetnictví v podvojné soustavě, kteří přecházejí z jednoduchého účetnictví na podvojné atd.

Středisko vzdělávání České společnosti pro jakost připravilo na termín 13.-17. srpna 2003 další běh kurzu „Trénink trenérů ČSJ“. Kurz je určen těm, kteří mají opravdový zájem spolupracovat s ČSJ, chtějí se zdokonalit v metodice vzdělávání dospělých a mohou přispět k dalšímu rozvoji vzdělávání v kvalitě, EMS a BOZP v rámci České společnosti pro jakost.

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XXIX. a závěrečná etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Písek - Týn nad Vltavou-Hluboká nad Vltavou-České Budějovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

Dvoudenní kontraktační výstava LOCA - obuv, kožená galanterie, textil, bižuterie a doplňkový sortiment začíná v Hradci Králové, v Kongresovém výstavním a společenském centru ALDIS. Kontakt na pořadatele: tel. 777 016 013

Čtvrtek 14. srpna

Začíná POPKOMM, mezinárodní veletrh populární hudby a zábavy. Koná se v německém Kolíně nad Rýnem a potrvá do 16. srpna.

V Českých Budějovicích, sídle a. s. RERA, se koná tisková konference po jednání o projektech v oblasti vodního hospodářství. Na programu je příprava projektů v oblasti vodního hospodářství pro získání podpory z Fondu soudržnosti EU. Jednání, které pořádají Krajský úřad Jihočeského kraje spolu s ministerstvem životního prostředí a Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech (RERA), se zúčastní zástupci téměř 30 jihočeských měst a obcí.

V Galerii OK ve Slavkově u Brna se koná vernisáž výstavy „Karel, Emílie a Petr Tomanové - grafika“.

Pátek 15. srpna

IFLO - Mezinárodní veletrh květin, dekorace & dárkových předmětů začíná v německém Essenu a potrvá do 17. srpna.

II. slavnosti obce Jeseník nad Odrou začínají v 19.00 hodin a končí v neděli 17. srpna. Zahájení je v Kostele Nanebevzetí Panny Marie, kde se bude konat koncert vážné hudby „Cembalo a viola“ - skladby autorů 17. a 18. století, v sobotu je na programu zábavné odpoledne pro děti, vystoupení dechové hudby Sobuláci, skupiny Javory a ohňostroj. V neděli se pak koná tradiční pouť.

Sobota 16. srpna

Dvoudenní mezinárodní výstava koček FIFe a kočičí show - Báječný svět koček - začíná na výstavišti v Litoměřicích.

Neděle 17. srpna

Šilheřovický odpust, tradiční pouť, se koná v malebné pohraniční obci Šilheřovice v nejsevernější části Hlučínska, nedaleko od polských hranic.

Ve skanzenu Strážnice se koná Folklorní odpoledne ve skanzenu.

Pondělí 18. srpna

Hvězdárna ve Valašském Meziříčí pořádá další z pravidelných Astronomických pozorování. Začátek akce je ve 20.30 hodin. Tato astronomická pozorování jsou určena pro jednotlivce či malé skupinky a účast na nich není nutné předem objednávat. Kontakt na pořadatele: Hvězdárna, Valašské Meziříčí, telefonní číslo: 571 611 928

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít