Kalendář

16. června 2003, 00:00 - admin
16. června 2003, 00:00

Pondělí 16. červnaÚhrada pololetní a čtvrtletní zálohy na daň z příjmů.Začíná dvoudenní mezinárodní konference Systémová integrace 2003 - Řízení podniků a institucí v digitální ekonomice, která se koná v Praze na Žofíně.V jihomoravské Lednici začíná třídenní Bioakademie 2003 - Evropská letní akademie ekologického myšlení.

Pondělí 16. června

Úhrada pololetní a čtvrtletní zálohy na daň z příjmů.

Začíná dvoudenní mezinárodní konference Systémová integrace 2003 - Řízení podniků a institucí v digitální ekonomice, která se koná v Praze na Žofíně.

V jihomoravské Lednici začíná třídenní Bioakademie 2003 - Evropská letní akademie ekologického myšlení. Kontakt na pořadatele - tel.: 583 214 586

Úterý 17. června

Životní prostředí České republiky - stav a perspektiva je název IX. celostátní konference na téma: Netradiční zdroje energie. Konference bude zaměřena na činitele, kteří ovlivňují rozvoj obnovitelných zdrojů energie, založených na biologických zdrojích a moderních technologiích a na výrobcích založených na biologických zdrojích surovin a energie. Místo konání: Praha 1, Kongresový sál ČSVTS, Novotného lávka 5. Pořádá: Česká společnost pro životní prostředí, e-mail: cse@csvts.cz, tel.: 221 082 361, fax: 221 082 365.

Středa 18. června

CZECH RAILDAYS - 4. mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy začíná v Ostravě, v areálu nákladového nádraží železniční stanice Ostrava hlavní nádraží. Veletrh trvá do 20. června. Kontakt na pořadatele: tel. 604 191 026, 604 950 498, e-mail: railway@centrum.cz.

Čtvrtek 19. června

Dny zdravotně postižených - festival Vivat Vita je prodejní a kontraktační výstava kompenzačních, rehabilitačních a protetických pomůcek a potřeb pro zdravotně postižené, která začíná v Olomouci na výstavišti Flora. V ýstava trvá do 21. 6. Kontakt na pořadatele: tel.: 585 726 111, e-mail:publicrelation@flora-lo.cz.

Energetické využití biomasy v regionu - příležitosti a úskalí je název semináře, který se koná v Praze na ministerstvu životního prostředí. Pořadatelem je Česká společnost pro ekonomiku energetiky (CZAEE). Kontakt: Jitka Šrámková, tel.: 234 125 310.

Čtyřdenní mezinárodní Pražský sraz Corvette - 4. mezinárodní setkání Corvette (obory: doprava, opravárenství, skladování, manipulace, volný čas, sport, zábava, hračky, hobby) začíná na pražském Výstavišti. Kontakt: tel. 602 215 815, e-mail: ral@post.cz.

Nové čínské výrobky a technologie je název výstavní akce, která začíná na V ýstavišti v Praze a potrvá do 22. června. Kontakt: tel. 220 103 311, e-mail: exhibition@cstec.org.

Největší výstava stanů v Čechách doplněna spacákovým ležením začíná na V ýstavišti v Praze-Holešovicích. Trvá do neděle 22. června. Kontakt: tel. 222 210 213, e-mail: info@holan.cz.

Pátek 20. června

Poslední den třídenního mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy CZECH RAILDAYS v Ostravě, v areálu nákladového nádraží železniční stanice Ostrava hlavní nádraží.

Sobota 21. června

Jizersko-ještědský horský spolek pořádá Slavnosti slunovratu, otevření naučné stezky Ještědské vápence. Sraz je v 16.00 hod. na vlakové zastávce v Pilínkově a večer slavnosti slunovratu s velkým ohněm u hospody U Šámalů na Ještědském hřbetu. Večer jsou všichni zájemci zváni na pochod z vrcholu Ještědu k hospodě U Šámalů. Možnost přespání ve spacácích na louce. Kontakt: www.horskyspolek.ecn.cz, e-mail: horskyspolek@volny.cz, tel. 485 109 717.

MEMORIAL AIR SHOW největší letecký den v ČR začíná na letišti v Roudnici nad Labem. Kontakt: Aeroklub Roudnice nad Labem, tel. 416 831 618, 606 887 070, e-mail: ak.roudnice@iol.cz.

Neděle 22. června

Závěrečný den Mezinárodního Pražského srazu Corvette - 4. mezinárodní setkání Corvette, který se koná na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Na pražském Výstavišti končí čtyřdenní výstavní akce Nové čínské výrobky a technologie.

Poslední den výstavy stanů na Výstavišti v Praze-Holešovicích.

Druhý den MEMORIAL AIR SHOW na letišti v Roudnici nad Labem.

Pondělí 23. června

Workshop o obnovitelných zdrojích energie se koná v budově ministerstva životního průmyslu v Praze 10- Vršovicích a pořádají ho ministerstvo životního prostředí a Sdružení pro záchranu prostředí CALLA. Bližší téma workhshopu je Obnovitelné zdroje energie a krajské energetické koncepce. Kontakt: tel. 222 781 471.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny volání v České republice, Německu, Polsku a u dalších sousedů
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Nejzadluženější státy světa
Auta
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta…
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
BMW slaví 40. let řady 7 výroční edicí. Vznikne pouze 200 exemplářů
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných aut se zmenšuje
Technologie
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení
Které funkce budou odebrány z Windows 10 Fall Creators Update?
Seagate se vrací na trh běžných SSD, s diskem Nytro 141 pro PC, NAS a levné servery
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít