Kalendář

06. října 2003, 00:00 - admin
06. října 2003, 00:00

od 6. října do 13. října 2003PONDĚLÍ 6. ŘÍJNA* Invex 2003 - 13. ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií - začíná na Výstavišti v Brně.* Týdenní kurz Transgenoze začíná na Biologické fakultě JČU v Českých Budějovicích.

od 6. října do 13. října 2003

PONDĚLÍ 6. ŘÍJNA

* Invex 2003 - 13. ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií - začíná na Výstavišti v Brně.

* Týdenní kurz Transgenoze začíná na Biologické fakultě JČU v Českých Budějovicích. Celý kurz je určen především odborníkům z oblasti molekulární genetiky, ale odpolední přednášky s diskuzemi budou zaměřeny i na širší témata, která mohou zajímat i veřejnost (legislativa GMO, hodnocení rizika, GM potraviny a krmiva).

ÚTERÝ 7. ŘÍJNA

* CHEMTEC Praha - 10. ročník mezinárodního veletrhu chemie a plastů začíná na Výstavišti v Praze, potrvá do čtvrtka 9. října.

* Konzultační den s česky hovořícím pracovníkem Kontaktního centra při IHK (Průmyslová a obchodní komora) Plauen se koná na úřadě Regionální hospodářské komory Poohří v Sokolově.

* Konzultační den ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice se koná v Praze (Pařížská 4, velký sál divadla Image).

* Nakládání s odpady a novinky v tomto oboru - seminář určený pro všechny podnikající právnické osoby, zejména podnikatelské subjekty nakládající s odpady, např. strojírenské a stavební firmy, výrobní společnosti, správce lesů, hospodářských děl a provozovatelů skládek, se koná v hotelu Krystal v Praze 6.

* Bude mít ČR moderní, udržitelnou energetickou politiku?- seminář pořádá od 16.00 hodin Společnost pro trvale udržitelný život v Praze, v Klubu techniků, Novotného lávka 5, sál 319.

STŘEDA 8. ŘÍJNA

* Na Alema - Módní přehlídka v ostravském hotelu Imperial se od 19.00 hod. představí zajímavá kolekce stříbrných, titanových, ocelových šperků a především nová zimní kolekce dámské konfekce.

ČTVRTEK 9. ŘÍJNA

* Na výstavišti PVA Letňany začíná šestice veletrhů: DEKORA 2003 - 4. veletrh dekoračních a dárkových předmětů, ART EXPO 2003 - 4. výstava výtvarného umění, PROFI-INTERIÉRY 2003 - 8. veletrh nábytku, bytového textilu a vybavení interiérů, SILICIUM BOHEMICA 2003 - 12. veletrh skla, porcelánu, keramiky a svítidel, TENDENCE 2003 - veletrh interiérů, dekorací a umění, REALITY 2003 - 5. veletrh bydlení a nemovitostí, FORTEL 2003 - 2. veletrh stavebně interiérových prvků

* 6. celostátní finanční konference Finanční správa a rozvoj měst a obcí v ČR se koná v budově radia Svobodná Evropa v Praze. Potrvá do 10. října.

* Dvoudenní jednání Rady EU o dopravě, telekomunikacích a energetice začíná v Lucemburku. Rada má jednat mj. o dopravních sítích ve Středomoří, návrhu směrnice o znečištění pocházejícím z lodí, o zpoplatnění za využívání silničních komunikací a harmonizaci opatření na omezení jízdy těžkých automobilů na vybraných silnicích.

* GASTRO - potravinářská výstava začíná v Pardubicích (Ideon) a potrvá do soboty 11. října.

PÁTEK 10. ŘÍJNA

* 10. října 2003 (pátek) - Recyklace odpadů VII - mezinárodní konference zaměřená na nové poznatky z oblasti recyklace odpadů (průmyslových - hutních, energetických, strojních, stavebních, chemických, potravinářských, automobilových, po báňské a úpravárenské činnosti atd., komunálních, nemocničních, zemědělských, radioaktivních, recyklace odpadů z jiných oblastí) se koná v Ostravě-Porubě (VŠB - Technická univerzita Ostrava, 17. listopadu 15, sál nad Menzou).

SOBOTA 11. ŘÍJNA

* Na Večeru plném módy ve Studénce se budou prezentovat oděvní firmy tohoto regionu, radit budou kosmetičky a nehtové odbornice, doprovázet akci bude i prodej kosmetiky, zlata, stříbra.

NEDĚLE 12. ŘÍJNA

* 113. Velká pardubická ČP se jede na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

* SUN / GIO SUN - mezinárodní veletrh venkovního letního vybavení a hraček začíná v italském Rimini, trvá do úterý 14. října.

* Dvoudenní zvěřinové hody začínají v Žamberku (hotel V kotli).

PONDĚLÍ 13. ŘÍJNA

* Oběživo Czk a eur a jeho současná falsifikace je seminář, který se od 9.00 do 16.00 hodin koná v hotelu Olšanka v Praze 3.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít