Kalendář

13. října 2003, 00:00 - admin
13. října 2003, 00:00

* Týdenní kurz Transgenoze začíná na Biologické fakultě JČU v Českých Budějovicích. Celý kurz je určen především odborníkům z oblasti molekulární genetiky, ale odpolední přednášky s diskuzemi budou zaměřeny i na širší témata, která mohou zajímat i veřejnost (legislativa GMO, hodnocení rizika, GM potraviny a krmiva).

PONDĚLÍ 13. ŘÍJNA

ÚTERÝ 14. ŘÍJNA

* Setkání českých a rakouských podnikatelů v Olomouci pořádá Hospodářská komora Olomouc ve spolupráci s obchodním oddělením Rakouského velvyslanectví v ČR. Setkání začíná v 10 hodin v sále budovy Dům armády, tř. 1. máje 3, Olomouc. Cílem je rozšíření vzájemných obchodních vztahů a zvýšení česko-rakouské spolupráce s ohledem na vstup ČR do EU. Setkání je zaměřeno na následující obory podnikání: obrábění kovů, zpracování dřeva, zpracování plastů, farmaceutický a chemický průmysl.

* Konzultační den s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v litevském Vilniusu se koná v Českých Budějovicích, v sídle Jihočeské hospodářské komory.

* Koná se seminář Nové projekty Evropského informačního centra (EIC) pro podnikatele, na němž budou poskytnuty Informace o projektech EIC Praha pro podnikatele zejména v souvislosti s blížícím se vstupem ČR do EU.

* Seminář Jak získat nejvýhodnější veřejné zakázky v EU pořádá Institut Svazu průmyslu. Účast na semináři je určena zejména řídicím pracovníkům zodpovědným za využívání fondů z Bruselu a vyhledávání veřejných zakázek v Evropské unii k zajištění prosperity v konkurenčním prostředí při vstupu ČR do EU. Jeho cílem je zjištění možností pro posílení konkurenceschopnosti podniků ČR v integrované Evropě.

* Seminář Ekologické bydlení v Západní Evropě a Česku se od 16 hodin koná na Univerzitě T. Bati ve Zlíně (posluchárna č. 111). Témata semináře: Konstrukce, materiály a technologie pro stavbu domů chráněných zemí, obnovitelné zdroje energie v rodinných domech. Na seminář naváže 18. října ve 14 hod. workshop na staveništi ekosídliště Jižní Chlum u Zlína.

STŘEDA 15. ŘÍJNA

* Daň silniční - termíny platby zálohy na daň za 3. čtvrtletí.

* Státní finanční podpora malých a středních exportérů - Program Marketing 2004 je název akce, kterou pořádá Jihočeská hospodářská komora v Českých Budějovicích.

ČTVRTEK 16. ŘÍJNA

* Radikální změny v zákonodárství Ukrajiny v oblasti podnikatelské činnosti je název semináře, který pořádá Komora pro hospodářské styky se SNS. Seminář se koná v budově HK ČR v Praha 9. Veletrh HOBBY-PODZIM, které potrvá do neděle 19. října, začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích.

* Čtyři veletrhy vztahující se k dopravě začínají na Výstavišti v Praze a potrvají do neděle 19. října. Jedná se o AUTOSHOW PRAHA - 9. mezinárodní výstavu osobních a lehkých užitkových automobilů a automobilového designu, ASA PRAHA - 9. výstavu autodílů, autopříslušenství, servisní a garážové techniky, TRANSPED - 10. mezinárodní výstavu nákladních automobilů, lodní, železniční a letecké dopravy, logistiky, skladování a manipulace a COMMA - 4. výstavu komunální techniky a služeb.

* Na Výstavišti Flora v Olomouci začínají HORTIKOMPLEX (výstava ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků) Podzimní zahradnické trhy s prodejem květin, ovoce, zeleniny, okrasných a ovocných dřevin, drobné zahradní mechanizace, pomůcek apotřeb. Obě akce trvají do neděle 19. října

PÁTEK 17. ŘÍJNA

* Třídenní Kontraktační veletrh Havířovský autosalon WEVI začíná ve sportovní hale Slavia v Havířově.

SOBOTA 18. ŘÍJNA

* Dvoudenní seminář „Efektivní marketingová strategie v Rusku“, kterou pořádá B.I.B.S., začíná v Brně.

* Na Střední průmyslové škole v Letohradu se koná Den otevřených dveří na SPŠ a SOUE.

NEDĚLE 19. ŘÍJNA

* Posvícenské honění kohouta se od 13.30 hodin koná v Letohradu - Kunčicích.

PONDĚLÍ 20. ŘÍJNA

* Seminář Dopravní alternativa pro Prahu se koná v Senátu Parlamentu ČR (Praha 1. Senát, Valdštejnské náměstí 17/4, jednací sál).

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Asus uvádí levnější 10Gb/s síťovku. XG-C100C stojí pod tři tisíce a umí i 2,5/5,0Gb režim
Sega vdechne život starým hrám. Na mobilech zdarma vydala Sonica a další pecky
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít