Kalendář

09. června 2003, 00:00 - admin
09. června 2003, 00:00

od 9. 6. do 16. 6. 2003Pondělí 9. červnaTermín pro platbu daně z příjmů - pololetní a čtvrtletní záloha na daň.Seminář Moderní pohonné hmoty a maziva pro motorová vozidla 2003 se koná v rámci mezinárodního veletrhu Autosalon 2003 na brněnském Výstavišti, v pavilonu A3.

od 9. 6. do 16. 6. 2003

Pondělí 9. června

Termín pro platbu daně z příjmů - pololetní a čtvrtletní záloha na daň.

Seminář Moderní pohonné hmoty a maziva pro motorová vozidla 2003 se koná v rámci mezinárodního veletrhu Autosalon 2003 na brněnském Výstavišti, v pavilonu A3.

V Rychnově u Jablonce nad Nisou se otvírá Centrum šetrné turistiky. Zároveň se uskuteční seminář na stejné téma. Akce se koná za finanční podpory Libereckého kraje a evropského fondu Sapard. Kontakt na pořadatele: tel. 483 388 360.

Úterý 10. června

„Informační technologie ve výchově, péči a vzdělávání dětí se speciálními potřebami“ je název pracovní konference, která se zabývá současnými informačními trendy a směry. Na jejím programu jsou rovněž ukázky funkčních internetových projektů, PC programů a speciálních počítačových pomůcek s cílem pomoci účastníkům konference orientovat se, navázat konkrétní kontakty a lépe pochopit současné trendy vývoje IT.

Konzultační dny ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice se konají v Praze, v Pařížské ul. 4, ve velkém sále divadla Image. Jedná se o bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se týkají problematiky politiky bydlení, správy a provozu bytového fondu včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Nakládání s autovraky je název odborného semináře, který se v rámci veletrhu Autosalon 2003 koná v administrativní budově BVV na brněnském výstavišti.

Středa 11. června

T řídenní 9. ročník konference s mezinárodní účastí „GIS ve veřejné správě“ začíná v Seči, v Junior Centru.

Na brněnském výstavišti začíná mezinárodní symposium MOTORSYMPO 2003.

Jak získat finanční prostředky z dotačních programů ČR a EU je název dvoudenního semináře, který začíná v Seči, v hotelu Jezerka. Jeho cílem je seznámit účastníky s možnostmi získání dotací pro rozvoj jejich obce, města či regionu. Seminář je koncipován na získání teoretických informací o mechanizmech fungování fondů, jejich struktuře, kompetentních osobách a institucích pro rozhodování. Nedílnou součástí programu jsou také praktické zkušenosti starostů, kteří již touto cestou vykročili a měli možnost ze získaných finančních prostředků vybudovat něco pro svou obec. Kontakt na pořadatele: Petra Tlustá, e-mail: tlusta@ekomonitor.cz, telefonní číslo: 602 108 620, 469 682 303-5.

Začíná dvoudenní seminář Odpadové dny - již čtvrtý ročník cyklu těchto dnů nabízí možnosti setkávání s kolegy, zástupci obcí, měst, podniků a organizací. Kontakt: e-mail: info@ekokom.cz, tel.: 261 176 230, fax: 261 176 233.

Role budoucích českých zástupců v Evropském hospodářském a sociálním výboru je název konference, která se koná v Praze v Senátu Parlamentu ČR. Cílem konference je identifikace možnosti zapojení českých zástupců v tomto výboru a úlohy Společného poradního výboru s Evropskou komisí. Kontakt na pořadatele: Institut pro strukturální politiku, o. p. s., e-mail: slavik@ireas.cz, telefon. číslo: 224 315 770, fax: 224 315 770.

Čtvrtek 12. června

Na brněnském výstavišti končí mezinárodní veletrh Autosalon 2003.

10. prodejní a kontraktační výstava nábytku, bytových doplňků a designu BYDLENÍ A INTERIÉR začíná na Výstavišti v Litoměřicích. Výstava trvá do neděle 15. června. Kontakt na pořadatele: tel. 416 732 863-7, e-mail: vystavy@zahrada.cech.cz.

AGRO-EKO-LES, jubilejní 10. ročník lesnické, zahradnické a ekologické výstavy začíná v Písku a trvá do 14. 6. Kontakt: tel. 382 272 108, e-mail: agroles@agroles-oregon.cz.

Pátek 13. června

Koná se referendum o vstupu České republiky do Evropské unie.

Dvoudenní Slavnosti piva začínají na Výstavišti v Českých Budějovicích. Prezentovat se na nich budou pivovary a sladovny, nealkoholické nápoje, potraviny, suvenýry a vše, co k dobrému pivu patří. Kontakt na pořadatele: tel. 387 714 243.

Třídenní prodejní a prezentační výstava stavebnictví a bytového zařízení POSTA V DŮM, ZAŘI BYT-PŘEROV začíná na zimním stadionu v Přerově. Kontakt na pořadatele: tel. 587 433 141, e-mail: mertlova@omnis.cz.

Sobota 14. června

Druhý den, kdy je možné hlasovat v referendu o vstupu České republiky do EU.

Pracovní seminář Správní řízení v ochraně vod se koná v Ústí nad Labem, v Domě dětí a mládeže, Winstona Churchila 8. Obsah semináře: Principy a hlavní zásady účasti občanských sdružení ve správních řízeních, zákony a nařízení využívané při správních řízeních v ochraně vod, rozbor případové studie ochrany vod v Beskydech, konzultace ke kauzám účastníků. Jan Handlíř, e-mail: jan.handlir@arnika.org, tel. 412 510 650.

Neděle 15. června

V Litoměřicích končí 10. prodejní a kontraktační výstava nábytku, bytových doplňků a designu BYDLENÍ A INTERIÉR.

Pondělí 16. června

Začíná dvoudenní mezinárodní konference Systémová integrace 2003 - Řízení podniků a institucí v digitální ekonomice, která se koná v Praze na Žofíně.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Auta
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s…
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace. Nový dvoulitr 30t má 300 koní
Tradiční londýnská taxi dostanou elektrický pohon. Premiéra proběhne v Goodwoodu
Proč má být Kia Stinger tak dobrá? Protože na Nürbrugringu odjela desítky tisíc kilometrů
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Technologie
Úspěch jako hrom. Na oběžné dráze je první česká nanodružice
Další hardwarové chyby procesorů. AMD má problém v Ryzenu, Intel u Skylake a Kaby Lake
Facebook hledá v Hollywoodu originální skriptované pořady. „Vysílat“ by mohl brzy
Více Linuxu ve Windows Storu. Microsoft pro testování uvolnil dvě edice SUSE
Hvězdou YouTubu beze slov. Tyhle kanály vás budou bavit, i když se v nich nemluví
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít