Kalendář

09. června 2003, 00:00 - admin
09. června 2003, 00:00

od 9. 6. do 16. 6. 2003Pondělí 9. červnaTermín pro platbu daně z příjmů - pololetní a čtvrtletní záloha na daň.Seminář Moderní pohonné hmoty a maziva pro motorová vozidla 2003 se koná v rámci mezinárodního veletrhu Autosalon 2003 na brněnském Výstavišti, v pavilonu A3.

od 9. 6. do 16. 6. 2003

Pondělí 9. června

Termín pro platbu daně z příjmů - pololetní a čtvrtletní záloha na daň.

Seminář Moderní pohonné hmoty a maziva pro motorová vozidla 2003 se koná v rámci mezinárodního veletrhu Autosalon 2003 na brněnském Výstavišti, v pavilonu A3.

V Rychnově u Jablonce nad Nisou se otvírá Centrum šetrné turistiky. Zároveň se uskuteční seminář na stejné téma. Akce se koná za finanční podpory Libereckého kraje a evropského fondu Sapard. Kontakt na pořadatele: tel. 483 388 360.

Úterý 10. června

„Informační technologie ve výchově, péči a vzdělávání dětí se speciálními potřebami“ je název pracovní konference, která se zabývá současnými informačními trendy a směry. Na jejím programu jsou rovněž ukázky funkčních internetových projektů, PC programů a speciálních počítačových pomůcek s cílem pomoci účastníkům konference orientovat se, navázat konkrétní kontakty a lépe pochopit současné trendy vývoje IT.

Konzultační dny ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice se konají v Praze, v Pařížské ul. 4, ve velkém sále divadla Image. Jedná se o bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se týkají problematiky politiky bydlení, správy a provozu bytového fondu včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Nakládání s autovraky je název odborného semináře, který se v rámci veletrhu Autosalon 2003 koná v administrativní budově BVV na brněnském výstavišti.

Středa 11. června

T řídenní 9. ročník konference s mezinárodní účastí „GIS ve veřejné správě“ začíná v Seči, v Junior Centru.

Na brněnském výstavišti začíná mezinárodní symposium MOTORSYMPO 2003.

Jak získat finanční prostředky z dotačních programů ČR a EU je název dvoudenního semináře, který začíná v Seči, v hotelu Jezerka. Jeho cílem je seznámit účastníky s možnostmi získání dotací pro rozvoj jejich obce, města či regionu. Seminář je koncipován na získání teoretických informací o mechanizmech fungování fondů, jejich struktuře, kompetentních osobách a institucích pro rozhodování. Nedílnou součástí programu jsou také praktické zkušenosti starostů, kteří již touto cestou vykročili a měli možnost ze získaných finančních prostředků vybudovat něco pro svou obec. Kontakt na pořadatele: Petra Tlustá, e-mail: tlusta@ekomonitor.cz, telefonní číslo: 602 108 620, 469 682 303-5.

Začíná dvoudenní seminář Odpadové dny - již čtvrtý ročník cyklu těchto dnů nabízí možnosti setkávání s kolegy, zástupci obcí, měst, podniků a organizací. Kontakt: e-mail: info@ekokom.cz, tel.: 261 176 230, fax: 261 176 233.

Role budoucích českých zástupců v Evropském hospodářském a sociálním výboru je název konference, která se koná v Praze v Senátu Parlamentu ČR. Cílem konference je identifikace možnosti zapojení českých zástupců v tomto výboru a úlohy Společného poradního výboru s Evropskou komisí. Kontakt na pořadatele: Institut pro strukturální politiku, o. p. s., e-mail: slavik@ireas.cz, telefon. číslo: 224 315 770, fax: 224 315 770.

Čtvrtek 12. června

Na brněnském výstavišti končí mezinárodní veletrh Autosalon 2003.

10. prodejní a kontraktační výstava nábytku, bytových doplňků a designu BYDLENÍ A INTERIÉR začíná na Výstavišti v Litoměřicích. Výstava trvá do neděle 15. června. Kontakt na pořadatele: tel. 416 732 863-7, e-mail: vystavy@zahrada.cech.cz.

AGRO-EKO-LES, jubilejní 10. ročník lesnické, zahradnické a ekologické výstavy začíná v Písku a trvá do 14. 6. Kontakt: tel. 382 272 108, e-mail: agroles@agroles-oregon.cz.

Pátek 13. června

Koná se referendum o vstupu České republiky do Evropské unie.

Dvoudenní Slavnosti piva začínají na Výstavišti v Českých Budějovicích. Prezentovat se na nich budou pivovary a sladovny, nealkoholické nápoje, potraviny, suvenýry a vše, co k dobrému pivu patří. Kontakt na pořadatele: tel. 387 714 243.

Třídenní prodejní a prezentační výstava stavebnictví a bytového zařízení POSTA V DŮM, ZAŘI BYT-PŘEROV začíná na zimním stadionu v Přerově. Kontakt na pořadatele: tel. 587 433 141, e-mail: mertlova@omnis.cz.

Sobota 14. června

Druhý den, kdy je možné hlasovat v referendu o vstupu České republiky do EU.

Pracovní seminář Správní řízení v ochraně vod se koná v Ústí nad Labem, v Domě dětí a mládeže, Winstona Churchila 8. Obsah semináře: Principy a hlavní zásady účasti občanských sdružení ve správních řízeních, zákony a nařízení využívané při správních řízeních v ochraně vod, rozbor případové studie ochrany vod v Beskydech, konzultace ke kauzám účastníků. Jan Handlíř, e-mail: jan.handlir@arnika.org, tel. 412 510 650.

Neděle 15. června

V Litoměřicích končí 10. prodejní a kontraktační výstava nábytku, bytových doplňků a designu BYDLENÍ A INTERIÉR.

Pondělí 16. června

Začíná dvoudenní mezinárodní konference Systémová integrace 2003 - Řízení podniků a institucí v digitální ekonomice, která se koná v Praze na Žofíně.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty, jak na ně?
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Auta
BMW Z4 Concept byl neoficiálně odhalen těsně před premiérou…
Hyundai ukázal nástupce vodíkového crossoveru ix35. Příští rok dorazí také do Evropy
Volvo, Peugeot, Fiat a další vynechají autosalon ve Frankfurtu. Jsou to pro ně vyhozené peníze
Měření rychlosti na D1 v úseku Psáře – Soutice bezpečnost nezlepšilo a policie i MDČR to ví
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá, praktické ale moc není
Technologie
Čeští Warhorse Studios vnadí dalším trailerem na Kingdom Come: Deliverance (video)
Další pohroma v cenách grafických karet na obzoru. GDDR5 tento měsíc zdražila o 30 %
Bitcoin přišel o rekord. Kryptoměnou Ethereum už proudí více transakcí
ČTÚ chce regulovat. Zjistil, že si mobilní operátoři málo konkurují
AMD vydalo speciální ovladač pro horníky. Zrychluje těžbu Etherea na Radeonech
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít