Kalendář

04. srpna 2003, 00:00 - admin
04. srpna 2003, 00:00

Koná se seminář Předstrukturální a strukturální fondy EU - kde, jak a pro koho, jehož cílem je informovat účastníky o fungování EU a možných oblastech využití jejich prostředků. Zároveň má za cíl poskytnout informace, které zvýší šance uchazečů při získání podpory těchto fondů.

Pondělí 4. srpna

Koná se seminář Předstrukturální a strukturální fondy EU - kde, jak a pro koho, jehož cílem je informovat účastníky o fungování EU a možných oblastech využití jejich prostředků. Zároveň má za cíl poskytnout informace, které zvýší šance uchazečů při získání podpory těchto fondů.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XX. etapa cyklojízdy po celé ČR vede po trase Sobotka-Kos-Mnichovo Hradiště-Doksy. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

Africký týden pro děti v ZOO začíná v zoologické zahradě v Ostravě. Akce trvá do pátku 8. srpna. Kontakt na pořadatele - tel.: 596 241 269, 596 243 316.

Úterý 5. srpna

Konzultační den s česky hovořícím pracovníkem Kontaktního centra při IHK (průmyslové a obchodní komory) Plauen se koná na úřadě IHK Plauen v Plavně. Další konzultační dny se konají 14. října a 16. prosince. Pořadatelem jsou Regionální hospodářská komora Poohří a IHK Plauen.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXI. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Doksy-Brusné-Kokořín-Liběchov. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Středa 6. srpna

Koná se 9. schůze Senátu Parlamentu ČR - na program jednání jsou navrženy mj. body: Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, návrh zákona, kterým se mění zákon č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), ve znění pozdějších předpisů, návrh zákona, kterým se mění zákon č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, návrh zákona, kterým se mění zákon č. 102/2001 Sb., o obecné bezpečnosti výrobků a o změně některých zákonů (zákon o obecné bezpečnosti výrobků), ve znění zákona č. 146/2002 Sb., zákon č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

Milkovické kozy - již čtvrtý ročník osmidenní kulturně společenské slavnosti ke zpopularizování koz začíná v Milkovicích. Pořadatelem je Spolek přátel koz, kontakt - e-mail: info@kozy.cz, telefon: 605 701 081.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXII. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Liběchov-Roudnice nad Labem-Libochovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Koncert Victoria (country) se koná v Ostravě ve Western Saloonu. Kontakt - tel.: 596 953 404.

Čtvrtek 7. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXIII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se tentokrát jede na trase Libochovice-Louny-Žatec. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Na prezentaci nového průvodce po Lužických a Žitavských horách v Jablonném v Podještědí představí Občanské sdružení přátel Lužických hor a Správa chráněné krajinné oblasti Lužické hory nově vydaného průvodce přírodou a architekturou Lužických a Žitavských hor.

Mistrovství evropy juniorů - military, které potrvá do neděle 10. srpna, začíná na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Pátek 8. srpna

Kurz Škola ekologického myšlení začíná v Praze. Jednou z hlavních náplní jsou přednášky odborníků a diskuze s nimi na konkrétní téma. Kurz je určen studentům gymnázií a středních škol od 16 let. Je rozdělen na více akcí, první a nejdelší část proběhne 8.-17. srpna. Navazující akce proběhnou 19.-21. září, 24.-28. října a 21.-23. listopadu. Kontakt na pořadatele - tel.: 602 160 379, fax: 233 382 252, e-mail: . "Krásná země" aneb Na kole kolem ČR - XXIV. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Žatec-Radonice-Žlutice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Sobota 9. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXV. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Žlutice-PlasyPlzeň. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

48. Chodské slavnosti a V avřinecká pouť začínají v Domažlicích. Akce potrvá do neděle 10. srpna.

Střelecká soutěž „O Napoleonský klobouk“ se koná ve Slavkově v Zámecké střelnici.

Mistrovství ČR modelů aut - cestovní vozy, třída EKO, F1 pořádá ve Slavkově u Brna Auto RC Slavkov u Brna. Mistrovství je dvoudenní a končí v neděli 10. srpna.

Dvoudenní Starodávný jarmark začíná ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Neděle 10. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXVI. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát se jede na trase Plzeň-Přeštice-Blovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší info. včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Pondělí 11. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXVII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Blovice-Nepomuk-Blatná. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic, který potrvá až do pátku 15. srpna, začíná v Ostravě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí? Jaké jsou platy lékařů a sester?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Zkušený řidič poráží autonomní řízení. Nesplete si igelitku…
Až se zima zeptá… Renault představil Duster vybavený pásy, který odolá i granátům
Jak číst značení pneumatik a co znamenají zkratky na boku pneumatiky
Volkswagen T-Roc používá techniku Golfu. Je to už čtvrté SUV od VW
Test motocyklu Moto Guzzi Audace Carbon: Uhlíkový svalovec
Technologie
SpaceX představuje vlastní skafandr. V tomhle se bude létat na ISS
Desky pro procesory Intel Coffee Lake se začaly objevovat, unikl seznam prvních modelů
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít