Kalendář

23. června 2003, 00:00 - admin
23. června 2003, 00:00

Pondělí 23. červnaWorkshop o obnovitelných zdrojích energie se koná v budově ministerstva životního průmyslu v Praze 10-Vršovicích a pořádají ho Ministerstvo životního prostředí ČR a Sdružení pro záchranu prostředí CALLA. Bližší téma workshopu je Obnovitelné zdroje energie a krajské energetické koncepce.

Pondělí 23. června

Workshop o obnovitelných zdrojích energie se koná v budově ministerstva životního průmyslu v Praze 10-Vršovicích a pořádají ho Ministerstvo životního prostředí ČR a Sdružení pro záchranu prostředí CALLA. Bližší téma workshopu je Obnovitelné zdroje energie a krajské energetické koncepce. Kontakt - tel.: 222 781 471.

LASER 2003 World of Photonics - 16. mezinárodní odborný veletrh pro inovativní a užitou laserovou technologii a optoelektroniku s kongresem začíná na Novém výstavišti v bavorském Mnichově. Veletrh trvá do 26. června. Kontakt na zastoupení v ČR - tel.: 545 176 158, e-mail: info@expocs.cz.

Úterý 24. června

Termín pro odvod spotřební daně za duben

Co přinese/změní environmentální daňová reforma? - to je název semináře, který se od 10.00 do 14.00 hod. koná v Praze. Pořadatelem je Ústav pro ekopolitiku, o. p. s. Kontakt - tel.: 224 828 553.

Veletrh Z2003 - DIE ZULIEFERMESSE Díly, komponenty, moduly a technologie - začíná v německém Lipsku. Veletrh trvá do 26. června. Kontakt na zastoupení veletrhu v ČR - tel.: 222 734 483, e-mail: info@seppint.cz.

MIREX 2003 - Výstava protipožární ochrany, zabezpečovacího zařízení, služby první pomoci, bezpečnost a prevence mimořádných situací začíná v Moskvě. Souběžně probíhá výstava Miogne 2003 - plynárenství a ropný průmysl. Obě akce trvají do 27. června.

Středa 25. června

Spotřební daně - termín podání daňového přiznání za květen, daňového přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za květen (pokud vznikl nárok).

Daň z přidané hodnoty - termín podání daňového přiznání a daň za květen.

Regionální hospodářská komora Ostrava pořádá Setkání se zástupci německé společnosti MaxicoM GmbH - jako společný projekt sasské vlády a města Lipsko nabízí společnost administrativní pomoc při zakládání společností, poboček a zastoupení v Německu.

Čtvrtek 26. června

Ekologické fórum kraje Vysočina je název konference na téma Program udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí Českomoravské vrchoviny. Diskutovat se bude o programu rozvoje kraje Vysočina, udržitelnosti kulturní krajiny, snižování emisí a imisí, ochraně vod, přírody a krajiny, úkolech reformy veřejné správy a rozvoji zemědělství a venkova. Místo konání: Bystřice nad Pernštejnem, hotel Skalský Dvůr u Bystřice nad Pernštejnem. Konferenci pořádá Environmental Regional Center (ERC) Prameny Vysočiny. Kontakt - tel.: 566 622 565.

Pátek 27. června

Začíná dvoudenní mezinárodní seminář pořádaný v rámci projektu Kodex životního prostředí. Seminář informuje o vzniku projektu Kodex ŽP. Předmětem jednání budou tyto otázky: informace o projektu Zákon o životním prostředí, integrovaná prevence a omezování znečištění, hodnocení vlivů koncepcí na životní prostředí. Místo konání: Praha 10, Ministerstvo životního prostředí ČR. Kontakt - e-mail: zuzana.drhova@ecn.cz.

PROPET - 8. mezinárodní výstava chovatelských a jezdeckých potřeb začíná na Výstavišti v Brně. Souběžně se koná BRNO TROPHY - 4. koňská show, závody a výstava. Obě akce trvají do 29. června. Kontakt - tel.: 541 152 924, 541 152 949, e-mail: propet@bbv.cz.

Začíná Pražské bienále 1, které potrvá až do 24. srpna. Jeho téma zní Periferie se stávají centrem. Tento výtvarný projekt představí dvě stovky umělců ze třiceti zemí, kteří byli vybráni skupinou dvaceti kurátorů. Přehlídka je otevřena pro veřejnost v mezaninu, Malé dvoraně a Velké dvoraně Veletržního paláce.

Sobota 28. června

Druhý den mezinárodního semináře Kodex životního prostředí, který se koná na ministerstvu životního prostředí v Praze-Vršovicích.

Neděle 29. června

ISPO - léto, 59. mezinárodní odborný veletrh sportovního zboží a sportovní módy začíná v německém Mnichově na Novém výstavišti. Veletrh končí 1. července. Kontakt na české zastoupení - tel.: 545 176 158, e-mail: vondruska@expocs.cz.

Pondělí 30. června

Termín splatnosti 2. splátky daně z nemovitostí (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou samostatně hospodařících rolníků).

Daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2002

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít