Kalendář

26. ledna 2004, 00:00 - admin
26. ledna 2004, 00:00

PONDĚLÍ 26. LEDNANezapomeňte na spotřební daň - splatnost daně za listopad 2003, daňové přiznání za prosinec 2003, daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za prosinec 2003 (pokud vznikl nárok).

PONDĚLÍ 26. LEDNA

Nezapomeňte na spotřební daň - splatnost daně za listopad 2003, daňové přiznání za prosinec 2003, daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za prosinec 2003 (pokud vznikl nárok).

Upozorňujeme na daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 4. čtvrtletí a za prosinec 2003.

Den malých obcí - pravidelné setkání starostů obcí s představiteli ústředních orgánů státní správy pořádané pod záštitou MMR ČR. (Praha 10, U Slávie 1, KD Eden, 9-13 hodin).

Hospodářská komora České republiky organizuje program „Podnikatelé do Portugalska“. Jde o doprovodnou misi oficiální návštěvy předsedy vlády Vladimíra Špidly do Portugalska.

V indickém Haidarábádu se koná do 28. 1. 2004 Veletrh zemědělství - vše od zpracování půdy až po sklizeň a skladování, zpracování dřeva a zahradnictví.

Mezinárodní výstava klimatizace, chlazení a vytápění INTERNATIONAL AHR EXPO v Anaheimu, CS, USA potrvá do 28. ledna.

ÚTERÝ 27. LEDNA

Terminologický seminář Kabinetu environmentálních studií Univerzity Karlovy začíná v 15 hodin v Praze 5 (areál Univerzity Karlovy v Jinonicích, U Kříže 8). Seminář je tematicky zaměřen na možnosti překladu několika (zatím pouze anglických) termínů, užívaných v souvislosti s udržitelným rozvojem a politikou ochrany životního prostředí. Tel.: 251 080 355

STŘEDA 28. LEDNA

Ekologické organizace a obce dotčené připravovanou státní energetickou koncepcí společně organizují v 8:30 protestní shromáždění zaměřené proti návrhu ministerstva průmyslu bourat další severočeské obce kvůli těžbě uhlí a vystavět dva nové atomové reaktory. Místo konání: Praha 1, Úřad vlády v Praze, Nábřeží Edvarda Beneše 4.

SMDRC - Největší odborný veletrh direct marketingu a vztahů ke klientům začíná v Paříži (Francie). Končí 29. ledna.

ČTVRTEK 29. LEDNA

Hospodářská komora okresu Přerov pořádá celodenní odborný seminář „Daň z příjmu právnických osob“. Tel.: 581 210 205.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s. se prezentuje do 1. února na mezinárodním zahradnickém veletrhu IPM Essen 2004 v SRN.

10. stavební a technický veletrh se do 31. ledna koná v Domě kultury v obci Horní Valy. Obory: Nábytek, domov, interiér, koberce, stavebnictví, vytápění, chlazení, sanita, klimatizace, ekologie, voda.

2. Mezinárodní dny marketingu - PRIME se konají v chorvatském Záhřebu. Akce trvá do 31. ledna. Prezentované obory: Marketing, reklama, média. E-mail: integrazv@ volny.cz, http://www.zv.hr/prime

PÁTEK 30. LEDNA

Výstavu služeb cestovního ruchu a využití volného času TOURISM EXPO - hostí do 1. února Olomouc na Výstavišti Flora.

WORLD MONEY FAIR Světový veletrh peněz se koná do 1. února v Basileji (Švýcarsko). Obory: Finance, pojišťovnictví, investice, reality.

SOBOTA 31. LEDNA

Mezinárodní veletrh papíru, školních a kancelářských potřeb PAPERWORLD je možné shlédnout do 4. února ve Frankfurtu nad Mohanem (Německo). Obory: Obaly, balicí technika, polygrafický průmysl a spotřební zboží. Tel.: 224 230 104

BATMASSAN - Gothenburgská lodní show vás zaujme do 8. února ve švédském Göteborgu. Obory: volný čas, zábava, sport, hračky, hobby.

NEDĚLE 1. ÚNORA

V Mnichově (Nové výstaviště, Německo) začíná 60. mezinárodní odborný veletrh sportovního zboží a sportovní módy ISPO - zima. Potrvá do 4. února.

PONDĚLÍ 2. ÚNORA

Odborný seminář MEIBES 2004 se uskuteční v Liberci BYZNYS CENTRUM BABYLON, Nitranská 1. Témata semináře: Meibes - Broen - regulační armatury Ballorex, Bytové stanice LOGOtherm; Siemens - Komponenty regulace, Novinky v sortimentu, Popis vybraných algoritmů. Tel.: +420 284 001 081

Uzávěrka přihlášek do 2. ročníku soutěže energeticky úsporných projektů pod názvem: Energetický projekt 2003. (Soutěž pro architekty a projektanty.) Podrobnější informace na: www.eStav.cz/ souteze/energoprojekt/.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle…
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
Technologie
Malování zastřeleno nebude. Microsoft ho „uklidí“ do Windows Storu
Intel nový ovladač pro SoC Cloverview nevydá. Jak to bude s podporou Windows 10?
Vodní chlazení pro M.2 SSD. PCIe karty Alphacool chladí pasivem nebo vodním blokem
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít