Kalendář

26. ledna 2004, 00:00 - admin
26. ledna 2004, 00:00

PONDĚLÍ 26. LEDNANezapomeňte na spotřební daň - splatnost daně za listopad 2003, daňové přiznání za prosinec 2003, daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za prosinec 2003 (pokud vznikl nárok).

PONDĚLÍ 26. LEDNA

Nezapomeňte na spotřební daň - splatnost daně za listopad 2003, daňové přiznání za prosinec 2003, daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za prosinec 2003 (pokud vznikl nárok).

Upozorňujeme na daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 4. čtvrtletí a za prosinec 2003.

Den malých obcí - pravidelné setkání starostů obcí s představiteli ústředních orgánů státní správy pořádané pod záštitou MMR ČR. (Praha 10, U Slávie 1, KD Eden, 9-13 hodin).

Hospodářská komora České republiky organizuje program „Podnikatelé do Portugalska“. Jde o doprovodnou misi oficiální návštěvy předsedy vlády Vladimíra Špidly do Portugalska.

V indickém Haidarábádu se koná do 28. 1. 2004 Veletrh zemědělství - vše od zpracování půdy až po sklizeň a skladování, zpracování dřeva a zahradnictví.

Mezinárodní výstava klimatizace, chlazení a vytápění INTERNATIONAL AHR EXPO v Anaheimu, CS, USA potrvá do 28. ledna.

ÚTERÝ 27. LEDNA

Terminologický seminář Kabinetu environmentálních studií Univerzity Karlovy začíná v 15 hodin v Praze 5 (areál Univerzity Karlovy v Jinonicích, U Kříže 8). Seminář je tematicky zaměřen na možnosti překladu několika (zatím pouze anglických) termínů, užívaných v souvislosti s udržitelným rozvojem a politikou ochrany životního prostředí. Tel.: 251 080 355

STŘEDA 28. LEDNA

Ekologické organizace a obce dotčené připravovanou státní energetickou koncepcí společně organizují v 8:30 protestní shromáždění zaměřené proti návrhu ministerstva průmyslu bourat další severočeské obce kvůli těžbě uhlí a vystavět dva nové atomové reaktory. Místo konání: Praha 1, Úřad vlády v Praze, Nábřeží Edvarda Beneše 4.

SMDRC - Největší odborný veletrh direct marketingu a vztahů ke klientům začíná v Paříži (Francie). Končí 29. ledna.

ČTVRTEK 29. LEDNA

Hospodářská komora okresu Přerov pořádá celodenní odborný seminář „Daň z příjmu právnických osob“. Tel.: 581 210 205.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s. se prezentuje do 1. února na mezinárodním zahradnickém veletrhu IPM Essen 2004 v SRN.

10. stavební a technický veletrh se do 31. ledna koná v Domě kultury v obci Horní Valy. Obory: Nábytek, domov, interiér, koberce, stavebnictví, vytápění, chlazení, sanita, klimatizace, ekologie, voda.

2. Mezinárodní dny marketingu - PRIME se konají v chorvatském Záhřebu. Akce trvá do 31. ledna. Prezentované obory: Marketing, reklama, média. E-mail: integrazv@ volny.cz, http://www.zv.hr/prime

PÁTEK 30. LEDNA

Výstavu služeb cestovního ruchu a využití volného času TOURISM EXPO - hostí do 1. února Olomouc na Výstavišti Flora.

WORLD MONEY FAIR Světový veletrh peněz se koná do 1. února v Basileji (Švýcarsko). Obory: Finance, pojišťovnictví, investice, reality.

SOBOTA 31. LEDNA

Mezinárodní veletrh papíru, školních a kancelářských potřeb PAPERWORLD je možné shlédnout do 4. února ve Frankfurtu nad Mohanem (Německo). Obory: Obaly, balicí technika, polygrafický průmysl a spotřební zboží. Tel.: 224 230 104

BATMASSAN - Gothenburgská lodní show vás zaujme do 8. února ve švédském Göteborgu. Obory: volný čas, zábava, sport, hračky, hobby.

NEDĚLE 1. ÚNORA

V Mnichově (Nové výstaviště, Německo) začíná 60. mezinárodní odborný veletrh sportovního zboží a sportovní módy ISPO - zima. Potrvá do 4. února.

PONDĚLÍ 2. ÚNORA

Odborný seminář MEIBES 2004 se uskuteční v Liberci BYZNYS CENTRUM BABYLON, Nitranská 1. Témata semináře: Meibes - Broen - regulační armatury Ballorex, Bytové stanice LOGOtherm; Siemens - Komponenty regulace, Novinky v sortimentu, Popis vybraných algoritmů. Tel.: +420 284 001 081

Uzávěrka přihlášek do 2. ročníku soutěže energeticky úsporných projektů pod názvem: Energetický projekt 2003. (Soutěž pro architekty a projektanty.) Podrobnější informace na: www.eStav.cz/ souteze/energoprojekt/.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít