Jsme lídrem v pojištění cestovních kanceláří

13. června 2005, 00:00 - admin
13. června 2005, 00:00

ANNA PETIKOVÁ, GENERALI POJIŠŤOVNA: Generali připravuje novinku v oblasti životního pojištění. „Na trh ji uvedeme 1. července pod názvem Lvíček Generali,“ prozradila Anna Petiková, členka představenstva pojišťovny.

ANNA PETIKOVÁ, GENERALI POJIŠŤOVNA: Generali připravuje novinku v oblasti životního pojištění. „Na trh ji uvedeme 1. července pod názvem Lvíček Generali,“ prozradila Anna Petiková, členka představenstva pojišťovny. * Generali je univerzální pojišťovna, nicméně máte nějakou specialitu?

Jsme komplexním pojistitelem, nabízíme tedy životní i neživotní pojištění. V našem produktovém portfoliu najdete nejen všechny druhy pojištění běžné na českém trhu, ale i některé speciální produkty. Ze specialit mohu zmínit pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře. Generali je v pojištění tohoto typu leadrem na tuzemském trhu. Pro klienty, kteří uzavřeli u Generali smlouvu na pojištění domácnosti, je velmi užitečná novinka s názvem „Home assistance“. Celých 24 hodin denně klient získá pomoc v případě vzniku škody v jeho domácnosti. Školení operátoři klientovi zajistí okamžitou pomoc nebo zásah odborné firmy.

* Jaké novinky letos chystáte?

V současné době připravujeme nový produkt životního pojištění, který uvedeme na trh od 1. července pod názvem „Lvíček Generali“ . Generali Pojišťovna má ve svém znaku již od svého založení v roce 1831 okřídleného benátského lva - a proto také název Lvíček. Reagujeme tak na stále rostoucí poptávku po tradičních pojistných produktech pro děti. Snažíme se být o krůček vpředu i v nabídce pojištění pomocí elektronických médií. Vloni jsme zahájili inovovaný on-line prodej cestovního pojištění přes internet a zejména progresivní možnost pojištění pomocí SMS Tour aWap Tour.

* Máte nějakou speciální nabídku pro malé a střední podniky?

V rámci produktu „Podnikání“ nabízíme komplexní pojištění šité přímo na míru. Základem produktu je živelní pojištění movitých a nemovitých věcí a pojištění movitých věcí proti odcizení. Produkt také umožňuje pojistit přerušení provozu, elektroniku, stroje a strojní zařízení, přepravu movitých věcí. Pojišťuje také zásoby, přepravu peněz i cenností a dále sklo. Produkt obsahuje také pojištění celé škály vynaložených nákladů, například zachraňovacích, nákladů na odstranění škod vzniklých v souvislosti se zásahem hasičského sboru, nákladů na vyklizení, bourání nebo výměnu zámků.

* Klienty pojišťoven dnes stále více zajímá rychlost a kvalita likvidace pojistných událostí. Jak na tomto poli postupujete vy?

Usilujeme o rychlou a nekomplikovanou likvidaci. Garantujeme prohlídku škod maximálně do 48 hodin. Náš likvidátor klientovi poradí jak postupovat, doporučí mu prověřenou firmu, která škodu odstraní, poskytujeme zálohy na pojistné plnění.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít