Jsem ráda, když si můžu zazpívat

14. listopadu 2005, 00:00 - ANDREA CERQUEIROVÁ, PETR KUČERA, BARBORA MACHKOVÁ
14. listopadu 2005, 00:00

MICHAELA NOSKOVÁ: Přestože Michaela Nosková vypadla z druhé řady reality show Česko hledá SuperStar už mezi prvními finalisty, je vidět více než mnozí později vyřazení soutěžící. Vystoupení na firemních večírcích bere jako běžnou součást práce.

MICHAELA NOSKOVÁ: Přestože Michaela Nosková vypadla z druhé řady reality show Česko hledá SuperStar už mezi prvními finalisty, je vidět více než mnozí později vyřazení soutěžící. Vystoupení na firemních večírcích bere jako běžnou součást práce. * Jak bych měla postupovat, kdybych si vás chtěla pozvat na večírek mé firmy? Stačí prostřednictvím mé internetové stránky poslat e-mail nebo kontaktovat agenturu D. C. Art, která mě zastupuje. První předvýběr provádí můj manager Slávek Kůtek. Já s ním pak dolaďuji jednotlivé akce, které jsou pro nás po všech stránkách reálné. * Co je pro vás tím nejdůležitějším kritériem výběru?

Vybírám hlavně podle toho, jaký po mně chtějí repertoár. Mám vlastní muzikálový projekt a o ten je veliký zájem. Navíc teď ho budu převádět i do jevištní podoby. Také mi záleží na typu akce a na tom, co je mi firma ochotna nabídnout.

* Když vás nyní pozvu na vánoční večírek mé společnosti, není to pozdě? Myslím, že se vždycky dá vymyslet nějaký rozumný kompromis, i když akce už mám i na březen. * Jaké máte závazky vůči vašim sponzorům? Sponzoři jsou různí. Například jeden můj sponzor mi na rok zapůjčil auto a já jej za to zmíním, pokud mám příležitost. Na mých akcích navíc visí jejich reklama. Nemám povinnost chodit na jejich večírky, ale pozvání dostávám a ráda přijdu. * Máte takové akce ráda?

Cítím se v pohodě, protože se ráda seznamuji. Ještě se mi nestalo, že bych se na takové akci cítila nepřirozeně. Osobně si ani nemyslím, že je na firemních večírcích něco špatného. Vždyť na nich občas zpívá každý a já jsem opravdu ráda, když si můžu zazpívat. Zpívání mě ze srdce baví, a tak zpívám, kde se dá.

* Dochází také k problémům?

Samozřejmě, někdy přijdou komplikace, které nikdo nečeká. Třeba když přijedu na diskotéku někam, kde nemají dostatečné technické vybavení na zpěv. Sice nerada zpívám na playback, ale v takovém případě je to nutné. Je pravda, že bych v takovém případě mohla vystoupení zrušit, ale nechci zklamat ty, kteří se na mě těší.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít