Jsem ráda, když si můžu zazpívat

14. listopadu 2005, 00:00 - ANDREA CERQUEIROVÁ, PETR KUČERA, BARBORA MACHKOVÁ
14. listopadu 2005, 00:00

MICHAELA NOSKOVÁ: Přestože Michaela Nosková vypadla z druhé řady reality show Česko hledá SuperStar už mezi prvními finalisty, je vidět více než mnozí později vyřazení soutěžící. Vystoupení na firemních večírcích bere jako běžnou součást práce.

MICHAELA NOSKOVÁ: Přestože Michaela Nosková vypadla z druhé řady reality show Česko hledá SuperStar už mezi prvními finalisty, je vidět více než mnozí později vyřazení soutěžící. Vystoupení na firemních večírcích bere jako běžnou součást práce. * Jak bych měla postupovat, kdybych si vás chtěla pozvat na večírek mé firmy? Stačí prostřednictvím mé internetové stránky poslat e-mail nebo kontaktovat agenturu D. C. Art, která mě zastupuje. První předvýběr provádí můj manager Slávek Kůtek. Já s ním pak dolaďuji jednotlivé akce, které jsou pro nás po všech stránkách reálné. * Co je pro vás tím nejdůležitějším kritériem výběru?

Vybírám hlavně podle toho, jaký po mně chtějí repertoár. Mám vlastní muzikálový projekt a o ten je veliký zájem. Navíc teď ho budu převádět i do jevištní podoby. Také mi záleží na typu akce a na tom, co je mi firma ochotna nabídnout.

* Když vás nyní pozvu na vánoční večírek mé společnosti, není to pozdě? Myslím, že se vždycky dá vymyslet nějaký rozumný kompromis, i když akce už mám i na březen. * Jaké máte závazky vůči vašim sponzorům? Sponzoři jsou různí. Například jeden můj sponzor mi na rok zapůjčil auto a já jej za to zmíním, pokud mám příležitost. Na mých akcích navíc visí jejich reklama. Nemám povinnost chodit na jejich večírky, ale pozvání dostávám a ráda přijdu. * Máte takové akce ráda?

Cítím se v pohodě, protože se ráda seznamuji. Ještě se mi nestalo, že bych se na takové akci cítila nepřirozeně. Osobně si ani nemyslím, že je na firemních večírcích něco špatného. Vždyť na nich občas zpívá každý a já jsem opravdu ráda, když si můžu zazpívat. Zpívání mě ze srdce baví, a tak zpívám, kde se dá.

* Dochází také k problémům?

Samozřejmě, někdy přijdou komplikace, které nikdo nečeká. Třeba když přijedu na diskotéku někam, kde nemají dostatečné technické vybavení na zpěv. Sice nerada zpívám na playback, ale v takovém případě je to nutné. Je pravda, že bych v takovém případě mohla vystoupení zrušit, ale nechci zklamat ty, kteří se na mě těší.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít