Ipsos posiluje pozici na trhu výzkumných agentur

13. října 2011, 19:50 - Profit, TZ
13. října 2011, 19:50

Společnost Ipsos dnes oznámila úspěšné dokončení akvizice se společností Synovate a vytvoření třetí největší společnosti pro výzkum trhu na světě. V současnosti má Ipsos více než 16 tisíc zaměstnanců v 84 zemích, kteří pracují pro více než 5 tisíc klientů.  

Foto: Profimedia.cz

Z hlediska dosaženého ročního obratu je Ipsos největší výzkumnou agenturou na českém trhu a spojením se Synovate ještě dále posílí svoji pozici a rozšíří portfolio svých produktů a řešení jak v ČR, tak v SR.

Didier Truchot, zakladatel a zároveň nejvyšší představitel Ipsos k tomu říká:  „Jsme si jisti,  že dosáhneme všech akvizičních cílů, které byly tímto obchodem stanoveny.  Existují  tři hlavní důvody, proč jsme se spojili se Synovate: rozšířit naše pokrytí (jak klientů, tak  pokrytí  v různých  zemích),  zvětšit  rozsah  (včetně  provozních  zdrojů)  a  posílit  naše

kapacity (jak lidmi, tak hodnotnými produkty a službami). To nám pomůže nabídnout našim klientům  lepší  hodnoty  a  tím  přetvářet  výzkumný  sektor.  Tato  dohoda  neznamená  žádný konec,  ale  spíše  další  krok  naší  vize  dovést  naši  společnost  na  novou  úroveň.  Jak  rychle toho dosáhneme, je pouze v našich rukou. Spokojenost klientů zůstává naší hlavní prioritou, chceme  na  trh  přicházet  stále  s inovativními  nápady  a  službami,  neboť  inovace  je  zásadní pro naši budoucnost.

Jsem rád, že se pozice Ipsos ještě více posílila na českém i na slovenském trhu. „Better Ipsos“ posílený o inovativní řešení a o specialisty ze Synovate přinese další přidanou hodnotu ve formě co nejefektivnějších výzkumných postupů a řešení. Řešitelské kapacity Ipsos se tímto spojením dvou společností výrazně zvětší a ještě více umožní naplnit jedno z hesel Ipsos – „be quicker, be cheaper, be better“ – prostě Better Ipsos…“, dodává k významné události na trhu výzkumných agentur Radek Jalůvka, General Manager Ipsos ČR, SR.

Ipsos poskytuje komplexní služby v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění včetně konzultační činnosti. Má za sebou více než 19 let činnosti – v r.  1992 vznikla společnost Tambor, která se v r.v roce 2006 stala součástí sítě Ipsos - jedné z největších světových výzkumných sítí v oblasti výzkumu trhu. Ipsos Tambor se v r. 2009 stal největší agenturou

výzkumu trhu a veřejného mínění v ČR z hlediska dosaženého obratu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Budete platit daň z příjmu z prodeje nemovitosti?
Do čeho investovat, abychom ušetřili
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít