Ipsos posiluje pozici na trhu výzkumných agentur

13. října 2011, 19:50 - Profit, TZ
13. října 2011, 19:50

Společnost Ipsos dnes oznámila úspěšné dokončení akvizice se společností Synovate a vytvoření třetí největší společnosti pro výzkum trhu na světě. V současnosti má Ipsos více než 16 tisíc zaměstnanců v 84 zemích, kteří pracují pro více než 5 tisíc klientů.  

Foto: Profimedia.cz

Z hlediska dosaženého ročního obratu je Ipsos největší výzkumnou agenturou na českém trhu a spojením se Synovate ještě dále posílí svoji pozici a rozšíří portfolio svých produktů a řešení jak v ČR, tak v SR.

Didier Truchot, zakladatel a zároveň nejvyšší představitel Ipsos k tomu říká:  „Jsme si jisti,  že dosáhneme všech akvizičních cílů, které byly tímto obchodem stanoveny.  Existují  tři hlavní důvody, proč jsme se spojili se Synovate: rozšířit naše pokrytí (jak klientů, tak  pokrytí  v různých  zemích),  zvětšit  rozsah  (včetně  provozních  zdrojů)  a  posílit  naše

kapacity (jak lidmi, tak hodnotnými produkty a službami). To nám pomůže nabídnout našim klientům  lepší  hodnoty  a  tím  přetvářet  výzkumný  sektor.  Tato  dohoda  neznamená  žádný konec,  ale  spíše  další  krok  naší  vize  dovést  naši  společnost  na  novou  úroveň.  Jak  rychle toho dosáhneme, je pouze v našich rukou. Spokojenost klientů zůstává naší hlavní prioritou, chceme  na  trh  přicházet  stále  s inovativními  nápady  a  službami,  neboť  inovace  je  zásadní pro naši budoucnost.

Jsem rád, že se pozice Ipsos ještě více posílila na českém i na slovenském trhu. „Better Ipsos“ posílený o inovativní řešení a o specialisty ze Synovate přinese další přidanou hodnotu ve formě co nejefektivnějších výzkumných postupů a řešení. Řešitelské kapacity Ipsos se tímto spojením dvou společností výrazně zvětší a ještě více umožní naplnit jedno z hesel Ipsos – „be quicker, be cheaper, be better“ – prostě Better Ipsos…“, dodává k významné události na trhu výzkumných agentur Radek Jalůvka, General Manager Ipsos ČR, SR.

Ipsos poskytuje komplexní služby v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění včetně konzultační činnosti. Má za sebou více než 19 let činnosti – v r.  1992 vznikla společnost Tambor, která se v r.v roce 2006 stala součástí sítě Ipsos - jedné z největších světových výzkumných sítí v oblasti výzkumu trhu. Ipsos Tambor se v r. 2009 stal největší agenturou

výzkumu trhu a veřejného mínění v ČR z hlediska dosaženého obratu.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Asus uvádí levnější 10Gb/s síťovku. XG-C100C stojí pod tři tisíce a umí i 2,5/5,0Gb režim
Sega vdechne život starým hrám. Na mobilech zdarma vydala Sonica a další pecky
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít