Ipsos posiluje pozici na trhu výzkumných agentur

13. října 2011, 19:50 - Profit, TZ
13. října 2011, 19:50

Společnost Ipsos dnes oznámila úspěšné dokončení akvizice se společností Synovate a vytvoření třetí největší společnosti pro výzkum trhu na světě. V současnosti má Ipsos více než 16 tisíc zaměstnanců v 84 zemích, kteří pracují pro více než 5 tisíc klientů.  

Foto: Profimedia.cz

Z hlediska dosaženého ročního obratu je Ipsos největší výzkumnou agenturou na českém trhu a spojením se Synovate ještě dále posílí svoji pozici a rozšíří portfolio svých produktů a řešení jak v ČR, tak v SR.

Didier Truchot, zakladatel a zároveň nejvyšší představitel Ipsos k tomu říká:  „Jsme si jisti,  že dosáhneme všech akvizičních cílů, které byly tímto obchodem stanoveny.  Existují  tři hlavní důvody, proč jsme se spojili se Synovate: rozšířit naše pokrytí (jak klientů, tak  pokrytí  v různých  zemích),  zvětšit  rozsah  (včetně  provozních  zdrojů)  a  posílit  naše

kapacity (jak lidmi, tak hodnotnými produkty a službami). To nám pomůže nabídnout našim klientům  lepší  hodnoty  a  tím  přetvářet  výzkumný  sektor.  Tato  dohoda  neznamená  žádný konec,  ale  spíše  další  krok  naší  vize  dovést  naši  společnost  na  novou  úroveň.  Jak  rychle toho dosáhneme, je pouze v našich rukou. Spokojenost klientů zůstává naší hlavní prioritou, chceme  na  trh  přicházet  stále  s inovativními  nápady  a  službami,  neboť  inovace  je  zásadní pro naši budoucnost.

Jsem rád, že se pozice Ipsos ještě více posílila na českém i na slovenském trhu. „Better Ipsos“ posílený o inovativní řešení a o specialisty ze Synovate přinese další přidanou hodnotu ve formě co nejefektivnějších výzkumných postupů a řešení. Řešitelské kapacity Ipsos se tímto spojením dvou společností výrazně zvětší a ještě více umožní naplnit jedno z hesel Ipsos – „be quicker, be cheaper, be better“ – prostě Better Ipsos…“, dodává k významné události na trhu výzkumných agentur Radek Jalůvka, General Manager Ipsos ČR, SR.

Ipsos poskytuje komplexní služby v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění včetně konzultační činnosti. Má za sebou více než 19 let činnosti – v r.  1992 vznikla společnost Tambor, která se v r.v roce 2006 stala součástí sítě Ipsos - jedné z největších světových výzkumných sítí v oblasti výzkumu trhu. Ipsos Tambor se v r. 2009 stal největší agenturou

výzkumu trhu a veřejného mínění v ČR z hlediska dosaženého obratu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového…
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Patentové skici odhalují malý dvoumístný sporťák značky Honda
Technologie
Aukro chystá změny. Na konci měsíce začne migrace a služba bude desítky hodin nedostupná
AMD se díky kryptotěžařům a Ryzenu dostalo v druhém čtvrtletí do zisku – tedy skoro
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít