Home Sweet Home

08. prosince 2008, 15:21 - mgr. Rita Kindlerová
08. prosince 2008, 15:21

Krátce mgr.

Manažerem nově otevřené berounské pobočky realitní společnosti Home Sweet Home byl jmenován Petr Černohorský, který ve společnosti působí již šest let. Doposud zastával funkci vedoucího oddělení pronájmů v pražské centrále. Černohorský se na realitním trhu pohybuje dlouhodobě. Hovoří plynně anglicky, španělsky a domluví se portugalsky. Ve volném čase se věnuje rodině a zvelebování rodinného statku.

Hotel Thermal
Novým generálním ředitelem lázeňského hotelu Thermal, který je jedním z největších v Karlových Varech, je bývalý karlovarský hejtman Josef Pavel (ODS). Hotel provozuje státní společnost Thermal – F. Místo v Thermalu se uvolnilo před dvěma měsíci, kdy jeho ředitel odešel do zahraničního angažmá. Josef Pavel v Thermalu působil po určitý čas od roku 1976, kdy současně studoval práva. Deset let pracoval v karlovarském luxusním Grandhotelu Pupp jako náměstek ředitele a poté i jako šéf hotelu. Z Puppu odešel v roce 1996, když byl poprvé zvolen karlovarským primátorem.

OTIS
Výrobce výtahů a eskalátorů OTIS vyměnil část svého vedení. Dosavadní prokuristy Leoše Vídenského a Radka Kadlece nahradili Ladislav Zeman a Igor Hajdin, kteří už ve firmě předtím působili. Vídenský i Kadlec nastoupili v rámci skupiny na jiné pozice. Třiačtyřicetiletý Leoš Vídenský, který dosud pracoval jako finanční ředitel české pobočky OTIS, se stal finančním ředitelem pro střední Evropu. Devětatřicetiletý Radek Kadlec začal namísto působení v OTIS šéfovat sesterské firmě OTIS Escalators.

Třinecké železárny
Zaměstnanci Třineckých železáren budou mít v dozorčí radě dva nové zástupce. V příštích pěti letech budou jejich zájmy hájit odborář Vladislav Heczko (52) a o čtyři
roky starší Roman Mitręga, vedoucí provozu válcovny předvalků a hrubých
profilů. Rozhodli o tom zaměstnanci firmy. Noví členové nahradí Oldřicha Cieslara a Jiřího Stašáka, kterým vypršel mandát.

Lupa.cz
Novým šéfredaktorem odborného serveru o českém internetu a telekomunikacích Lupa.cz se stal Patrick Zandl (34). Ve vedení serveru nahradil Aleše Miklíka, který od července zastává funkci vedoucího všech redakcí internetového vydavatelství Internet Info. Patrick Zandl spoluzaložil již v roce 1996 magazín o mobilních telefonech Mobil server, který později prodal společnosti Mafra. Působil a působí jako publicista a analytik telekomunikačních trhů, podílel se na řadě dalších internetových projektů jako jsou Pipay.cz nebo internetová televize Stream.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Technologie
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Microsoft uvolnil dávku oprav pro Windows, které se někteří smí vyhnout
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít