Festival Rock for People je více než muzika

25. června 2010, 12:45 - bre
25. června 2010, 12:45

Od 3. července do 6. července mají hudební fanoušci možnost zúčastnit již 16. ročníku festivalu pro všechny anebo Rock for People.

Muse

Autor: Rock ForPeople

Festival Park u Hradce Králové i letos přivítá přes 130 vystupujících, které podle očekávání pořadatelů, shlédne téměř 30 tisíc návštěvníků. Mezi největší hvězdy letošního léta jistě patří stále populárnější Muse, osvědčení Tricky a Morcheeba či nestárnoucí pankáči z NOFX.

Samozřejmostí je účast české rockové špičky, která si jeden z tradičních českých podniků nenechá ujít.

Hudební festival není jen o muzice

Česká festivalová scéna již za dvacet let existence nasbírala dostatek zkušeností, stejně tak návštěvníci, kteří si díky poměrně velké konkurenci během léta vybírají z desítek projektů. Kromě samotných vystupujících jsou hlavními taháky také zázemí a doprovodné aktivity, jež jsou rok od roku originálnější. Lidé jsou náročnější nejen na ubytování, stravování a hygienický servis, ale také na trávení času stráveném v samotném areálu. Právě tyto zdánlivé maličkosti mohou být tím, co festival dělá výjimečným a populárním. Toho jsou si vědomi nejen organizátoři, ale desítky sponzorů, bez nichž by organizátoři jen stěží dovezli hvězdy světového formátu. Ta tam je doba, kdy si sponzoři vyvěsili pár bannerů a pozvali své obchodní partnery. Festival je ideální příležitostí pro přímé oslovení poměrně významných cílových skupin, a proto festivaly tvoří nedílnou součást komunikačních plánů mnoha firem. Účastník má tak možnost během hudební produkce zažít i adrenalinové zážitky nebo se nechat zkrášlit. Ani letošní ročník Rock for People není výjimkou a nabízí i premiéru některých zážitků.

Festival z ptačí perspektivy

O projektu Dinner in the Sky jsme se již v Profitu několikrát psali. Letos poprvé si fanoušci můžou vychutnat hudební produkci a chlazené pivo z ptačí perspektivy. Dinner in the Sky, neboli Sky Bar, je jeřábem vyzdvižená plošina, která pojme až 22 návštěvníků najednou a umožní jim užít si kupříkladu výhled na koncert The Prodigy, Skunk Anansie a dalších interpretů z výšky až 50 metrů.

Koloběžka pro každého

Projít si festivalový park u Hradce Králové několikrát za den vyžaduje jistou míru fyzické kondice, a proto mnozí přivítají půjčovny koloběžek, které jistě zrychlí přesun mezi celkem 5 pódii a také mezi bezpočtem stánků s občerstvením.

Další desítky atrakcí budou probíhat v režii sponzorů a partnerů festivalu, a proto se nechme překvapit, čím nás letos překvapí.

Vstupenky jsou v prodeji v obvyklých předprodejích či přímo v místě festivalu.

Více informací: www.rockforpeople.cz

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít