EXPORTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

17. května 2004, 00:00 - admin
17. května 2004, 00:00

Nerezové dřezy a pracovní pulty, WC mísy Zavedená irská firma, která distribuuje a instaluje výrobky z nerezu do stravovacích zařízení, hotelů, nočních klubů apod., hledá české dodavatele: a) nerezových dřezů a pracovních pultů; b) nerezových záchodových mís a mušle (především pro vězení, policejní stanice, noční kluby, obecně místa s možným výskytem úmyslného zničení keramických záchodů); c) souvisejícího nerezového sortimentu.

Nerezové dřezy a pracovní pulty, WC mísy

Zavedená irská firma, která distribuuje a instaluje výrobky z nerezu do stravovacích zařízení, hotelů, nočních klubů apod., hledá české dodavatele: a) nerezových dřezů a pracovních pultů; b) nerezových záchodových mís a mušle (především pro vězení, policejní stanice, noční kluby, obecně místa s možným výskytem úmyslného zničení keramických záchodů); c) souvisejícího nerezového sortimentu. Firma si přeje komunikovat přímo s výrobci. Číslo poptávky: 125073 Kontakt: Zájemce prosím o zaslání vyplněného formuláře Express Czech Supplier Profile, který je ke stažení na linku: http://www.czechtrade.cz/cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_cislo=1250 73 (a event. přiložit krátký profil firmy) na adresu: milena.nozarova@czechtrade.cez

Lustry,interiérová svítidla a skleněné vázy

Rozvíjející se irský velkoobchod hledá nové dodavatele: a) lustrů; b) interiérových svítidel; c) dekorativních výrobků ze skla, jako například vázy. Ideálně jako doplněk ke svítidlům, které jsou nosným programem firmy. Ředitel firmy přijede do ČR navštívit dodavatele. Číslo poptávky: 125029 Kontakt: Zájemci o tuto akci nechť zašlou vyplněný Express Czech Supplier Profile (je ke stažení na linku http://www.czechtrade.cz/cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_c islo= 125029 a krátký profil firmy na adresu: milena.nozarova@czechtrade.cez Firma má zájem o kontakty pouze na výrobce!

Nástroje a nářadí

Polská firma má zájem o dovoz nástrojů a nářadí, cca 400 000 ks. Číslo poptávky: 124972 Název společnosti: EGA Země určení: Polsko Objem poptávky: 400000 pcs Kontaktní osoba: Roxanne Knyba Země: Polsko Telefon: +48 58 563 00 80 Fax: +48 58 5630080 Email: roxanne@ega.com.pl

Zeleninové konzervy, kompoty, mražené maso Ruská společnost má zájem o dlouhodobou spolupráci s českými konzervárenskými podniky, produkujícími: - zeleninové a masové konzervy - marmelády, džemy, zavařeniny - kečupy - paštiky, atd. - mražené maso vepřové (rozbourané půlky bez hlavy, vnitřností a nožiček, zvlášť ocásky, játra, srdce, ledvinky, jazyk) -mražené maso hovězí (rozbourané čtvrtě bez kostí, rozdělené na 3,4 nebo 6 druhů masa, odděleně zamrazené v krabicích) Číslo poptávky: 125034 Kontakt: Zájemci nechť vyplní formulář na linku: http://www.czechtrade.cz/ cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_cislo=12 50 34 a pošlou ing. Ševčíkovi. Poté jim bude poslán kontakt na poptávajícího.

Další poptávky zahraničních firem naleznete na adrese www.czechtrade.cz/poptavky

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít