EXPORTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

17. května 2004, 00:00 - admin
17. května 2004, 00:00

Nerezové dřezy a pracovní pulty, WC mísy Zavedená irská firma, která distribuuje a instaluje výrobky z nerezu do stravovacích zařízení, hotelů, nočních klubů apod., hledá české dodavatele: a) nerezových dřezů a pracovních pultů; b) nerezových záchodových mís a mušle (především pro vězení, policejní stanice, noční kluby, obecně místa s možným výskytem úmyslného zničení keramických záchodů); c) souvisejícího nerezového sortimentu.

Nerezové dřezy a pracovní pulty, WC mísy

Zavedená irská firma, která distribuuje a instaluje výrobky z nerezu do stravovacích zařízení, hotelů, nočních klubů apod., hledá české dodavatele: a) nerezových dřezů a pracovních pultů; b) nerezových záchodových mís a mušle (především pro vězení, policejní stanice, noční kluby, obecně místa s možným výskytem úmyslného zničení keramických záchodů); c) souvisejícího nerezového sortimentu. Firma si přeje komunikovat přímo s výrobci. Číslo poptávky: 125073 Kontakt: Zájemce prosím o zaslání vyplněného formuláře Express Czech Supplier Profile, který je ke stažení na linku: http://www.czechtrade.cz/cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_cislo=1250 73 (a event. přiložit krátký profil firmy) na adresu: milena.nozarova@czechtrade.cez

Lustry,interiérová svítidla a skleněné vázy

Rozvíjející se irský velkoobchod hledá nové dodavatele: a) lustrů; b) interiérových svítidel; c) dekorativních výrobků ze skla, jako například vázy. Ideálně jako doplněk ke svítidlům, které jsou nosným programem firmy. Ředitel firmy přijede do ČR navštívit dodavatele. Číslo poptávky: 125029 Kontakt: Zájemci o tuto akci nechť zašlou vyplněný Express Czech Supplier Profile (je ke stažení na linku http://www.czechtrade.cz/cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_c islo= 125029 a krátký profil firmy na adresu: milena.nozarova@czechtrade.cez Firma má zájem o kontakty pouze na výrobce!

Nástroje a nářadí

Polská firma má zájem o dovoz nástrojů a nářadí, cca 400 000 ks. Číslo poptávky: 124972 Název společnosti: EGA Země určení: Polsko Objem poptávky: 400000 pcs Kontaktní osoba: Roxanne Knyba Země: Polsko Telefon: +48 58 563 00 80 Fax: +48 58 5630080 Email: roxanne@ega.com.pl

Zeleninové konzervy, kompoty, mražené maso Ruská společnost má zájem o dlouhodobou spolupráci s českými konzervárenskými podniky, produkujícími: - zeleninové a masové konzervy - marmelády, džemy, zavařeniny - kečupy - paštiky, atd. - mražené maso vepřové (rozbourané půlky bez hlavy, vnitřností a nožiček, zvlášť ocásky, játra, srdce, ledvinky, jazyk) -mražené maso hovězí (rozbourané čtvrtě bez kostí, rozdělené na 3,4 nebo 6 druhů masa, odděleně zamrazené v krabicích) Číslo poptávky: 125034 Kontakt: Zájemci nechť vyplní formulář na linku: http://www.czechtrade.cz/ cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_cislo=12 50 34 a pošlou ing. Ševčíkovi. Poté jim bude poslán kontakt na poptávajícího.

Další poptávky zahraničních firem naleznete na adrese www.czechtrade.cz/poptavky

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny volání v České republice, Německu, Polsku a u dalších sousedů
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Nejzadluženější státy světa
Auta
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta…
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
BMW slaví 40. let řady 7 výroční edicí. Vznikne pouze 200 exemplářů
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných aut se zmenšuje
Technologie
Vodní chlazení pro M.2 SSD. PCIe karty Alphacool chladí pasivem nebo vodním blokem
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení
Které funkce budou odebrány z Windows 10 Fall Creators Update?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít