EXPORTNÍ PŘÍLEŽITOSTI

17. května 2004, 00:00 - admin
17. května 2004, 00:00

Nerezové dřezy a pracovní pulty, WC mísy Zavedená irská firma, která distribuuje a instaluje výrobky z nerezu do stravovacích zařízení, hotelů, nočních klubů apod., hledá české dodavatele: a) nerezových dřezů a pracovních pultů; b) nerezových záchodových mís a mušle (především pro vězení, policejní stanice, noční kluby, obecně místa s možným výskytem úmyslného zničení keramických záchodů); c) souvisejícího nerezového sortimentu.

Nerezové dřezy a pracovní pulty, WC mísy

Zavedená irská firma, která distribuuje a instaluje výrobky z nerezu do stravovacích zařízení, hotelů, nočních klubů apod., hledá české dodavatele: a) nerezových dřezů a pracovních pultů; b) nerezových záchodových mís a mušle (především pro vězení, policejní stanice, noční kluby, obecně místa s možným výskytem úmyslného zničení keramických záchodů); c) souvisejícího nerezového sortimentu. Firma si přeje komunikovat přímo s výrobci. Číslo poptávky: 125073 Kontakt: Zájemce prosím o zaslání vyplněného formuláře Express Czech Supplier Profile, který je ke stažení na linku: http://www.czechtrade.cz/cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_cislo=1250 73 (a event. přiložit krátký profil firmy) na adresu: milena.nozarova@czechtrade.cez

Lustry,interiérová svítidla a skleněné vázy

Rozvíjející se irský velkoobchod hledá nové dodavatele: a) lustrů; b) interiérových svítidel; c) dekorativních výrobků ze skla, jako například vázy. Ideálně jako doplněk ke svítidlům, které jsou nosným programem firmy. Ředitel firmy přijede do ČR navštívit dodavatele. Číslo poptávky: 125029 Kontakt: Zájemci o tuto akci nechť zašlou vyplněný Express Czech Supplier Profile (je ke stažení na linku http://www.czechtrade.cz/cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_c islo= 125029 a krátký profil firmy na adresu: milena.nozarova@czechtrade.cez Firma má zájem o kontakty pouze na výrobce!

Nástroje a nářadí

Polská firma má zájem o dovoz nástrojů a nářadí, cca 400 000 ks. Číslo poptávky: 124972 Název společnosti: EGA Země určení: Polsko Objem poptávky: 400000 pcs Kontaktní osoba: Roxanne Knyba Země: Polsko Telefon: +48 58 563 00 80 Fax: +48 58 5630080 Email: roxanne@ega.com.pl

Zeleninové konzervy, kompoty, mražené maso Ruská společnost má zájem o dlouhodobou spolupráci s českými konzervárenskými podniky, produkujícími: - zeleninové a masové konzervy - marmelády, džemy, zavařeniny - kečupy - paštiky, atd. - mražené maso vepřové (rozbourané půlky bez hlavy, vnitřností a nožiček, zvlášť ocásky, játra, srdce, ledvinky, jazyk) -mražené maso hovězí (rozbourané čtvrtě bez kostí, rozdělené na 3,4 nebo 6 druhů masa, odděleně zamrazené v krabicích) Číslo poptávky: 125034 Kontakt: Zájemci nechť vyplní formulář na linku: http://www.czechtrade.cz/ cgi/poptavky/poptavky.dll?ref_cislo=12 50 34 a pošlou ing. Ševčíkovi. Poté jim bude poslán kontakt na poptávajícího.

Další poptávky zahraničních firem naleznete na adrese www.czechtrade.cz/poptavky

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon…
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Technologie
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Král realtimových strategií se vrátí. Microsoft oznámil Age of Empires IV
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít