Exkluzivní kupátko za milion

13. března 2006, 00:00 - (eha)
13. března 2006, 00:00

NOVÝ PEUGEOT 407 COUPÉ Těsně před jarní sezonou přichází Peugeot s novým kupé 407. V prodejnách se má objevit toto pondělí 13. března. Vůz Peugeot 407 Coupé, který minulý týden na Konopišti ozdobila modelka Andrea Verešová, má posílit image francouzské značky jako výrobce sportovních vozů.

foto: Peugeot

NOVÝ PEUGEOT 407 COUPÉ Těsně před jarní sezonou přichází Peugeot s novým kupé 407. V prodejnách se má objevit toto pondělí 13. března.

Vůz Peugeot 407 Coupé, který minulý týden na Konopišti ozdobila modelka Andrea Verešová, má posílit image francouzské značky jako výrobce sportovních vozů. Exkluzivní jsou ale také jeho ceny - začínají na 920 tisících korunách. Kupé navazuje na řadu 404, 504 a 406 a podle výrobce poskytuje dostatek prostoru a pohodlí pro čtyři cestující a všechna jejich zavazadla.

Auto je designovým bonbonkem, má stylově zkosené čelní sklo, které navazuje na linii snížené střechy. Ta probíhá plynule až k aerodynamickému spojleru na víku zavazadlového prostoru. Dojem je umocněn ostrými křivkami blatníků a aerodynamickou přední částí.

Interiér odpovídá drahému sportovnímu vozu. Specifické provedení lze najít zejména u verzí s celokoženým čalouněním, kde jsou sedadla i palubní deska potaženy kůží nejvyšší kvality s dvojitě prošívanými švy. Spolu se sportovním typem sedadel a dekory z leštěného hliníku na palubní desce a ve výplních dveří vytváří toto provedení v interiéru vozu luxusní, dynamicky laděnou atmosféru. Ta je dále umocněna i designem sdruženého přístroje s pěti ukazateli s chromovaným orámováním, hliníkovými ručičkami a chronografickou stupnicí, která má připomínat kvalitu a přesnost hodinářských technologií.

A co je pod kapotou? Dva silné benzinové motory a jeden naftový 2.7 HDI, který byl dosud vyhrazen exkluzivně pro větší model 607. Bez ohledu na zvolený typ motoru je Coupé 407 vždy vybaveno šestistupňovou převodovkou. Na závěr k výbavě. Vůz má v základním provedení sedm airbagů, ve výbavě jsou i světla natáčecí se do zatáček či barevná obrazovka.

DESET VARIANT

„Abychom dali zákazníkům možnost co nejvíce se odlišit, můžou si vybírat až z deseti variant interiérového provedení,“ slíbila na Konopišti produktová manažerka Peugeotu Petra Elisová. Už kabina základní verze je podle ní v polokoženém čalounění.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít