E.ON otevřel Poradenské centrum v Českých Budějovicích

12. listopadu 2010, 21:05 - Hamřík Miloslav, TZ
12. listopadu 2010, 21:05

Zcela nový, přívětivější a vstřícnější způsob obsluhy zákazníků. Nové, moderní prostory bez bariér v podobě přepážek mezi zákazníkem a obsluhujícím personálem.

Foto: Miloslav Hamřík

A k tomu navíc stálá přítomnost energetického poradce a spousty zajímavých exponátů na téma efektivní využívání a úspory energie. Centrum chce poskytnout zákazníkům tak kvalitní a komplexní služby, jak si žádají a očekávají.

Moderní, přátelštější a rychlejší obsluha namísto postávání ve frontách a zdlouhavého papírování, kompetentní a detailní energetické poradenství a v neposlední řadě nabídka vzdělávacích programů pro základní školy a tématických přednášek a diskuzí pro veřejnost. To je hlavní důvod, proč energetická společnost E.ON otevírá 15. Listopadu 2010 nové E.ON Poradenské centrum v budově CityCentra České Budějovice v ulici F.A. Gerstnera.

Více než pětadevadesát procent z přibližně jednoho milionu našich zákazníků s námi řeší své požadavky přes internet nebo po telefonu,“ vysvětluje zásadní změnu v obsluze zákazníků předseda představenstva E.ON Energie Michal Šafář. Na základě monitoringu docházky do obchodní kanceláře bude zároveň upravena v E.ON Poradenském centru i otevírací doba tak, aby lépe vyhovovala zákazníkům. Otevřeno bude každý pracovní den od 10 do 17 hodin. Co se nijak nemění, je provoz E.ON Zákaznické linky 840 111 333, která nadále bude fungovat každý den od 7 do 20 hodin.

Změny mají jednoznačně vést k lepší obsluze zákazníka a k uspokojení jeho požadavků, které jsou velmi často spojené s vysoce odbornou problematikou. „Na rozdíl od klasické obchodní kanceláře, na kterou jsme byli do současné doby zvyklí, získá zákazník v nově otevřeném poradenském centru komplexní servis. Bude se mu věnovat náš konzultant, který mu vyřeší nejen standardní požadavky, ale navíc mu bude schopen pomoci a poradit celkově, a to zejména s cílem úspor za energie,“ říká Michal Šafář. Stejně jako u každého nového projektu se však objevují i pochybovačné námitky, zda nový režim obsluhy zákazníka nebude limitovat zákazníky, kteří nemají k dispozici internet. „Naopak, jeden z důležitých úkolů E.ON Poradenského centra bude, ukázat zákazníkovi, jak jednoduché je vyřešení všech požadavků z pohodlí domova, ať již po internetu nebo telefonicky. Zákazníci budou mít v prostorách E.ON Poradenského centra nejen zdarma přístup na internetový portál E.ON Energie24, webové stránky www.eon.cz či www.energieplus.cz, ale navíc zde bude i obsluha, která jim poradí a vysvětlí, jak jednotlivé aplikace naplno využít,“ ujišťuje vedoucí Marketingu společnosti E.ON Martin Dvořák.

Konečnou podobu prostor utvářeli po několik měsíců architekti z renomované architektonické kanceláře Atelier 8000. Součástí interiéru bude také jakási „naučná stezka“, která by měla sloužit zábavnou formou návštěvníkům školního věku v lepší orientaci ve světě energií a úsporném nakládání s nimi, ale také dospělým návštěvníkům, kteří si budou chtít na vlastní oči prohlédnout energeticky úsporné technologie. Zajímavostí je, že celé centrum je osvětleno spořivou LED technologií Philips a to na ploše 600 m2.

Současně s otevřením nového E.ON Poradenského centra byl ukončen provoz dosavadní Obchodní kanceláře E.ON v Jeronýmově ulici, v Českých Budějovicích.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Windows 10 Insider Preview build 16296 opravuje drobné chyby. Pozor na jazykové balíčky
Cnews FM: Náhrada za reklamy a podivné počty Microsoftu [podcast]
GPU Vega 11 by mohlo mít 2048 shaderů, AMD s ním prý chystá Radeony RX Vega 32 a 28
Intel prý chystá už i dvoujádrové Kaby Lake-X, extrémní Core i3 pro platformu X299
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít