Elektřina 2011 - tabulka 2

28. prosince 2010, 11:12 - Profit
28. prosince 2010, 11:12

Území: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj.

Foto: archív Profit

Vstupní hodnoty: domácnost (svítí), distribuční území ČEZ distribuce, distribuční sazba D02d, jistič 3*25A, 2 200 kWh (VT) Celková platba za elektřinu Kč/rok (vč. DPH)

Dodavatel Produkt20102011změna %změna Kč
United Energy Trading, a.s.Home Single11224114672,17243
Elimon a.s.Standard 241178911493-2,51-296
RWE Energie, a.s.Standard -11601 --
RWE Energie, a.s.Garant a Garant 2011* -11601 --
BICORN s.r.o.Extra* -11613 --
ČEZ Prodej, s.r.o.D-standard - Basic11101116144,62513
Lumen Energy, a.s.HOME11591116520,5361
Nano Energies Trade s. r. o.Jednotarif_D111058116565,41598
CORASTA s.r.o.standard11586117061,04120
ČEZ Prodej, s.r.o.D-standard - Comfort11225117584,75533
RSP Energy a.s.standard11164117585,32594
Pražská energetika, a.s.Komfort+Bonus2010*-11807--
CENTROPOL ENERGY, a.s.D Optimum 2411404118203,65416
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR ON-LINE11532119053,23373
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR Basic11545119193,24374
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Standard - Exclusive11461119744,48513
RWE Energie, a.s.Stabil 2012*-11974--
E.ON Energie, a.s.ElektřinaKlasik11864119871,04123
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Garance*-11994--
BICORN s.r.o.Standard11586120113,67425
E.ON Energie, a.s.ElektrinaTrend prosinec*-12092--
Pražská energetika, a.s.KOMFORT KLASIK 2411948122672,67319
Pražská energetika, a.s.Komfort+Garant2011*-12668- -

* tarify na dobu určitou, případně jina omezené nabídky

Zdroj: Enfocus.cz

Vstupní hodnoty: domácnost (přímotop), distribuční území ČEZ distribuce, distribuční sazba D45d, jistič 3*25A, 600 kWh (VT); 14400 kWh (NT) Celková platba za elektřinu Kč/rok (vč. DPH)

Dodavatel Produkt20102011změna %změna Kč
United Energy Trading, a.s.Home Heat36639381894,231550
Elimon a.s.Přímotop 2040729389524,36-1777
Lumen Energy, a.s.HOME přímotop39711397190,028
Nano Energies Trade s. r. o.Přímotop_D20357113980810,723854
BICORN s.r.o.Extra*-39930--
RWE Energie, a.s.Přímotop-40137--
RWE Energie, a.s.Garant a Garant 2011*-40137--
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Garance*-40233--
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR ON-LINE38507403814,871874
CORASTA s.r.o.standard38202404055,772203
RSP Energy a.s.standard358624040612,674544
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR Basic38597404714,861874
CENTROPOL ENERGY, a.s.Optimum38481405475,372066
BICORN s.r.o.Přímotop_D37780406407,572860
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Basic37355406428,803287
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Comfort37499407868,773287
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Exclusive37715410028,723287
Pražská energetika, a.s.KOMFORT PŘÍMOTOP 2040121412392,791118
RWE Energie, a.s.Stabil 2012*-41360--
E.ON Energie, a.s.E.ON ElektřinaPřímotop40916414501,31534

* tarify na dobu určitou, případně jina omezené nabídky

Zdroj: Enfocus.cz

Zpět na článek

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nejzadluženější státy světa
Když v cizině nabouráme, nebo nám auto ukradnou
Srovnaní cen potravin, nápojů a taxi v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
Archos 50 Saphir: odolný obrněnec s velkým akumulátorem (recenze)
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít