Důležité termíny

02. května 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
02. května 2006, 00:00

STŘEDA 3. KVĚTNA * Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108. * Privátní značky -možnost nebo nutnost je název dvoudenní konference, která se uskuteční v Praze.

STŘEDA 3. KVĚTNA

 • Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108.
 • Privátní značky -možnost nebo nutnost je název dvoudenní konference, která se uskuteční v Praze. Kontakt: hedvika.machova@konference.cz, tel.: 222 074 503.
 • Komerčním rizikům a jejich zajištění bude věnován seminář, který v Praze pořádá vládní agentura CzechTrade. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

ČTVRTEK 4. KVĚTNA

 • Psychologie aprůběh obchodního jednání z hlediska teritoriálních zvláštností je námětem setkání, které v Plzni pořádá tamní hospodářská komora ve spolupráci s agenturou CzechTrade. Kontakt: plzen@czechtrade.cz, tel.: 378 226 953.
 • Zdanění firem a cizinců v Číně bude hlavním tématem semináře, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Kontakt: silvie.markova@s-m-art.com, tel.: 604 748 699.
 • Příležitosti na polském trhu budou představeny na semináři, který v Praze pořádá CzechTrade. Na programu je například přednáška o vyhledání obchodního partnera či o strategii obchodního jednání. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.
 • Energetická politika státu a její vliv na podnikatelské prostředí bude námětem semináře, který v Praze pořádá Hospodářská komora. Kontakt: tel.: 312 248 787.

PONDĚLÍ 8. KVĚTNA

 • Mezinárodní veletrh zaměřený na obnovu a rekonstrukci Iráku začíná v Jordánsku. Akce potrvá až do 11. května. Kontakt: info@rebuild-iraq-expo.com.vn nebo fkaddoura@recexpo.com.

ÚTERÝ 9. KVĚTNA

 • Začínají kurzy programování pro web. Školení, které pořádá přerovská hospodářská komora, zahrnuje 80 výukových hodin. Kurzy končí 11. července a z 80 procent jsou hrazeny ze zdrojů Evropského sociálního fondu. Kontakt: hkprerov@hkprerov.cz, tel: 581 208 735.

ÚTERÝ 16. KVĚTNA

 • Podnikatelské setkání určené firmám, které pracují nebo obchodují se zahraničím, dále pak mezinárodním manažerům či zaměstnancům nadnárodních společností pořádá brněnská obchodní a hospodářská komora. Kontakt: clenove @ohkbrno.cz, tel: 541 159 055.
 • Mezinárodní nápojový veletrh pro gastronomii Víno a destiláty začíná na pražském výstavišti v Holešovicích. Akce potrvá až do 18. května. Kontakt: vegoprag@vegoprag.cz, tel.: 271 770 953.

ČTVRTEK 18. KVĚTNA

 • Seminář Reporting a konsolidace podle mezinárodních účetních standardů pořádá Point Consulting ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Účastníci se seznámí s praktickou aplikací IAS, konsolidací účetních závěrek a harmonizací externího a interního reportingu. Kontakt: tritova@pointconsulting. cz, tel.: 225 096 445.
 • Začíná dvoudenní seminář „Controlling odbytu a řízení ziskovosti zákazníků“. Na akci například vystoupí odborníci z praxe podniků Armatury Group, Měď Povrly, SCA Packaging a Škoda Auto. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

STŘEDA 31. KVĚTNA

 • Mezinárodní podnikatelské fórum Futurallii 2006 začíná v polské Wroclawi. Zúčastnit by se ho mělo více než 1000 podnikatelů. Akce končí 2. června. Kontakt: info@businessclubhk.cz.

DAŇOVÉ TERMÍNY

STŘEDA 10. KVĚTNA

 • spotřební daň - splatnost daně za březen (mimo spotřební daň z lihu)

ČTVRTEK 25. KVĚTNA

 • spotřební daň - splatnost daně za březen (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za duben - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za duben (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za duben

STŘEDA 31. KVĚTNA

 • daň z nemovitostí - splatnost celé daně (poplatníci s daňovou povinností do 1000 Kč včetně) - splatnost 1. splátky daně (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou poplatníků samostatně provozujících zemědělskou výrobu a chov ryb -dále jen „samostatně hospodařící rolníci“)

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na…
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se volil také nejlepší elektromotor
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Technologie
Steam rozjel letní výprodeje her. Nákupní horečku mu ale překazili „hackeři“
New York Times diskuze nezruší. Hloupé komentáře bude mazat umělá inteligence
Opera 46 významně zlepšuje stabilitu a omezuje stránky na pozadí
Psaní tahem prstu funguje už i v češtině, kalkulačka umí konvertovat měny [Windows Insider]
Standard Unicode 10.0 přináší znak bitcoinu a 56 nových emoji včetně vousáče a ponožek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít