Důležité termíny

11. dubna 2005, 00:00 - Petr Kučera
11. dubna 2005, 00:00

PONDĚLÍ 11. DUBNA * Končí nabídka akciové společnosti Wienerberger cihlářský průmysl na výkup akcií stažených z veřejného obchodování. * Vlastimil Tlustý (ODS), poslanec a místopředseda rozpočtového výboru Parlamentu, bude hostem kulatého stolu v rámci akce „Zeptejte se poslance na to, co vás zajímá“.

PONDĚLÍ 11. DUBNA

* Končí nabídka akciové společnosti Wienerberger cihlářský průmysl na výkup akcií stažených z veřejného obchodování.

* Vlastimil Tlustý (ODS), poslanec a místopředseda rozpočtového výboru Parlamentu, bude hostem kulatého stolu v rámci akce „Zeptejte se poslance na to, co vás zajímá“. V Brně ji pořádá tamní Obchodní a hospodářská komora. Tématem setkání je Ekonomický vývoj ČR: rovná daň - mýtus nebo realita. Kontakt: OHK Brno, tel.: 541 159 055, e-mail: seminare@ ohkbrno.cz.

* Mezinárodní strojírenský veletrh Hannovermesse začíná v Hannoveru. Potrvá do 15. dubna. Kontakt na pořadatele: tel.: ++49-511-89-31100, fax: ++49-511-89-32684, e-mail: hannovermesse@messe.de. Realizátor české účasti: tel: 541 152 838, 602 442 851, e-mail: jdolezel@bvv.cz.

ÚTERÝ 12. DUBNA

Nové programy podpory podnikání pro letošní rok představí seminář v Brně. Pořádá ho regionální kancelář Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Věnovat se bude programům Rozvoj II a Profese a podpoře podnikání v rámci Společného regionálního operačního programu. Kontakt: tel: 541 651 227, e-mail: brno@czechinvest.org.

STŘEDA 13. DUBNA

Mezinárodní veletrh Pragoalarm /Pragosec začíná na pražském holešovickém Výstavišti. Akce se zaměřuje na zabezpečovací techniku, systémy a služby, požární ochranu a záchranná zařízení. Potrvá do 15. dubna. Kontakt: tel. 220 103 478, 476, e-mail: alarm @incheba.cz.

* Končí jednokolové výběrové řízení na prodej dluhů, které vyhlásila Konpo, dceřiná společnost České konsolidační agentury. Balík předběžně obsahuje pohledávky v celkovém objemu zhruba 2,5 miliardy korun.

* České firmy na německém trhu po vstupu do Evropského společenství -to je název semináře, který se uskuteční v Pardubicích. Z obsahu: Změny v pracovním povolení, smlouva o dílo a její změny, kupní smlouvy, smlouva o obchodním zastoupení, změny v problematice vymáhání pohledávek, vzájemné uznávání rozsudků. Kontakt: tel.: 466 613 782, e-mail: khkpce@ khkpce.cz.

* VBratislavě začíná Financial summit 2005. Cílem konference je odborně analyzovat současný stav finančního sektoru formou přednášek s akcentem na jeho právě se vyvíjející silný segment - důchodové spoření. Kontakt: tel. 421 254 418 969, 254 418 198, 254 418 997, e-mail: info@incoma.sk.

* Třídenní celostátní konference ENVIRO 2005 začíná v Kladně. Zaměří se na management životního prostředí, jakosti a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Kontakt: tel.: 312 645 007, e-mail: cert@cert.cz. * Daňové a penzijní reformy na Slovensku se má týkat pracovní setkání podnikatelů s finančním analytikem Michalem Gajdzicou, které se uskuteční v Ostravě. Účast je zdarma. Akci pořádají CEVRO - Liberálně konzervativní akademie, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a Regionální hospodářská komora Ostrava. Kontakt: tel.: 597 479 328, e-mail: info@rhko.cz.

ČTVRTEK 14. DUBNA

* Mezinárodní veletrh informační a komunikační techniky Intec začíná v Pražském veletržním areálu Letňany. Jde o první ročník třídenního kontraktačního setkání českých a zahraničních výrobců hardware, software, telekomunikační, radiokomunikační a satelitní techniky. Ve stejném termínu v areálu probíhají další dva technické odborné veletrhy: Creative 2005 je zaměřen na audiovizuální a osvětlovací techniku, Vision 2005 na grafickou, fotografickou a tiskovou techniku. Kontakt: tel.: 224 263 136, e-mail: intec@terinvest.com.

* Výstava dopravních prostředků, turismu a cestovního ruchu Mobil salon začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Potrvá do 17. dubna.

* Spolupráci s německými společnostmi se bude věnovat právní konzultační den v Ostravě. Pořádá ho Regionální hospodářská komora Ostrava. Kontakt: tel. číslo: 597 479 328, e-mail: m.mannova@rhko.cz.

* Islandsko-české podnikatelské fórum proběhne v pražském hotelu Intercontinental. Delegaci firem vede ministryně životního prostředí Islandu. Součástí budou také dvoustranná jednání. Kontakt: e-mail: pindurova@mpo.cz.

PÁTEK 15. DUBNA

* Čtvrtá Českokrumlovská mediální konference začíná v hotelu Růže v Českém Krumlově. Tématem dvoudenního setkání je financování digitálního rozhlasového a televizního vysílání.

* Dům a zahrada - veletrh zahradní mechanizace, potřeb pro zahrádkáře, stavebních materiálů, nábytku a bytových doplňků - začíná na Výstavišti v Lounech. Potrvá do 17. dubna.

PONDĚLÍ 18. DUBNA

* Cestovní ruch na prahu 3. tisíciletí - to je název konference, která se uskuteční v pražském hotelu Olšanka. Tradiční součástí bude samostatná sekce, která se zabývá informačními technologiemi a systémy. Kontakt: Mag Consulting, tel. 267 092 284, e-mail: magcon@magconsulting.cz

foto: Profit - Martin Siebert

ÚTERÝ 19. DUBNA

* Školení k čerpání podpor z Evropské unie pořádá Potravinářská komora České republiky. Akce se zaměří na mlynářskou, pekařskou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobu. Zúčastní se také rakouští experti. Kontakt: tel: 296 411 189, e-mail: svabova@foodnet.cz.

* Dvoudenní kurz nazvaný Efektivní mistr začíná v Praze. Zaměří se na roli mistra, jeho základní manažerské dovednosti, motivaci lidí na pracovištích, na péči o zákazníka nebo komunikaci. Kurz pořádá Institut svazu průmyslu ČR. Kontakt: tel. 224 934 512, e-mail: infoisp@institut-sp.cz.

STŘEDA 20. DUBNA

* Podnikatelské setkání v Karlovarském kraji pořádají týdeník Profit a Regionální hospodářská komora Poohří. Podrobnosti na straně 35. Kontakt: tel. 234 071 436, e-mail: stovickova@profit.cz.

* Financování malých a středních podniků se bude věnovat seminář Finanční fórum ve Zlíně. Akci pořádá Agentura na podporu podnikání CzechInvest. Kontakt: tel. 296 342 500, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* Pozemky zkrachovalé společnosti Koželužna Krucemburk na Havlíčkobrodsku draží společnost Česká aukční a dražební. Nalézají se v areálu staré chemické čistírny odpadních vod v Krucemburku. Vyvolávací cena činí 50 tisíc korun.

* Konference Cestovní ruch a regionální rozvoj se uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tématy jsou destinace a organizace cestovního ruchu v Dolním Bavorsku a Horním Rakousku. Kontakt: Jihočeská centrála cestovního ruchu, tel./fax: 386 358 728, e-mail: stumpf@jccr.cz.

* Dům v Novém Městě nad Metují lze koupit v dražbě, která se uskuteční v Hradci Králové. Prodej majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca Fashion z Náchoda organizuje společnost Česká aukční a dražební. Vyvolávací cena je 1,2 milionu korun. Tel.: 495 518 832.

O autorovi| využity jsou také informace ČTK a Businessinfo.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít