Article, show

Důležité termíny

13. března 2006, 00:00 - admin
13. března 2006, 00:00

ÚTERÝ 14. BŘEZNA * Osmý ročník konference Internet a bezpečnost organizací se uskuteční v rámci akce Březen měsíc internetu. Hlavním tématem bude současný stav a možnosti zvýšení bezpečnosti organizací. Kontakt: stepanova@fame.utb.cz, tel.: 576 037 416. * První oficiální Nepálský večer se uskuteční v Praze.

ÚTERÝ 14. BŘEZNA

* Osmý ročník konference Internet a bezpečnost organizací se uskuteční v rámci akce Březen měsíc internetu. Hlavním tématem bude současný stav a možnosti zvýšení bezpečnosti organizací. Kontakt: stepanova@fame.utb.cz, tel.: 576 037 416.

* První oficiální Nepálský večer se uskuteční v Praze. Jedná se o workshop s více než 14 nepálskými touroperátory a zástupci Nepal Tourism Boardu. Kontakt: ntb@oninternet. cz, tel.: 241 723 302.

STŘEDA 15. BŘEZNA

* Možnostem hospodářské spolupráce s Francií se věnuje seminář, který pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu. Cílem pracovního setkání je poukázat na pozitivní zkušenosti a výsledky obchodní spolupráce České republiky s Francií v rámci členství v Unii. Kontakt: hulkova@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

* Obchodním jednáním v ruském jazyce bude věnován seminář, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Den otevřených dveří pořádá Okresní hospodářská komora Hodonín. Podnikatelé i zájemci o podnikání se budou moci bezplatně seznámit s činností komory a její nabídkou zejména malým a středním podnikatelům. Kontakt: info@ohkhodonin.cz, tel.: 518 610 621.

* Komunikace a prezentace nejen pro controllery je název dvoudenního trainingu, který v Praze pořádá Point Consulting. Akce bude věnována analýze a vylepšování komunikačních, přesvědčovacích a prezentačních technik. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445.

ČTVRTEK 16. BŘEZNA

* V Bruselu začíná European Business Summit 2006. Tento dvoudenní summit patří ke klíčovým akcím v rámci evropského obchodu. Kontakt: info@ebsummit.org, tel.: 32 2 515 08 11.

* Ochraně spotřebitele v rámci Evropské unie bude věnován seminář, který v Praze pořádá Eurocentrum Praha. Akce je součástí cyklu seminářů, které budou zaměřeny na problematiku Evropské unie a na otázky související s členstvím České republiky. Kontakt: Eurocentrum. Praha@euroskop. cz, tel.: 800 200 200.

* Veletrh bytové kultury, stavby a renovace Nový dům a byt 2006 začíná na pražském výstavišti v Letňanech. Akce potrvá až do 19. března. Kontakt: chmel@terinvest.com.

* Začíná bilaterální kontaktní setkání Srí Lanka - Czech Interprise. Akci pořádá Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Ceylon Chamber of Commerce. Jedná se o podnikatelské setkání typu Europartenariat, na které Evropská komise poskytuje finanční podporu pro české podnikatele až do výše 50 procent nákladů. Kontakt: hansl@komora.cz, tel.: 296 646 253.

* Sporům v obchodních vztazích se zahraničním partnerem bude věnován seminář, který pořádá Okresní hospodářská komora Brno. Kontakt: seminare@ohkbrno.cz, tel.: 541 159 055.

ČTVRTEK 23. BŘEZNA

* Controllingová akademie, certifikovaný cyklus seminářů, zahajuje další sezonu. Ve třech návazných seminářích získají účastníci ucelený přehled o koncepci controllingu, jednotlivých nástrojích, metodách a jejich praktické aplikaci. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445. 

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 13. BŘEZNA

* spotřební daň

- splatnost daně za leden (mimo spotřební daně z lihu)

STŘEDA 15. BŘEZNA * daň z příjmů

- čtvrtletní záloha na daň

- podání hlášení platebního zprostředkovatele

PONDĚLÍ 27. BŘEZNA

* spotřební daň

- splatnost daně za leden (pouze spot

řební daň z lihu)

- daňové přiznání za únor

- daňové přiznání k uplatnění nároku na

vrácení spotřební daně z topných olejů,

zelené nafty a ostatních (technických)

benzinů za únor (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty

- daňové přiznání a daň za únor

PÁTEK 31. BŘEZNA

* daň z příjmů

- přiznání k dani a daň za rok 2005

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít