Důležité termíny

24. ledna 2005, 00:00 - admin
24. ledna 2005, 00:00

ÚTERÝ 25. LEDNA * Dražbu majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca fashion pořádá v Náchodě společnost Česká aukční a dražební. Na prodej bude strojní vybavení textilní dílny. Kontakt: tel.: 495 518 832.

ÚTERÝ 25. LEDNA

* Dražbu majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca fashion pořádá v Náchodě společnost Česká aukční a dražební. Na prodej bude strojní vybavení textilní dílny. Kontakt: tel.: 495 518 832.

STŘEDA 26. LEDNA

* Agentura CzechInvest ve spolupráci se společností CEAG (Central European Advisory Group) pořádá cyklus deseti seminářů pod názvem Finanční fóra. Malým a středním podnikatelům by měly přiblížit reálné možnosti profinancování jejich podnikatelských záměrů kombinací bankovních úvěrů a alternativních zdrojů financování. První seminář se uskuteční v Jihlavě 26. ledna, druhý o den později v Olomouci. Kontakt: tel.: 296 342 500, fax: 296 342 502, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* V Plzni se uskuteční první schůze konkurzních věřitelů zkrachovalé Aktivy Kaznějov, kde se bude kromě přihlašování pohledávek volit věřitelský výbor. Výrobce kyseliny citronové a dalších chemikálií se propadl do konkurzu loni 29. listopadu. Kontakt: konkurzní správce Bedřich Chaloupka, tel. 377 227 979.

ČTVRTEK 27. LEDNA

* Na pražském holešovickém Výstavišti začíná 7. ročník mezinárodní výstavy Střechy Praha. Jedná se o specializovanou výstavu střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesel a služeb pro stavbu a renovaci střech. Součástí bude i doprovodná výstava Úspory energií. Obě akce potrvají do 29. ledna. Kontakt: tel.: 257 312 432, e-mail: jrehorova@strechy-praha.cz.

* Seminář s názvem „Programy podpory malého a středního podnikání v České republice“ pořádá Okresní hospodářská komora Příbram. Přednášet budou zástupci Českomoravské záruční a rozvojové banky či agentury na podporu obchodu CzechTrade. Kontakt: tel.: 318 627 784-5, e-mail: ohkpb@ohkpb.cz.

NEDĚLE 30. LEDNA

* Devátý ročník veletrhu Tourism expo začíná na olomouckém výstavišti Flora. Regionální veletrh je zaměřen na cestovní ruch, sportovní, turistické a tábornické vybavení, dopravní prostředky a programy využití volného času. Kontakt: tel.: 585 726 238, e-mail: veletrh@flora-ol.cz, jagr@flora-ol.cz.

ÚTERÝ 1. ÚNORA

* V Přerově se uskuteční odborný seminář na téma „Správa daní výklad zákona o správě daní a poplatků z pohledu daňového poradce se zaměřením na konfliktní situace v daňovém řízení a s použitím soudních rozhodnutí“. Akci pořádá Hospodářská komora okresu Přerov. Bližší informace: tel: 581 210 205.

* V pražské Sazka Areně začíná dvoudenní konference o rozvoji obchodu v České republice Czech Retail Summit. Akci pořádají Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Fakulta mezinárodních vztahů VŠE v Praze a poradenská firma Incoma Consult. Účast je nutno potvrdit na tel.: 251 117 521 nebo e-mail: konference@incoma.cz.

STŘEDA 2. ÚNORA

* Seminář „Novela zákona o DPH od 1. 1. 2005 ve stavebnictví“ se uskuteční v Liberci. S přednáškou vystoupí Alena Dvořáčková z libereckého finančního úřadu. Kontakt: Regioinfo, Regionální poradenské a informační centrum pro podnikatele, tel./fax: 482 710 626, e-mail: regio@mbox.vol.cz.

* Seminář o novele zákona o dani z přidané hodnoty připravila také Krajská hospodářská komora Pardubického kraje - oblastní kancelář Orlicko. Uskuteční se v Ústí nad Orlicí a není zaměřen pouze na jediné odvětví podnikání, ale na úpravu DPH obecně. Kontakt: tel., fax: 465 536 016, e-mail: orlicko@khkpce.cz.

ČTVRTEK 3. ÚNORA

* Na pražském holešovickém výstavišti začíná veletrh Pragointerier New design 2005. Mezinárodní veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu, svítidel a doplňků potrvá do 6. února. Kontakt: tel.: 220 103 480, e-mail: m.wohlrabova@incheba.cz

* Ministerstvo školství pořádá seminář o podpoře terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje (operační program Rozvoj lidských zdrojů). Kontakt: tel.: 257 193 714, e-mail: kamila.matusu@msmt.cz

* V Ústí nad Orlicí se uskuteční seminář k nové úpravě daně z příjmů právnických osob po novele zákona. O den později (4. února) pak proběhne seminář k dani z příjmů fyzických osob. Akci pořádá Krajská hospodářská komora Pardubického kraje oblastní kancelář Orlicko. Kontakt: tel., fax: 465 536 016, e-mail: orlicko@khkpce.cz.

SOBOTA 5. ÚNORA

* Na zámku v Lednici na Břeclavsku se uskuteční setkání drobných provozovatelů osobní lodní dopravy v tuzemsku. Kontakt: pořadatel Jaroslav Martinek z firmy 1. plavební, tel.: 603 516 358.

PONDĚLÍ 7. ÚNORA

* Kurz o základech podnikání pořádá Okresní hospodářská komora Břeclav. V případě doporučení Úřadu práce na něj mohou evidovaní uchazeči o zaměstnání získat 100% dotaci. Doporučené podnikatelské záměry pak mohou získat startovací kapitál až 500 tisíc korun od Českomoravské záruční a rozvojové banky z programu Start. Kontakt: tel.: 519 326 116, e-mail: informatika.ohk@breclav.net. PÁTEK

11. ÚNORA

* Uskuteční se dražba další části majetku státního podniku ČSAD Hradec Králové. Dražit se budou nemovitosti provozovny v Hlinsku na Chrudimsku. Vyvolávací cena je šest milionů korun. Kontakt: tel.: 608 828 605.

* DANĚ A POJIŠTĚNÍ ÚTERÝ 25. LEDNA

*spotřební daň - daňové přiznání za prosinec 2004 - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a technického benzinu a mazacích olejů za prosinec 2004 (pokud vznikl nárok)

*daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 4. čtvrtletí a za prosinec 2004 - souhrnné hlášení za 4. čtvrtletí 2004

PONDĚLÍ 31. LEDNA

*daň silniční - daňové přiznání a daň za rok 2004

*daň z nemovitostí - daňové přiznání (úplné) nebo dílčí daňové přiznání na rok 2005

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující…
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Technologie
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Člověk převlečený za sedadlo? Ito je při vývoji autonomních vozů potřeba
Změřte si rychlost internetu
Google nakonec koupí jen část HTC. Na Tchaj-wan za to pošle 1,1 miliardy dolarů
Další den, nové sestavení. Microsoft vydal Windows 10 Insider Preview build 16294
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít