Důležité termíny

24. dubna 2006, 00:00 - RUBRIKU PŘIPRAVIL KAREL JANKŮ, VYUŽITY JSOU TAKÉ INFORMACE BUSINESSINFO. CZ A ČTK <br />
24. dubna 2006, 00:00

ÚTERÝ 25. DUBNA * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí budou hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

* Konferenci s názvem „Dva roky v EU - sociální a regionální politika vČRaSR“ pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno. Kontakt: ohkbrno@ohkbrno.cz, tel.: 543 211 134.

* V Brně začínají Stavební veletrhy. Součástí je i veletrh Urbis Invest. Akce končí 29. dubna. Kontakt: ibf@bvv.cz, tel.: 541 152 888.

STŘEDA 26. DUBNA * Začíná dvoudenní Finanční fórum pro malé a střední podniky. Akce, kterou v Brně pořádá agentura CzechInvest, bude věnována především otázce financování podnikatelských projektů. Kontakt: 296 342 845.

* Možnosti rozšíření hospodářské spolupráce s Brazílií jsou námětem pracovního setkání českých firem s vedoucím obchodně-ekonomického úseku zastupitelského úřadu na Kubě. Seminář pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu a jeho cílem je představit Brazílii jako jednu z prioritních zemi exportní strategie na období 2006 až 2010. Kontakt.: hulkova@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

* Ochraně průmyslového vlastnictví v podnikání bude věnován seminář pořádaný Okresní hospodářskou komorou v Příbrami. Kontakt: ohkpb@ohkpb.cz, tel.: 318 627 784. * Podnikání v Polsku bude věnován seminář, který Profit pořádá v Ostravě. Kontakt: stovickova@profit.cz, tel.: 234 071 436.

ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

* Zpřehlednění a usměrnění režijních nákladů bude věnován seminář s názvem Activity Based Costing v praxi. Jeho cílem je správně pochopit procesní kalkulace a umět je prakticky využít na konkrétních příkladech. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

STŘEDA 3. KVĚTNA * Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Hlavními tématy budou přípravy a realizace zavedení eura či novinky na finančním a kapitálovém trhu. Kontakt: cblkomora@ nextra.cz, tel.: 261 352 108.

* Komerčním rizikům a jejich zajištění se bude věnovat seminář, který v Praze pořádá vládní agentura Czech Trade. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.

ÚTERÝ 16. KVĚTNA * Podnikatelské setkání určené firmám, které pracují nebo obchodují se zahraničím, dále pak mezinárodním manažerům či zaměstnancům nadnárodních společností, pořádá brněnská obchodní a hospodářská komora. Kontakt: clenove@ohkbrno.cz, tel: 541 159 055.

ČTVRTEK 18. KVĚTNA * Seminář Reporting a konsolidace podle mezinárodních účetních standardů pořádá Point Consulting ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Účastníci se seznámí s praktickou aplikací IAS, konsolidací účetních závěrek a harmonizací externího a interního reportingu. Kontakt: tritova @point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 24. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 25. DUBNA * spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí

a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

STŘEDA 10. KVĚTNA * spotřební daň - splatnost daně za březen (mimo spotřební daň z lihu)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít