Důležité termíny

24. dubna 2006, 00:00 - RUBRIKU PŘIPRAVIL KAREL JANKŮ, VYUŽITY JSOU TAKÉ INFORMACE BUSINESSINFO. CZ A ČTK <br />
24. dubna 2006, 00:00

ÚTERÝ 25. DUBNA * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí budou hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

* Konferenci s názvem „Dva roky v EU - sociální a regionální politika vČRaSR“ pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno. Kontakt: ohkbrno@ohkbrno.cz, tel.: 543 211 134.

* V Brně začínají Stavební veletrhy. Součástí je i veletrh Urbis Invest. Akce končí 29. dubna. Kontakt: ibf@bvv.cz, tel.: 541 152 888.

STŘEDA 26. DUBNA * Začíná dvoudenní Finanční fórum pro malé a střední podniky. Akce, kterou v Brně pořádá agentura CzechInvest, bude věnována především otázce financování podnikatelských projektů. Kontakt: 296 342 845.

* Možnosti rozšíření hospodářské spolupráce s Brazílií jsou námětem pracovního setkání českých firem s vedoucím obchodně-ekonomického úseku zastupitelského úřadu na Kubě. Seminář pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu a jeho cílem je představit Brazílii jako jednu z prioritních zemi exportní strategie na období 2006 až 2010. Kontakt.: hulkova@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

* Ochraně průmyslového vlastnictví v podnikání bude věnován seminář pořádaný Okresní hospodářskou komorou v Příbrami. Kontakt: ohkpb@ohkpb.cz, tel.: 318 627 784. * Podnikání v Polsku bude věnován seminář, který Profit pořádá v Ostravě. Kontakt: stovickova@profit.cz, tel.: 234 071 436.

ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

* Zpřehlednění a usměrnění režijních nákladů bude věnován seminář s názvem Activity Based Costing v praxi. Jeho cílem je správně pochopit procesní kalkulace a umět je prakticky využít na konkrétních příkladech. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

STŘEDA 3. KVĚTNA * Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Hlavními tématy budou přípravy a realizace zavedení eura či novinky na finančním a kapitálovém trhu. Kontakt: cblkomora@ nextra.cz, tel.: 261 352 108.

* Komerčním rizikům a jejich zajištění se bude věnovat seminář, který v Praze pořádá vládní agentura Czech Trade. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.

ÚTERÝ 16. KVĚTNA * Podnikatelské setkání určené firmám, které pracují nebo obchodují se zahraničím, dále pak mezinárodním manažerům či zaměstnancům nadnárodních společností, pořádá brněnská obchodní a hospodářská komora. Kontakt: clenove@ohkbrno.cz, tel: 541 159 055.

ČTVRTEK 18. KVĚTNA * Seminář Reporting a konsolidace podle mezinárodních účetních standardů pořádá Point Consulting ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Účastníci se seznámí s praktickou aplikací IAS, konsolidací účetních závěrek a harmonizací externího a interního reportingu. Kontakt: tritova @point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 24. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 25. DUBNA * spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí

a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

STŘEDA 10. KVĚTNA * spotřební daň - splatnost daně za březen (mimo spotřební daň z lihu)

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít