Důležité termíny

03. dubna 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
03. dubna 2006, 00:00

ÚTERÝ 4. DUBNA * Začíná mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky Amper 2006. Akce, která potrvá až do 7. dubna, se uskuteční v Praze na výstavišti v Letňanech. Kontakt: buchtova@terinvest.com, tel.: 221 992 134.

ÚTERÝ 4. DUBNA

* Začíná mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky Amper 2006. Akce, která potrvá až do 7. dubna, se uskuteční v Praze na výstavišti v Letňanech. Kontakt: buchtova@terinvest.com, tel.: 221 992 134.

* Tradiční konzultace s česky hovořící německou advokátkou Dr. Pawelka se uskuteční v Praze. Konzultace je možná zejména v oblastech obchodních vztahů s německým subjektem, vymáhání pohledávek či podnikatelských podmínek v Německu. Kontakt: sadovska@komora.cz, tel.: 296 646 451.

* Možnostem obchodování českých firem v Číně bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Setkání povede ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Šanghaji Ivan Vyroubal. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Začíná mezinárodní zdravotnický veletrh Pragomedica. Akce, která se bude konat na pražském výstavišti v Holešovicích, končí 7. dubna. V rámci veletrhu se uskuteční specializovaná výstava pro zdravotně postižené Non Handicap. Kontakt: pragomedica@incheba.cz, tel.: 220 103 491.

STŘEDA 5. DUBNA

* Kypr - mezinárodní centrum obchodu je název semináře, který v Praze pořádá Hospodářská komora České republiky. Hlavním cílem akce je poskytnout českým firmám a institucím informace z oblasti legislativy či daňového a finančního poradenství. Kontakt: pospisilova@komora.cz, tel.: 296 646 252.

* Česko-makedonské business fórum se uskuteční v rámci dvoudenní návštěvy makedonského premiér Vlado Buckovskiho, kterého bude doprovázet delegace podnikatelů. Kontakt: spcr@spcr.cz, tel.: 224 934 088.

* Problematice podnikání českých firem na Slovensku bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Akci pořádá Česká podnikatelská reprezentace při Evropské unii. Kontakt: cebre@spcr.cz, tel.: 224 934 514.

ČTVRTEK 6. DUBNA * Zahraničnímu obchodu realizovanému přes Svobodné pásmo free zone Ostrava bude věnován seminář, který pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje. Kontakt: info@khkmsk.cz, tel.: 597 479 328. PONDĚLÍ 10. DUBNA * Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora. cz, tel.: 296 646 254. ČTVRTEK 13. DUBNA * Podnikání českých firem v zemích Evropské unie bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o jeden z cyklu seminářů, které budou zaměřeny na problematiku Evropské unie a na otázky související s členstvím České republiky v Unii. Kontakt: Eurocentrum. Praha@euroskop.cz, tel.: 800 200 200. ÚTERÝ 18. DUBNA * Čeští podnikatelé a vnitřní trh služeb Evropské unie je názvem semináře, který v Praze pořádá agentura na podporu exportu CzechTrade. Kontakt: sedlackova.silvie@vlada.cz. ÚTERÝ 25. DUBNA  * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí bude hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445. DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 18. DUBNA

* daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí

PONDĚLÍ 24. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 25. DUBNA

* spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí 

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít