Důležité termíny

03. července 2006, 00:00 - RUBRIKU PŘIPRAVIL KAREL JANKŮ, VYUŽITY JSOU TAKÉ INFORMACE BUSINESSINFO. CZ A ČTK <br />
03. července 2006, 00:00

PONDĚLÍ 3. ČERVENCE * Začíná podnikatelská mise do japonského Tokia zaměřená na zdravotnickou techniku. Akce končí 7. července.

Mise je určena pro české výrobní firmy, které mají vážný zájem prorazit na japonský trh a chtějí pro tento účel využít projektu Gateway to Japan dotovaného Evropskou komisí. Kontakt: tycova@komora.cz, tel: 296 646 254. ÚTERÝ 4. ČERVENCE * Na kritické zhodnocení problémů současných vlastníků obchodních značek se zaměří dvoudenní konference, která se uskuteční v nizozemském Amsterodamu. Kontakt: cwhite@pkgeurope. com.

STŘEDA 5. ČERVENCE * Mezinárodní konference z oblasti telekomunikací a IT eValues začíná ve slovinském Bledu. Akce, která končí 7. července, je zacílena na účastníky ze sféry obchodu, státní správy, poskytovatelů informačních technologií a univerzit. Řečníky budou klíčové osobnosti průmyslu, vlády i akademické obce. Kontakt: tel.: +386 4 237 4291, fax: +386 4 237 4365.

* Mezinárodní veletrh potravinářství Bread & Butter začíná ve španělské Barceloně. Akce končí 7. července. Posledního ročníku se zúčastnilo 48 800 návštěvníků. Kontakt: info@breadandbutter. de, tel.: +30 400 440.

PONDĚLÍ 10. ČERVENCE * Začíná podnikatelská mise do Rumunska, která doprovodí prezidenta republiky Václava Klause při jeho státní návštěvě. Akce, kterou pořádá Svaz průmyslu a dopravy České republiky, končí 13. července. Perspektivním oborem v Rumunsku je zejména energetika. Dalšími doporučenými obory jsou: rekonstrukce a budování dopravní a místní infrastruktury - železnice, silnice, letiště, obnova vozového parku rumunských měst, ekologické technologie a v neposlední řadě také potravinářský průmysl a zemědělství. Kontakt: pjirankova@spcr.cz.

ÚTERÝ 11. ČERVENCE * Začíná prezentace Českého průmyslu a služeb CzechTrade na veletrhu Russian Expo Arms 2006. Cílem této akce, která končí 15. července, je podpořit obchod v oblasti protichemických prostředků, detekce, prostředků na dekontaminaci prostředí, vojenských materiálů. Kontakt: jana.brzonova@czechtrade.cz, tel.: 224 907 546. ČTVRTEK 13. ČERVENCE * Celostátní výstava květin a zahradnické trhy Květy 2006 se bude konat ve dnech od 13. do 16. července na výstavišti v Lysé nad Labem. Kontakt: vll@vll.cz, tel.: 325 552 051.

PONDĚLÍ 17. ČERVENCE * Mezinárodní veletrh letecké techniky - Farnborough International Airshow se uskuteční ve dnech 17. až 23. července ve Velké Británii. Ministerstvo průmyslu a obchodu poskytuje podporu pro účast na této akci podle zásad pro organizování českých oficiálních účastí. Kontakt: horakova@mpo.cz, tel.: 224 062 145.

ČTVRTEK 20. ČERVENCE * Začíná 15. ročník Křemežského veletrhu, jehož hlavními tématy je domov, zahrada, hobby. Akce, kterou přímo pořádá Obecní úřad v Křemži, končí 23. července. Kontakt: oukremze@mbox.terms.cz, tel.: 380 741 126. PONDĚLÍ 24. ČERVENCE * Mezinárodní veletrh leteckého průmyslu EAA AirVenture se uskuteční ve dnech 24. až 30. července v americkém městě Oshkosh. Ministerstvo průmyslu a obchodu poskytuje podporu pro účast na tomto veletrhu podle zásad pro organizování českých oficiálních účastí na rok 2006. Kontakt: horakova@mpo.cz, tel.: 224 062 145.

* DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 10. ČERVENCE * spotřební daň - splatnost daně za květen (mimo spotřební daň z lihu) PONDĚLÍ 17. ČERVENCE * daň silniční - záloha na daň za 2. čtvrtletí ÚTERÝ 25. ČERVENCE * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 2. čtvrtletí a za červen - souhrnné hlášení za 2. čtvrtletí * spotřební daň - splatnost daně za květen (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za červen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných

olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za červen (pokud vznikl nárok) STŘEDA 9. SRPNA * spotřební daň - splatnost daně za červen (mimo spotřební daň z lihu) ČTVRTEK 24. SRPNA * spotřební daň - splatnost daně za červen (pouze spotřební daň z lihu) PÁTEK 25. SRPNA * spotřební daň - daňové přiznání za červenec - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za červenec (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za červenec

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Technologie
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít