Důležité termíny

21. února 2005, 00:00 - admin
21. února 2005, 00:00

PONDĚLÍ 21. ÚNORA * Inspektoři Evropské unie začnou v Česku prověřovat sběr a zpracování živočišných odpadů, popřípadě jejich likvidaci. Během týdenní návštěvy zkontrolují také asanační podniky. ÚTERÝ 22. ÚNORA * Konference nazvaná Zlínský kraj podporuje podnikání se uskuteční v aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

PONDĚLÍ 21. ÚNORA

* Inspektoři Evropské unie začnou v Česku prověřovat sběr a zpracování živočišných odpadů, popřípadě jejich likvidaci. Během týdenní návštěvy zkontrolují také asanační podniky.

ÚTERÝ 22. ÚNORA

* Konference nazvaná Zlínský kraj podporuje podnikání se uskuteční v aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílem je poskytnout podnikatelským subjektům informace například o podporách podnikání či úvěrech. Kontakt: tel.: 724 010 743.

* Potravinářská komora České republiky připravila seminář o politice bezpečnosti potravin a její realizaci v oblasti malého a středního podnikání. Uskuteční se v jihlavském hotelu Gustav Mahler. Kontakt: tel.: 296 411 189, e-mail: svabova@foodnet.cz.

* V budově Magistrátu města Ústí nad Labem se uskuteční zasedání představenstva Hospodářské a sociální rady Ústecka. Projednávat bude mimo jiné i informace k revitalizaci území po těžbě hnědého uhlí. Kontakt: e-mail: lenka.sifaldova@hsru.cz.

STŘEDA 23. ÚNORA

* Podnikání a investování v Rakousku se týká seminář, který v Praze pořádá Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade. Zúčastní se ho odborníci z Česka i z Rakouska. Kontakt: tel.: 224 907 500, e-mail: zdenka.petrova@czechtrade.cz.

* V Pardubicích se uskuteční další seminář ze série nazvané Finanční fóra. Pořádají ho agentura CzechInvest ve spolupráci se společností CEAG. Malým a středním podnikatelům by měly přiblížit reálné možnosti profinancování jejich podnikatelských záměrů kombinací bankovních úvěrů a alternativních zdrojů financování. Kontakt: tel.: 296 342 500, fax: 296 342 502, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* Na výstavišti v pražských Letňanech začne veletrh Sport Prague Spring 2005. Mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy potrvá do 26. února. Součástí je také veletrh Travel Expo. Kontakt: tel.: 221 992 141-2, e-mail: bartos@terinvest.com.

* V pražském kině Perštýn začne v 18 hodin veřejná debata na téma Jak se žije živnostníkům v Česku aneb kde končí nutná opatření a začíná šikana? Debatovat budou místopředseda vlády Martin Jahn, ekonomická analytička Helena Horská, poslanec Martin Říman a zástupce živnostníků. Kontakt: Martina Boháčková z Agora Central Europe, tel.: 261 222 914, e-mail: debata@agora-ce.cz.

* V budově radnice Prahy 9 (Sokolovská 324) se zájemci mohou od 13 hodin zúčastnit prezentace investičních možností rozvojového území Vysočany. Akci pořádá Městská část Praha 9. Cílem akce je informovat investory a developery o využitelnosti rozvojového území Vysočany a přesvědčit je o snaze Prahy 9 podpořit investiční záměry v této oblasti. Kontakt: tel.: 283 091 204.

ČTVRTEK 24. ÚNORA

* Poradit s účetnictvím a daňovým přiznáním za rok 2004 by měl seminář, který se uskuteční v Liberci. Pořádá ho Regionální poradenské a informační centrum pro podnikatele. Účastníci se dozví i informace o změnách pro rok 2005. Kontakt: tel./fax: 482 710 626, e-mail: regio@mbox.vol.cz.

* Na pražském holešovickém Výstavišti začíná mezinárodní kontraktační a prodejní výstava strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující a železářský průmysl Pragoligna/Tooltec. Začíná zde také cyklus specializovaných stavebních výstav Coneco Praha: Okna - dveře -schody. Obě akce končí 26. února.

* V pražském hotelu Barceló se uskuteční konference s názvem „Analýza prvních zkušeností z poskytování dotací z fondů EU“. O své poznatky z prvních měsíců fungování nového systému získávání zvýhodněných úvěrů a dotací po vstupu do Unie se podělí generální ředitel Českomoravské záruční a rozvojové banky Ladislav Macka, vedoucí programu Inovace OPPP Kamil Opletal, zástupce agentury CzechInvest a další. Kontakt: admin@brainlogistics.cz.

* Odborná konference o rozvoji venkovského průmyslu a služeb se uskuteční v budově Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Se svým příspěvkem vystoupí například bývalý ředitel Agrokombinátu Slušovice František Čuba. Kontakt: společnost Ceso, tel.: 577 981 955, 603 838 379, e-mail: ceso@ceso.cz.

* Dražbu majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca Fashion pořádá v Hradci Králové společnost Česká aukční a dražební. Na prodej bude strojní vybavení textilní dílny. Kontakt: tel.: 495 518 832.

* Přepravě nebezpečných věcí po silnici je věnován seminář, který pořádá Jihočeská hospodářská komora v Českých Budějovicích. Přednášet bude bezpečnostní poradce s osvědčením ministerstva dopravy a spojů. Kontakt: tel.: 387 318 433, e-mail: info@jhk.cz.

* Jihomoravská výstava vín se uskuteční v Kongresovém centru brněnského Výstaviště. Akce patří mezi největší akce drobných a středních pěstitelů vín v regionu, pořádá ji Sdružení vinařů - Vinaři brněnské oblasti. Kontakt: tel.: 545 215 451.

PÁTEK 25. ÚNORA

* Na brněnském Výstavišti začíná 11. mezinárodní veletrh oční optiky a oftalmologie Opta. Potrvá do 27. února.

SOBOTA 26. ÚNORA

* Komunistická strana Čech a Moravy chce prezentovat hlavní cíle své politiky při podpoře hospodářského rozvoje regionů, se zřetelem na působení v oblasti malého a středního podnikání. Setkání pro zájemce pořádá v místním kulturním zařízení obce Koclířov (okres Svitavy) od 9.30 hodin. Kontakt: tel.: 222 897 450.

ÚTERÝ 1. BŘEZNA * V Rytířském sálu na pražském Valdštejnském náměstí se uskuteční konference „Veřejné zakázky v Evropské unii“. Pořádají ji Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu Parlamentu ČR a CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU. Cílem je ukázat firmám nabízené možnosti v oblasti veřejných zakázek v zemích Evropské unie. Partnery konference jsou Hospodářská komora, Svaz průmyslu a dopravy a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů. Kontakt: tel.: 224 934 514, e-mail: cebre@spcr.cz.

ČTVRTEK 3. BŘEZNA

* Dražbu zkrachovalé textilní společnosti Vitka Brněnec pořádá vHradci Králové společnost Česká aukční a dražební. Jde o fungující podnik, který vyrábí nábytkové textilie, potahové látky, autopotahy a pletací příze. Vyvolávací cena činí 50 milionů korun. Kontakt: tel.: 495 518 832.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
AdwCleaner 7.0 odhalí více breberek a skenuje rychleji
Projekt otevřeného ne-x86 počítače žije. Talos II bude ještě letos, s IBM Power9 a za míň
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít