Důležité termíny

20. března 2006, 00:00 - admin
20. března 2006, 00:00

ÚTERÝ 21. BŘEZNA* V Praze začíná konference Americké asociace cestovních kanceláří - International Destination Expo. Akce, která končí 26. března, proběhne pod záštitou ministerstva pro místní rozvoj. Cílem konference je pozvat zejména americké a kanadské zástupce cestovních kanceláří a představit jim Českou republiku.

ÚTERÝ 21. BŘEZNA

* V Praze začíná konference Americké asociace cestovních kanceláří - International Destination Expo. Akce, která končí 26. března, proběhne pod záštitou ministerstva pro místní rozvoj. Cílem konference je pozvat zejména americké a kanadské zástupce cestovních kanceláří a představit jim Českou republiku. Kontakt: roberts@czechtourism.cz.

* Marketing pro výkonné pracovníky je tématem semináře, který pořádá Okresní hospodářská komora Brno Akce je určena jednatelům, obchodním zástupcům a výkonným pracovníkům. Kontakt: seminare@ohkbrno.cz, tel.: 541 159 055.

* Obchodním vztahům s Německem bude věnován seminář, který pořádá CzechTrade ve spolupráci s Hospodářskou komorou Ústí nad Labem. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.

STŘEDA 22. BŘEZNA

* Zapojení podnikatelů do rozvoje Prahy je tématem Businesslunche s primátorem Prahy Pavlem Bémem. Akci pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108.

* Novým podnikatelským příležitostem v Indii bude věnován seminář, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Na přednášku naváží individuální konzultace s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Bombaji. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Začíná mezinárodní veletrh bydlení Mobitex. Akce se uskuteční na brněnském výstavišti a končí 26. března. Kontakt: mobitex@bvv.cz, tel.: 541 152 520.

ČTVRTEK 23. BŘEZNA

* Controllingová akademie, certifikovaný cyklus seminářů, zahajuje další sezonu. Ve třech návazných seminářích získají účastníci ucelený přehled o koncepci controllingu, jednotlivých nástrojích, metodách a jejich praktické aplikaci. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445.

* Budoucnost politiky hospodářské a sociální soudržnosti je tématem semináře, který pořádá ministerstvo pro místní rozvoj. Cílem akce je zajištění komunikace a toku aktuálních informací mezi Řídicím orgánem rámce podpory společenství a zainteresovanými subjekty z řad profesionálů. Kontakt: ondrejsyrucek@euromanagers.cz.

* Exportní strategii na čínském a indickém trhu se věnuje seminář pořádaný agenturou CzechTrade. Kontakt: simona.vydrova@economia.cz, tel.: 233 071 950.

* Seminář na téma práce, zdravotního a sociálního pojištění v Evropské unii pořádá Eurocentrum Praha. Kontakt: eurocentrum.praha@euroskop. cz, tel.: 800 200 200.

* Začíná 33. ročník Pragothermu, mezinárodního veletrhu vytápění, sanitární techniky, technického zařízení budov, izolací, úspor energie a ekologie. Současně se uskuteční veletrh Pragoregula. Obě akce končí 25. března. Kontakt: therm@incheba.cz, tel.: 220 103 788.

ÚTERÝ 28. BŘEZNA

* V Moskvě začíná mezinárodní textilní veletrh Rostextil. Akce končí 31. března a ministerstvo průmyslu a obchodu na ni pro české firmy poskytuje podporu. Kontakt: horakova@mpo.cz, tel.: 224 062 145. 

DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 27. BŘEZNA

* spotřební daň - splatnost daně za leden (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za únor - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za únor (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za únor

PÁTEK 31. BŘEZNA

* daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2005

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (mimo spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 18. DUBNA

* daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí 

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít