Důležité termíny

20. března 2006, 00:00 - admin
20. března 2006, 00:00

ÚTERÝ 21. BŘEZNA* V Praze začíná konference Americké asociace cestovních kanceláří - International Destination Expo. Akce, která končí 26. března, proběhne pod záštitou ministerstva pro místní rozvoj. Cílem konference je pozvat zejména americké a kanadské zástupce cestovních kanceláří a představit jim Českou republiku.

ÚTERÝ 21. BŘEZNA

* V Praze začíná konference Americké asociace cestovních kanceláří - International Destination Expo. Akce, která končí 26. března, proběhne pod záštitou ministerstva pro místní rozvoj. Cílem konference je pozvat zejména americké a kanadské zástupce cestovních kanceláří a představit jim Českou republiku. Kontakt: roberts@czechtourism.cz.

* Marketing pro výkonné pracovníky je tématem semináře, který pořádá Okresní hospodářská komora Brno Akce je určena jednatelům, obchodním zástupcům a výkonným pracovníkům. Kontakt: seminare@ohkbrno.cz, tel.: 541 159 055.

* Obchodním vztahům s Německem bude věnován seminář, který pořádá CzechTrade ve spolupráci s Hospodářskou komorou Ústí nad Labem. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.

STŘEDA 22. BŘEZNA

* Zapojení podnikatelů do rozvoje Prahy je tématem Businesslunche s primátorem Prahy Pavlem Bémem. Akci pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108.

* Novým podnikatelským příležitostem v Indii bude věnován seminář, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Na přednášku naváží individuální konzultace s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Bombaji. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Začíná mezinárodní veletrh bydlení Mobitex. Akce se uskuteční na brněnském výstavišti a končí 26. března. Kontakt: mobitex@bvv.cz, tel.: 541 152 520.

ČTVRTEK 23. BŘEZNA

* Controllingová akademie, certifikovaný cyklus seminářů, zahajuje další sezonu. Ve třech návazných seminářích získají účastníci ucelený přehled o koncepci controllingu, jednotlivých nástrojích, metodách a jejich praktické aplikaci. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445.

* Budoucnost politiky hospodářské a sociální soudržnosti je tématem semináře, který pořádá ministerstvo pro místní rozvoj. Cílem akce je zajištění komunikace a toku aktuálních informací mezi Řídicím orgánem rámce podpory společenství a zainteresovanými subjekty z řad profesionálů. Kontakt: ondrejsyrucek@euromanagers.cz.

* Exportní strategii na čínském a indickém trhu se věnuje seminář pořádaný agenturou CzechTrade. Kontakt: simona.vydrova@economia.cz, tel.: 233 071 950.

* Seminář na téma práce, zdravotního a sociálního pojištění v Evropské unii pořádá Eurocentrum Praha. Kontakt: eurocentrum.praha@euroskop. cz, tel.: 800 200 200.

* Začíná 33. ročník Pragothermu, mezinárodního veletrhu vytápění, sanitární techniky, technického zařízení budov, izolací, úspor energie a ekologie. Současně se uskuteční veletrh Pragoregula. Obě akce končí 25. března. Kontakt: therm@incheba.cz, tel.: 220 103 788.

ÚTERÝ 28. BŘEZNA

* V Moskvě začíná mezinárodní textilní veletrh Rostextil. Akce končí 31. března a ministerstvo průmyslu a obchodu na ni pro české firmy poskytuje podporu. Kontakt: horakova@mpo.cz, tel.: 224 062 145. 

DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 27. BŘEZNA

* spotřební daň - splatnost daně za leden (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za únor - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za únor (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za únor

PÁTEK 31. BŘEZNA

* daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2005

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (mimo spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 18. DUBNA

* daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí 

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít