Důležité termíny

20. března 2006, 00:00 - admin
20. března 2006, 00:00

ÚTERÝ 21. BŘEZNA* V Praze začíná konference Americké asociace cestovních kanceláří - International Destination Expo. Akce, která končí 26. března, proběhne pod záštitou ministerstva pro místní rozvoj. Cílem konference je pozvat zejména americké a kanadské zástupce cestovních kanceláří a představit jim Českou republiku.

ÚTERÝ 21. BŘEZNA

* V Praze začíná konference Americké asociace cestovních kanceláří - International Destination Expo. Akce, která končí 26. března, proběhne pod záštitou ministerstva pro místní rozvoj. Cílem konference je pozvat zejména americké a kanadské zástupce cestovních kanceláří a představit jim Českou republiku. Kontakt: roberts@czechtourism.cz.

* Marketing pro výkonné pracovníky je tématem semináře, který pořádá Okresní hospodářská komora Brno Akce je určena jednatelům, obchodním zástupcům a výkonným pracovníkům. Kontakt: seminare@ohkbrno.cz, tel.: 541 159 055.

* Obchodním vztahům s Německem bude věnován seminář, který pořádá CzechTrade ve spolupráci s Hospodářskou komorou Ústí nad Labem. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.

STŘEDA 22. BŘEZNA

* Zapojení podnikatelů do rozvoje Prahy je tématem Businesslunche s primátorem Prahy Pavlem Bémem. Akci pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108.

* Novým podnikatelským příležitostem v Indii bude věnován seminář, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Na přednášku naváží individuální konzultace s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Bombaji. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Začíná mezinárodní veletrh bydlení Mobitex. Akce se uskuteční na brněnském výstavišti a končí 26. března. Kontakt: mobitex@bvv.cz, tel.: 541 152 520.

ČTVRTEK 23. BŘEZNA

* Controllingová akademie, certifikovaný cyklus seminářů, zahajuje další sezonu. Ve třech návazných seminářích získají účastníci ucelený přehled o koncepci controllingu, jednotlivých nástrojích, metodách a jejich praktické aplikaci. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445.

* Budoucnost politiky hospodářské a sociální soudržnosti je tématem semináře, který pořádá ministerstvo pro místní rozvoj. Cílem akce je zajištění komunikace a toku aktuálních informací mezi Řídicím orgánem rámce podpory společenství a zainteresovanými subjekty z řad profesionálů. Kontakt: ondrejsyrucek@euromanagers.cz.

* Exportní strategii na čínském a indickém trhu se věnuje seminář pořádaný agenturou CzechTrade. Kontakt: simona.vydrova@economia.cz, tel.: 233 071 950.

* Seminář na téma práce, zdravotního a sociálního pojištění v Evropské unii pořádá Eurocentrum Praha. Kontakt: eurocentrum.praha@euroskop. cz, tel.: 800 200 200.

* Začíná 33. ročník Pragothermu, mezinárodního veletrhu vytápění, sanitární techniky, technického zařízení budov, izolací, úspor energie a ekologie. Současně se uskuteční veletrh Pragoregula. Obě akce končí 25. března. Kontakt: therm@incheba.cz, tel.: 220 103 788.

ÚTERÝ 28. BŘEZNA

* V Moskvě začíná mezinárodní textilní veletrh Rostextil. Akce končí 31. března a ministerstvo průmyslu a obchodu na ni pro české firmy poskytuje podporu. Kontakt: horakova@mpo.cz, tel.: 224 062 145. 

DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 27. BŘEZNA

* spotřební daň - splatnost daně za leden (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za únor - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za únor (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za únor

PÁTEK 31. BŘEZNA

* daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2005

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (mimo spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 18. DUBNA

* daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí 

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující…
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Technologie
Další den, nové sestavení. Microsoft vydal Windows 10 Insider Preview build 16294
Překvapení: AMD příští rok vydá 12nm procesory a GPU, na nové technologii 12LP od GloFo
Nejvýkonnější herní konzoli si už můžete předobjednat. Xbox One X stojí 13 500 Kč
Osmijádrové Intely na příští rok by stále mohly být 14nm, založené na Coffee Lake
E-shop Lidlu odstartoval. Láká na bezplatnou dopravu a 90denní lhůtu pro vrácení zboží
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít