Důležité termíny

10. dubna 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
10. dubna 2006, 00:00

PONDĚLÍ 10. DUBNA * Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora.cz, tel.: 296 646 254.

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora.cz, tel.: 296 646 254.

ÚTERÝ 11. DUBNA * Prezentace průmyslu obráběcích a tvářecích strojů z České republiky v Jižní Koreji se uskuteční ve dnech od 11. až 22. dubna. Kontakt: milan.mezl@czechtrade.cz, tel.: 224 907 599 * Jak se dostat k veřejným financím se jmenuje seminář, který v Karlových Varech pořádá Profit ve spolupráci s Českou spořitelnou. Na programu je například: možnosti čerpání peněz z evropských fondů, zpracování projektů a nejčastější chyby či financování investičních projektů. Kontakt: stovickova@profit.cz, tel.: 234 071 436. (Podrobnější informace naleznete v inzerátu na straně 9) STŘEDA 12. DUBNA * Seminář s názvem Intrastat -praktické provádění pořádá v Praze agentura CzechTrade. Akce je určena těm, kteří obchodují s ostatními členskými státy Unie a mají povinnost vykazovat statistické údaje do Intrastatu. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500. ČTVRTEK 13. DUBNA * Podnikání českých firem v zemích Evropské unie bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o jeden z cyklu seminářů, které budou zaměřeny na problematiku Evropské unie a na otázky související s členstvím České republiky v Unii. Kontakt: Eurocentrum. Praha@euroskop.cz, tel.: 800 200 200. ÚTERÝ 18. DUBNA

* Čeští podnikatelé a vnitřní trh služeb EU je název semináře, který v Praze pořádá agentura na podporu exportu CzechTrade. Kontakt: sedlackova. silvie@ vlada.cz.

* Začíná podnikatelská mise českých firem doprovázejících prezidenta Václava Klause do Turecka. Misi, která končí 20. dubna, organizuje Svaz průmyslu a dopravy společně s Hospodářskou komorou. Na programu budou business fóra a dvoustranná jednání v Ankaře a Istanbulu, zasedání Česko-tureckého výboru pro hospodářskou spolupráci či pracovní setkání s prezidentem. Kontakt: pjirankova@spcr.cz.

* Mezinárodní veletrh stavebních materiálů a technologií Interstroyexpo 2006 začíná v v petrohradském veletržním areálu Lenexpo. Akce končí 22. dubna. Kontakt: ludmila. brodova@czechtrade.cz, tel.: 224 907 558.

ÚTERÝ 25. DUBNA * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí bude hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445. * Zpřehlednění a usměrnění režijních nákladů bude věnován seminář s názvem Activity Based Costing v praxi. Jeho cílem je správně pochopit procesní kalkulace a umět je prakticky využít na konkrétních příkladech. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 10. DUBNA * spotřební daň - splatnost daně za únor (kromě spotřební daně z lihu) ÚTERÝ 18. DUBNA * daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí PONDĚLÍ 24. DUBNA * spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu) ÚTERÝ 25. DUBNA**

* spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje…
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Nové BMW M5 s pohonem xDrive prozrazeno. Oficiálně se představí brzy
Technologie
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Google dnes představí Android O. Stylově na zatmění Slunce v USA
Intel vydává nové Atomy pro servery. 16 jader, spotřeba do 30 W a 10 Gb/s síťovky k tomu
Xbox One X bude stát 13 500 Kč. Do obchodů půjde i limitovaná edice Scorpio
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít