Důležité termíny

10. dubna 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
10. dubna 2006, 00:00

PONDĚLÍ 10. DUBNA * Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora.cz, tel.: 296 646 254.

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora.cz, tel.: 296 646 254.

ÚTERÝ 11. DUBNA * Prezentace průmyslu obráběcích a tvářecích strojů z České republiky v Jižní Koreji se uskuteční ve dnech od 11. až 22. dubna. Kontakt: milan.mezl@czechtrade.cz, tel.: 224 907 599 * Jak se dostat k veřejným financím se jmenuje seminář, který v Karlových Varech pořádá Profit ve spolupráci s Českou spořitelnou. Na programu je například: možnosti čerpání peněz z evropských fondů, zpracování projektů a nejčastější chyby či financování investičních projektů. Kontakt: stovickova@profit.cz, tel.: 234 071 436. (Podrobnější informace naleznete v inzerátu na straně 9) STŘEDA 12. DUBNA * Seminář s názvem Intrastat -praktické provádění pořádá v Praze agentura CzechTrade. Akce je určena těm, kteří obchodují s ostatními členskými státy Unie a mají povinnost vykazovat statistické údaje do Intrastatu. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500. ČTVRTEK 13. DUBNA * Podnikání českých firem v zemích Evropské unie bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o jeden z cyklu seminářů, které budou zaměřeny na problematiku Evropské unie a na otázky související s členstvím České republiky v Unii. Kontakt: Eurocentrum. Praha@euroskop.cz, tel.: 800 200 200. ÚTERÝ 18. DUBNA

* Čeští podnikatelé a vnitřní trh služeb EU je název semináře, který v Praze pořádá agentura na podporu exportu CzechTrade. Kontakt: sedlackova. silvie@ vlada.cz.

* Začíná podnikatelská mise českých firem doprovázejících prezidenta Václava Klause do Turecka. Misi, která končí 20. dubna, organizuje Svaz průmyslu a dopravy společně s Hospodářskou komorou. Na programu budou business fóra a dvoustranná jednání v Ankaře a Istanbulu, zasedání Česko-tureckého výboru pro hospodářskou spolupráci či pracovní setkání s prezidentem. Kontakt: pjirankova@spcr.cz.

* Mezinárodní veletrh stavebních materiálů a technologií Interstroyexpo 2006 začíná v v petrohradském veletržním areálu Lenexpo. Akce končí 22. dubna. Kontakt: ludmila. brodova@czechtrade.cz, tel.: 224 907 558.

ÚTERÝ 25. DUBNA * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí bude hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445. * Zpřehlednění a usměrnění režijních nákladů bude věnován seminář s názvem Activity Based Costing v praxi. Jeho cílem je správně pochopit procesní kalkulace a umět je prakticky využít na konkrétních příkladech. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 10. DUBNA * spotřební daň - splatnost daně za únor (kromě spotřební daně z lihu) ÚTERÝ 18. DUBNA * daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí PONDĚLÍ 24. DUBNA * spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu) ÚTERÝ 25. DUBNA**

* spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Asus uvádí levnější 10Gb/s síťovku. XG-C100C stojí pod tři tisíce a umí i 2,5/5,0Gb režim
Sega vdechne život starým hrám. Na mobilech zdarma vydala Sonica a další pecky
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít