Důležité termíny

18. dubna 2005, 00:00 - admin
18. dubna 2005, 00:00

PONDĚLÍ 18. DUBNA * Cestovní ruch na prahu 3. tisíciletí - to je název konference, která se uskuteční v pražském hotelu Olšanka. Tradiční součástí bude samostatná sekce, která se zabývá informačními technologiemi a systémy. Kontakt: Mag Consulting, tel.

PONDĚLÍ 18. DUBNA

* Cestovní ruch na prahu 3. tisíciletí - to je název konference, která se uskuteční v pražském hotelu Olšanka. Tradiční součástí bude samostatná sekce, která se zabývá informačními technologiemi a systémy. Kontakt: Mag Consulting, tel.: 267 092 284, e-mail: magcon@magconsulting.cz * Veřejný seminář k dopravní politice do roku 2013 se uskuteční v Praze. Pořádá ho Centrum pro komunitní práci střední Čechy a ministerstvo dopravy. Kontakt: tel. 777 793 731, e-mail: jana.svobodova@cpkp.cz nebo tel.: 251 560 776, e-mail: jiri.pavlat@cpkp.cz.

ÚTERÝ 19. DUBNA

* Mezinárodní stavební veletrhy začínají v Brně. Součástí jsou veletrh osvětlovací techniky, elektroinstalací a systémové integrace budov Elektro, stavební veletrh IBF, veletrh technických zařízení budov SHK Brno a fórum investičních příležitostí, technologie a zařízení pro města a obce Urbis. Akce potrvají do 23. dubna.

* Školení k čerpání podpor z Evropské unie pořádá Potravinářská komora České republiky. Akce se zaměří na mlynářskou, pekařskou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobu. Zúčastní se také rakouští experti. Kontakt: tel.: 296 411 189, e-mail: svabova@foodnet.cz. * Dvoudenní kurz nazvaný Efektivní mistr začíná v Praze. Zaměří se na roli mistra, jeho základní manažerské dovednosti, motivaci lidí na pracovištích, na péči o zákazníka nebo komunikaci. Kurz pořádá Institut svazu průmyslu ČR. Kontakt: tel.: 224 934 512, e-mail: infoisp@institut-sp.cz.

STŘEDA 20. DUBNA

* Podnikatelské setkání v Karlovarském kraji pořádají týdeník Profit a Regionální hospodářská komora Poohří. Podrobnosti na straně 35. Kontakt: tel.: 234 071 436, e-mail: stovickova@profit.cz.

* Rolníci se mohou od tohoto data ucházet v zemědělských agenturách o přímé dotace z Evropské unie a o jejich národní dorovnání.

* Financování malých a středních podniků se bude věnovat seminář Finanční fórum ve Zlíně. Akci pořádá Agentura na podporu podnikání CzechInvest. Kontakt: tel.: 296 342 500, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* Setkání k podnikání v mobilní zábavě v České republice a sousedních zemích se uskuteční v Praze. Hovořit se bude o rozvoji hráčských portálů, vývoji poptávky zákazníků i reálných výsledcích trhu v loňském roce a v letošním prvním čtvrtletí. Na akci vystoupí mimo jiné šéfové největších evropských m-gamingových firem. Kontakt: tel.: 296 202 211, e-mail: hubacova@tuesday.cz.

* Pozemky zkrachovalé společnosti Koželužna Krucemburk na Havlíčkobrodsku draží společnost Česká aukční a dražební. Nalézají se v areálu staré chemické čistírny odpadních vod v Krucemburku. Vyvolávací cena činí 50 tisíc korun.

* Konference Cestovní ruch a regionální rozvoj se uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tématy jsou destinace a organizace cestovního ruchu v Dolním Bavorsku a Horním Rakousku. Kontakt: Jihočeská centrála cestovního ruchu, tel./fax: 386 358 728, e-mail: stumpf@jccr.cz. * Dům v Novém Městě nad Metují lze koupit v dražbě, která proběhne v Hradci Králové. Prodej majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca Fashion z Náchoda organizuje společnost Česká aukční a dražební. Vyvolávací cena je 1,2 milionu korun. Tel.: 495 518 832.

* Konference Print & Packaging 2005 se uskuteční v Praze. Zaměří se na marketingové aspekty vývoje obalů a tisku. Kontakt: tel.: 251 117 521, e-mail: konference@incoma.cz. * Schůze věřitelů zkrachovalého Zemědělského družstva Sedmihorky z Karlovic u Turnova se uskuteční v budově Krajského soudu v Hradci Králové. Kontakt: tel.: 495 065 111. * Konferenci o obchodování s emisemi skleníkových plynů pořádá v Praze společnost B.I.D. services. Druhý den na konferenci navazuje workshop. Kontakt: tel.: 222 781 017, 222 782 065, e-mail: emission@bids.cz.

* Patnáctý liberecký Autosalon -Jaro 2005 začíná v tamním Domě kultury na Soukenném náměstí. Potrvá do do 23. dubna.

ČTVRTEK 21. DUBNA

* Živnostenský zákon po euronovele představí seminář v Liberci. Zaměří se také na novinky v občanském a obchodním zákoníku. Přednášet bude ředitel Živnostenského úřadu v Liberci. Akci pořádá tamní Regioinfo - Regionální poradenské a informační centrum pro podnikatele. Kontakt: tel.: 482 710 626, e-mail: regio@mbox.vol.cz.

* Výstavy moderního designu nábytku, interiérového vybavení, bytových doplňků a osvětlení Art & Interior začínají v pražském Veletržním paláci. Končí 24. dubna.

* Konferenci o cestovním ruchu pořádá v Praze francouzské velvyslanectví v České republice ve spolupráci se Středočeským krajem, ministerstvem pro místní rozvoj a s francouzským ministerstvem pro otázky cestovního ruchu. Dvoudenní akce se hodlá zaměřit na nové výzvy v oboru. Kontakt: tel.: 221 401 062, e-mail: marika.pechackova@ifp.cz.

* Mezinárodní veletrh letectví Aero začíná v německém Friedrichshafenu. Potrvá do 24. dubna. Kontakt: tel.: ++49-7541-708-0, e-mail: aero@messe-fn.de. Realizátor české účasti: tel.: 222 511 758.

* O střetu zájmů a přímé volbě starostů budou jednat účastníci Kongresu starostů a primátorů České republiky. Sejdou se 21. dubna v Brně. Kontakt: tel.: 603 805 985.

* Všeobecná výstava Auto Praha začíná v Pražském veletržním areálu Letňany. Končí 24. dubna.

PÁTEK 22. DUBNA

* Mezinárodní setkání podnikatelů v Žitavě pořádají Obchodní a průmyslová komora v Drážďanech a Marketingová společnost Horní Lužice. Zaměří se zejména na strojírenství a opracování kovů, plasty, textilní a potravinářský průmysl, průmysl spotřebního zboží, energetiku a životní prostředí, ale i informační a komunikační technologie. Vedle firem z Česka a Německa jsou pozvány také firmy ze Slovenska a Maďarska. Kontakt: tel.: +49 3583 5022-31, e-mail: tamme.thomas@dresden.ihk.de.

* Dlouhodobý majetek z pohledu účetnictví a daní - to je název semináře, který v Kroměříži pořádá tamní Obchodní a hospodářská komora. Přednášet bude vedoucí daně z příjmů právnických osob finančního ředitelství v Praze. Kontakt: tel: 573 331 650, 724 613 012, e-mail: ohkkm@ohkkm.cz.

PONDĚLÍ 25. DUBNA

* Věřitelé Union pojišťovny mají možnost v rámci konkurzu na majetek společnosti přihlásit do tohoto data své pohledávky.

* Mezinárodní veletrh odpadového hospodářství IFAT začíná v německém Mnichově. Potrvá do 29. dubna. Kontakt: tel.: ++49-89-949-20260, e-mail: moller@messe-muenchen.de.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víte, kdo vlastní vaši banky? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Jak napsat správně CV, aby vás pozvali na pohovor
Jak přijímat a posílat balíky do zahraničí aneb kdy se platí DPH a clo?
Která 3 slova zachránila před pěti lety euro?
Zdraží v roce 2018 energie? A je dobré si cenu elektřiny nebo plynu fixovat?
Auta
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá,…
Galerie na středu: Nejlevnější rychlá kombi s výkonem od 200 koní na českém trhu
Honda Civic dostane naftový motor 1.6 i-DTEC. Koupíte ho ale až na jaře 2018
Řidičské průkazy: Skupiny, podskupiny, druhy vozidel a minimální věk pro udělení
BMW zveřejnilo první fotku nové Z4. Oficiálně se představí zítra
Technologie
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
GeForce na bázi Volty letos nebudou. Masová výroba na 12nm procesu začne koncem roku
Elektromobilů a hybridů u nás přibývá. Je jich přes jedno procento
Synology uvádí základní čtyřdiskový NAS. Je rychlejší a úspornější
Samsung za týden uvede Gear Fit 2 Pro, svůj nejlepší sportovní náramek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít