Důležité termíny

19. června 2006, 00:00 - admin
19. června 2006, 00:00

PONDĚLÍ 19. ČERVNA * Ekonomické a daňové minimum pro začínající podnikatelky je název semináře, který ve Zlíně pořádá tamní obchodní a hospodářská komora. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502. ÚTERÝ 20. ČERVNA

PONDĚLÍ 19. ČERVNA

* Ekonomické a daňové minimum pro začínající podnikatelky je název semináře, který ve Zlíně pořádá tamní obchodní a hospodářská komora. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 20. ČERVNA

* Veřejným zakázkám v České republice, Rakousku a Bavorsku bude věnován seminář, který v Plzni pořádá Euro Info Centrum BIC Plzeň ve spolupráci s EIC v Linci a v Mnichově. Účastníci zde získají informace o evropské i národní legislativě týkající se veřejných zakázek. Kontakt: pospisilova@bic.cz, fax: 377 235 320.

* Workshop na téma veřejné zakázky podle nového zákona pořádá Centrum pro evropskou integraci ve spolupráci s Advokátní kanceláří Jiřího Taišla. Akce se uskuteční v Opavě. Kontakt: brabcova@komora.cz, fax: 296 646 227.

STŘEDA 21. ČERVNA

* Podnikatelským příležitostem v Nizozemsku bude věnován seminář, který v Praze pořádá vládní agentura CzechTrade. Akce je určena pro firmy mající zájem o export do Nizozemska, i pro ty, které chtějí navázat výrobní spolupráci. Na přednášku navážou individuální krátké konzultace s ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Rotterdamu. Kontakt: info @czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Seminář pro zájemce o získání finanční podpory v rámci Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3 regionu NUTS 2 hlavní město Praha, Opatření 4.1 Zvýšení adaptability zaměstnavatelů a zaměstnanců pořádá Úřad práce hlavního města Prahy.

Kontakt: ivana.skrbkova @aa.mpsv.cz.

ÚTERÝ 27. ČERVNA

* Začíná dvoudenní Finanční fórum pro malé a střední podniky. Akce, kterou v Plzni pořádá agentura CzechInvest, bude věnována především otázce financování podnikatelských projektů. Více informací a přihlášku naleznete na www.czechinvest. org v sekci kalendář akcí.

* Seminář věnovaný normám ČSN EN ISO řady 9000 v Ostravě pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje. Část setkání bude věnována obecnému významu certifikace. Kontakt: info@khkmsk.cz, tel.: 597 479 328.

* Konzultační den s česky hovořící německou právničkou Dr. Pawelka pořádá v Praze Hospodářská komora. Konzultace je možná zejména v oblastech obchodních vztahů s německým subjektem či vymáhání pohledávek v Německu.

Kontakt: wimmerova@komora.cz, tel: 296 646 256.

STŘEDA 28. ČERVNA

* Česká republika a vstup do schengenského systému je námětem semináře, který v Praze pořádá Eurocentrum Praha. Akce je součástí cyklu „Bezpečné Česko v bezpečné Evropě“. Kontakt: bezpecne.cesko @email.cz, tel: 800 200 200.

ČTVRTEK 29. ČERVNA

* Roli e-learningu při přípravě rozvojových plánů firemních pracovníků bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Kontakt: michal.zalesak@celn.cz, tel.: 222 250 707.

SOBOTA 1. ČERVENCE

* Začíná podnikatelská mise, která doprovodí náměstka ministra průmyslu a obchodu Martina Tlapu na jeho pracovní návštěvě Číny. Akce, kterou pořádá Svaz průmyslu a dopravy, končí 8. července. Mise je organizována při příležitosti prvního zasedání Česko-čínského ekonomického výboru v Pekingu ve dnech od 4. do 6. července. Kontakt: mtrublova@spor.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny volání v České republice, Německu, Polsku a u dalších sousedů
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Nejzadluženější státy světa
Auta
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta…
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
BMW slaví 40. let řady 7 výroční edicí. Vznikne pouze 200 exemplářů
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných aut se zmenšuje
Technologie
Vodní chlazení pro M.2 SSD. PCIe karty Alphacool chladí pasivem nebo vodním blokem
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení
Které funkce budou odebrány z Windows 10 Fall Creators Update?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít