Důležité termíny

19. června 2006, 00:00 - admin
19. června 2006, 00:00

PONDĚLÍ 19. ČERVNA * Ekonomické a daňové minimum pro začínající podnikatelky je název semináře, který ve Zlíně pořádá tamní obchodní a hospodářská komora. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502. ÚTERÝ 20. ČERVNA

PONDĚLÍ 19. ČERVNA

* Ekonomické a daňové minimum pro začínající podnikatelky je název semináře, který ve Zlíně pořádá tamní obchodní a hospodářská komora. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 20. ČERVNA

* Veřejným zakázkám v České republice, Rakousku a Bavorsku bude věnován seminář, který v Plzni pořádá Euro Info Centrum BIC Plzeň ve spolupráci s EIC v Linci a v Mnichově. Účastníci zde získají informace o evropské i národní legislativě týkající se veřejných zakázek. Kontakt: pospisilova@bic.cz, fax: 377 235 320.

* Workshop na téma veřejné zakázky podle nového zákona pořádá Centrum pro evropskou integraci ve spolupráci s Advokátní kanceláří Jiřího Taišla. Akce se uskuteční v Opavě. Kontakt: brabcova@komora.cz, fax: 296 646 227.

STŘEDA 21. ČERVNA

* Podnikatelským příležitostem v Nizozemsku bude věnován seminář, který v Praze pořádá vládní agentura CzechTrade. Akce je určena pro firmy mající zájem o export do Nizozemska, i pro ty, které chtějí navázat výrobní spolupráci. Na přednášku navážou individuální krátké konzultace s ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Rotterdamu. Kontakt: info @czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Seminář pro zájemce o získání finanční podpory v rámci Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3 regionu NUTS 2 hlavní město Praha, Opatření 4.1 Zvýšení adaptability zaměstnavatelů a zaměstnanců pořádá Úřad práce hlavního města Prahy.

Kontakt: ivana.skrbkova @aa.mpsv.cz.

ÚTERÝ 27. ČERVNA

* Začíná dvoudenní Finanční fórum pro malé a střední podniky. Akce, kterou v Plzni pořádá agentura CzechInvest, bude věnována především otázce financování podnikatelských projektů. Více informací a přihlášku naleznete na www.czechinvest. org v sekci kalendář akcí.

* Seminář věnovaný normám ČSN EN ISO řady 9000 v Ostravě pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje. Část setkání bude věnována obecnému významu certifikace. Kontakt: info@khkmsk.cz, tel.: 597 479 328.

* Konzultační den s česky hovořící německou právničkou Dr. Pawelka pořádá v Praze Hospodářská komora. Konzultace je možná zejména v oblastech obchodních vztahů s německým subjektem či vymáhání pohledávek v Německu.

Kontakt: wimmerova@komora.cz, tel: 296 646 256.

STŘEDA 28. ČERVNA

* Česká republika a vstup do schengenského systému je námětem semináře, který v Praze pořádá Eurocentrum Praha. Akce je součástí cyklu „Bezpečné Česko v bezpečné Evropě“. Kontakt: bezpecne.cesko @email.cz, tel: 800 200 200.

ČTVRTEK 29. ČERVNA

* Roli e-learningu při přípravě rozvojových plánů firemních pracovníků bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Kontakt: michal.zalesak@celn.cz, tel.: 222 250 707.

SOBOTA 1. ČERVENCE

* Začíná podnikatelská mise, která doprovodí náměstka ministra průmyslu a obchodu Martina Tlapu na jeho pracovní návštěvě Číny. Akce, kterou pořádá Svaz průmyslu a dopravy, končí 8. července. Mise je organizována při příležitosti prvního zasedání Česko-čínského ekonomického výboru v Pekingu ve dnech od 4. do 6. července. Kontakt: mtrublova@spor.cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít