Důležité termíny

19. června 2006, 00:00 - admin
19. června 2006, 00:00

PONDĚLÍ 19. ČERVNA * Ekonomické a daňové minimum pro začínající podnikatelky je název semináře, který ve Zlíně pořádá tamní obchodní a hospodářská komora. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502. ÚTERÝ 20. ČERVNA

PONDĚLÍ 19. ČERVNA

* Ekonomické a daňové minimum pro začínající podnikatelky je název semináře, který ve Zlíně pořádá tamní obchodní a hospodářská komora. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 20. ČERVNA

* Veřejným zakázkám v České republice, Rakousku a Bavorsku bude věnován seminář, který v Plzni pořádá Euro Info Centrum BIC Plzeň ve spolupráci s EIC v Linci a v Mnichově. Účastníci zde získají informace o evropské i národní legislativě týkající se veřejných zakázek. Kontakt: pospisilova@bic.cz, fax: 377 235 320.

* Workshop na téma veřejné zakázky podle nového zákona pořádá Centrum pro evropskou integraci ve spolupráci s Advokátní kanceláří Jiřího Taišla. Akce se uskuteční v Opavě. Kontakt: brabcova@komora.cz, fax: 296 646 227.

STŘEDA 21. ČERVNA

* Podnikatelským příležitostem v Nizozemsku bude věnován seminář, který v Praze pořádá vládní agentura CzechTrade. Akce je určena pro firmy mající zájem o export do Nizozemska, i pro ty, které chtějí navázat výrobní spolupráci. Na přednášku navážou individuální krátké konzultace s ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Rotterdamu. Kontakt: info @czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

* Seminář pro zájemce o získání finanční podpory v rámci Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3 regionu NUTS 2 hlavní město Praha, Opatření 4.1 Zvýšení adaptability zaměstnavatelů a zaměstnanců pořádá Úřad práce hlavního města Prahy.

Kontakt: ivana.skrbkova @aa.mpsv.cz.

ÚTERÝ 27. ČERVNA

* Začíná dvoudenní Finanční fórum pro malé a střední podniky. Akce, kterou v Plzni pořádá agentura CzechInvest, bude věnována především otázce financování podnikatelských projektů. Více informací a přihlášku naleznete na www.czechinvest. org v sekci kalendář akcí.

* Seminář věnovaný normám ČSN EN ISO řady 9000 v Ostravě pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje. Část setkání bude věnována obecnému významu certifikace. Kontakt: info@khkmsk.cz, tel.: 597 479 328.

* Konzultační den s česky hovořící německou právničkou Dr. Pawelka pořádá v Praze Hospodářská komora. Konzultace je možná zejména v oblastech obchodních vztahů s německým subjektem či vymáhání pohledávek v Německu.

Kontakt: wimmerova@komora.cz, tel: 296 646 256.

STŘEDA 28. ČERVNA

* Česká republika a vstup do schengenského systému je námětem semináře, který v Praze pořádá Eurocentrum Praha. Akce je součástí cyklu „Bezpečné Česko v bezpečné Evropě“. Kontakt: bezpecne.cesko @email.cz, tel: 800 200 200.

ČTVRTEK 29. ČERVNA

* Roli e-learningu při přípravě rozvojových plánů firemních pracovníků bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Kontakt: michal.zalesak@celn.cz, tel.: 222 250 707.

SOBOTA 1. ČERVENCE

* Začíná podnikatelská mise, která doprovodí náměstka ministra průmyslu a obchodu Martina Tlapu na jeho pracovní návštěvě Číny. Akce, kterou pořádá Svaz průmyslu a dopravy, končí 8. července. Mise je organizována při příležitosti prvního zasedání Česko-čínského ekonomického výboru v Pekingu ve dnech od 4. do 6. července. Kontakt: mtrublova@spor.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
Nezdravé české zdravotnictví I: 4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Audi radikálně mění číselné značení modelů. Bude v tom…
Opět na scéně. Umělý benzín má zachránit spalovací motory
Opel si připravil pro Frankfurt tři světové premiéry. Překvapením nebude ani jedna
Ferrari Portofino nahrazuje Californii. Má čtyři sedačky a jede 320 km/h
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail splynuly v novou řadu
Technologie
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Budoucí mobily budou mít vzadu hned tři velké objektivy
Zoner Photo Studio bylo příliš levné, proto tvůrci u verze X zavedli předplatné
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít