Důležité termíny

29. listopadu 2004, 00:00 - PETR KUČERA
29. listopadu 2004, 00:00

Využity jsou informace ČTK a Businessinfo.cz PONDĚLÍ 29. LISTOPADU Liberální institut pořádá diskuzní fórum na téma regulace reklamy na léčiva . Začíná v 19 hodin v konferenčním sále budovy ve Spálené ulici 51, Praha 1. Organizátoři prosí o potvrzení účasti na e-mail Petra.Bekova@libinst.

Využity jsou informace ČTK a Businessinfo.cz

PONDĚLÍ 29. LISTOPADU Liberální institut pořádá diskuzní fórum na téma regulace reklamy na léčiva . Začíná v 19 hodin v konferenčním sále budovy ve Spálené ulici 51, Praha 1. Organizátoři prosí o potvrzení účasti na e-mail Petra.Bekova@libinst.cz nebo na tel. 224 930 796. Seminář Centra pro ekonomiku a politiku s názvem Finanční rámec EU 2007 - 2013 se uskuteční od 17 hodin na pražském Žofíně. S příspěvkem vystoupí náměstek ministra zahraničních věcí Vladimír Müller, člen rozpočtového výboru Evropského parlamentu Hynek Fajmon a výkonný ředitel Centra pro ekonomiku a politiku Petr Mach. Informace: tel./fax: 222 192 406. ÚTERÝ 30. LISTOPADU Čeští pěstitelé vinné révy mohou do tohoto data předkládat žádosti o dotace na obměnu vinic . Končí nabídka společnosti České radiokomunikace na odkup svých akcií od minoritních akcionářů. Firma akcie vykupuje v souvislosti s jejich stažením z kapitálových trhů. Na silnici I/7 Praha-Chomutov bude otevřen zrekonstruovaný most u Brandýsku na Kladensku. V libereckém Domě kultury se uskuteční seminář k podpoře podnikání z fondů EU . Pořádá ho regionální kancelář agentury CzechInvest pro Liberecký kraj. Kontakt: j.koranda@focus-age.cz. STŘEDA 1. PROSINCE Setkání s německou hospodářskou delegací se uskuteční v kongresovém sále ČSTV na pražské Novotného lávce. Akci pořádají německé Sdružení pro hospodářskou a technologickou spolupráci a Asociace inovačního podnikání ČR za podpory německého ministra hospodářství. V libereckém Centru Babylon začíná 3. ročník veletrhu průmyslové elektrotechniky, elektroniky a energetiky Elektrofest Liberec . Potrvá do 2. prosince. Seminář k Operačnímu programu Průmysl a podnikání pořádá regionální kancelář agentury CzechInvest pro Královéhradecký kraj. Přihlášky: hradeckralove@czechinvest.org. Technologické centrum AV ČR organizuje misi rakouských dřevařských firem . Nabídnuty budou nové technologie, zejména na renovaci klasických betonových velkoplošných staveb. Kontakt: tel.: 220 390 713, e-mail: kudrnova@tc.cas.cz. Dobrovolnou dražbu objektu Nová tržnice v Ústí nad Labem pořádá společnost Česká aukční a dražební. Nejnižší podání činí 56,5 milionu korun. ČTVRTEK 2. PROSINCE

Seminář k Operačnímu programu Průmysl a podnikání pořádá regionální kancelář agentury CzechInvest pro Plzeňský kraj. Přihlášky: plzen@czechinvest.org. V hotelu S.E.N. v Senohrabech u Prahy začíná dvoudenní Strategické fórum , na kterém se každoročně setkává více než stovka předních osobností české podnikatelské a politické sféry. Více informací a program na www.topvision.cz/sforum.

Seminář “ Povolování staveb na území hl. m. Prahy“ pořádá Studio Axis ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy. Kontakt: tel.: 271 732 095, 271 736 620, e-mail: studio@studioaxis.cz.

Mostecká hospodářská komora pořádá seminář o řízení jakosti v malých a středních firmách . Uskuteční se v budově finančního úřadu v Mostě. Kontakt: tel.: 476 206 516, 476 206 525, e-mail: reditel@ohk-most.cz.

V Telči na Jihlavsku otevřou kancelář zastupující Dolní Rakousy pro obce a podnikatele.

PÁTEK 3. PROSINCE

V Bratislavě začíná veletrh spotřebního zboží “ Christmas days “. Potrvá až do 19. prosince. Kontakt na pořadatele: tel.: ++421-2-67272140, e-mail: incheba@incheba.sk.

SOBOT A 4. PROSINCE Společnost Tesco Stores otevře v Táboře svůj první hypermarket v Jihočeském kraji, celkově devatenáctý v České republice. PONDĚLÍ 6. PROSINCE

Do tohoto data se lze přihlásit do výběrového řízení na pronájem Městského domu a sousední budovy na náměstí T. G. M., který vypsala radnice v Přerově. (Podrobněji v Profitu č. 48/2004.)

Fakulta textilní Technické univerzity v Liberci a Výzkumné centrum Textil pořádají 11. ročník mezinárodní konference Struktura a strukturní mechanika textilií STRUTEX, kde se setkají odborníci na textilní technologie a textilní materiálové inženýrství. Kontakt: tel.: 602 770 114, e-mail: jaroslavakocarkova@vslib.cz.

V Moskvě začíná veletrh strojů, vybavení, materiálů a polotovarů pro výrobu nábytku a dřevěných doplňků Interkomplekt. Končí 10. prosince. Kontakt na pořadatele: MVK - International ExhibitionCompany, tel.: ++7-095-9950595, fax: ++7-095-2680891, e-mail: info@mvk.ru.

Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade pořádá v P raze seminář “ Jak získat obchodního partnera v USA “. Seminář povede ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Chicagu. Kontakt: tel.: 224 907 500, e-mail: seminare@czechtrade.cz.

ÚTERÝ 7. PROSINCE

Hospodářská komora okresu Přerov připravila odborný seminář „Aspekty přechodu z daňové evidence na podvojné účetnictví a daňové dopady“. Bližší informace: tel.: 581 210 205, e-mail: hkprerov@hkprerov.cz.

V hotelu Zámek ve Velké Bystřici se uskuteční seminář “ Účetní závěrka 2004 “. Informovat bude mimo jiné o novinkách letošního roku. Kontakt: Deloitte&Touche CR, Lenka Koloušková, tel.: 585 227 923, e-mail: lkolouskova@deloitteCE.com.

V Paříži začíná mezinárodní veletrh průmyslových subdodávek MIDEST . Potrvá do 10. prosince. (Podrobnosti v P rofitu č. 36/2004). Kontakt v ČR: tel.: 224 907 592, e-mail: jan.rechtacek@czechtrade.cz, nebo tel.: 283 930 812, e-mail: a.hughes@businessnt.cz

STŘEDA 8. PROSINCE Dražba domu nazývaného Modrý pavilon se uskuteční v Malé Úpě v Krkonoších. Vyvolávací cena objektu z roku 1850 je 2,8 milionu korun. Dražbu pořádá společnost Top Credit. Více informací: tel.: 415 658 679, e-mail: topcredit@topcredit.cz. ČTVRTEK 9. PROSINCE

Diskuzní setkání “ Realitní trh 2004-2005 - bilance a plány“ se uskuteční v pražském hotelu Corinthia Towers. Pořadatelem je MSG holding, vydavatel časopisu Stavební Fórum. Kontakt: tel.: 267 206 243, e-mail: produkce@msgroup.cz

PÁTEK 10. PROSINCE Do tohoto data lze podávat nabídky na nákup dluhů společnosti Plynostav Pardubice . Pohledávky v celkové výši 184,6 milionu korun chce strategickému investorovi prodat Česká konsolidační agentura. ÚTERÝ 14. PROSINCE Seminář “ Autorská práva v podnikání “ pořádá Hospodářská komora okresu Přerov. Účastníci obdrží informace o autorskoprávní a soudní ochraně v podnikání a především jak se vyvarovat tzv. pirátství v oboru autorského práva. Bližší informace: tel. : 5814 210 205, e-mail: hkprerov@hkprerov.cz. DANĚ A POJIŠTĚNÍ

úterý 30. listopadu

* daň z nemovitostí - poslední splátka daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč)

středa 8. prosince

* Nejpozději do tohoto dne musí zaměstnavatelé i OSVČ odvést zálohy na sociální a zdravotní pojištění za měsíc listopad. Pokud má firma pevně stanovený výplatní termín dříve, odvádějí se zálohy nejpozději k tomuto termínu.

pátek 10. prosince

* spotřební daň

- splatnost daně za říjen

*** 

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Malování zastřeleno nebude. Microsoft ho „uklidí“ do Windows Storu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít