Důležité termíny

20. února 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
20. února 2006, 00:00

ÚTERÝ 21. ÚNORA * Seminář s názvem Mezinárodní marketing pořádá Česká agentura na podporu obchodu - CzechTrade a Okresní hospodářská komora Liberec. Kontakt: info@ohkliberec.cz, tel.: 485 100 767.

ÚTERÝ 21. ÚNORA * Seminář s názvem Mezinárodní marketing pořádá Česká agentura na podporu obchodu - CzechTrade a Okresní hospodářská komora Liberec. Kontakt: info@ohkliberec.cz, tel.: 485 100 767. STŘEDA 22. ÚNORA

* Seminář o ekonomických aspektech pěstování chmele se uskuteční v Žatci. O odbytových perspektivách českého chmele budou hovořit odborníci z ministerstva zemědělství, výzkumných ústavů a vysokých škol, zástupci pěstitelů a obchodníků s chmelem. Kontakt: jiri.koren@telecom, tel.: 415 732 111.

* Exportní strategii firem bude věnována konference, která se uskuteční v Brně. Cílem akce je zejména poskytnout informace o úspěšných exportních strategiích. Kontakt: mandelik@konference.org, tel.: 777 635 758.

* Novela zákona o dani z příjmu právnických a fyzických osob je námětem semináře, který pořádá Okresní hospodářská komora v Prostějově. Kontakt: ohkpv@ohkpv.cz, tel.: 582 332 489.

* Začíná 30. ročník veletrhu Sport Prague. Oproti předešlým ročníkům bude veletrh rozdělen na obory vystavující za účelem obchodních setkání a obory zaměřené převážně na zájem veřejnosti. Souběžně proběhne také Sportec 2006 -2. mezinárodní veletrh výstavby, zařízení a údržby sportovišť. Kontakt: bartos@terinvest.com, tel.: 221 992 141.

ČTVRTEK 23. ÚNORA

* Seminář o dotačních programech v oblasti úspor energie se uskuteční v Mostě. Akci pořádá Česká energetická agentura ve spolupráci s regionální kanceláří CzechInvest, hospodářskou komorou Ústeckého kraje a Střediskem pro úspory energie. Kontakt: ekis@ceacr.cz, tel.: 257 099 032.

* Začíná dvoudenní Česko-arabské podnikatelské fórum. Pořadatelem akce, která se uskuteční v Praze, je Česko-arabská obchodní komora. Kontakt: info@czaok.cz, tel.: 296 647 194.

* Prezentace hospodářského regionu Bavorsko se uskuteční v Praze. Po akci je plánována recepce na německém velvyslanectví, které se zúčastní i bavorský ministr hospodářství Erwin Huber a německý velvyslanec Helmut Elfenkämper. Kontakt: 224 222 200.

* Český realitní trh v roce 2006 je námětem mezinárodní konference, která se bude konat v Praze. Akce je určena především zástupcům významných developerských a stavebně-investičních společností, zástupcům finančních, právních a poradenských společností a představitelům státní správy s samosprávy. Kontakt: zinnerova@msgroup.cz, tel.: 267 206 243.

PÁTEK 24. ÚNORA

* Seminář k novému zákonu o zadávání veřejných zakázek pořádá v Sokolově společnost Sokolovská uhelná. Seminář je určen především pracovníkům investičních, správních a jiných útvarů zadávajících veřejné zakázky v režimu zákona o veřejných zakázkách. Kontakt: tel.: 352 462 343.

PONDĚLÍ 27. ÚNORA * Ministr zemědělství Jan Mládek se v Mostě setká se zástupci zemědělského a potravinářského sektoru, představiteli měst a obcí a venkovských nevládních organizací a sdružení z Ústeckého a Karlovarského kraje. Kontakt: oakmo@telecom.cz, tel.: 476 703 940. ČTVRTEK 2. BŘEZNA

* Problematice obchodování s Čínou bude věnován seminář, který pořádá státní agentura pro podporu exportu CzechTrade. Na akci budou mimo jiné prezentovány možnosti a překážky zahraničního obchodu v Číně, právní regulace a aktualizace zákonů. Kontakt: seminare@ czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

STŘEDA 15. BŘEZNA

* Komunikace a prezentace nejen pro controllery je název dvoudenního trainingu, který v Praze pořádá Point Consulting. Akce bude věnována analýze a vylepšování komunikačních, přesvědčovacích a prezentačních technik. Více na www.pointconsulting. cz nebo tel.: 225 096 445.

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 20. ÚNORA * daň z příjmů - vyúčtování daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků za zdaňovací období 2005 PÁTEK 24. ÚNORA * spotřební daň - splatnost daně za prosinec 2005 (pouze spotřební daň z lihu) PONDĚLÍ 27. ÚNORA * spotřební daň - daňové přiznání za leden - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za leden (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za leden ČTVRTEK 2. BŘEZNA * daň z příjmů - vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmů fyzických nebo právnických osob za rok 2005 PONDĚLÍ 13. BŘEZNA * spotřební daň - splatnost daně za leden (mimo spotřební daně z lihu) STŘEDA 15. BŘEZNA**

* daň z příjmů

- čtvrtletní záloha na daň

- podání hlášení platebního zprostředkovatele

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Pouštní supersport Zaroq Sand Racer 500 GT jde do výroby.…
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Dopravní nehoda v zahraničí: Jak získat odškodnění?
Technologie
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít