Důležité termíny

20. února 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
20. února 2006, 00:00

ÚTERÝ 21. ÚNORA * Seminář s názvem Mezinárodní marketing pořádá Česká agentura na podporu obchodu - CzechTrade a Okresní hospodářská komora Liberec. Kontakt: info@ohkliberec.cz, tel.: 485 100 767.

ÚTERÝ 21. ÚNORA * Seminář s názvem Mezinárodní marketing pořádá Česká agentura na podporu obchodu - CzechTrade a Okresní hospodářská komora Liberec. Kontakt: info@ohkliberec.cz, tel.: 485 100 767. STŘEDA 22. ÚNORA

* Seminář o ekonomických aspektech pěstování chmele se uskuteční v Žatci. O odbytových perspektivách českého chmele budou hovořit odborníci z ministerstva zemědělství, výzkumných ústavů a vysokých škol, zástupci pěstitelů a obchodníků s chmelem. Kontakt: jiri.koren@telecom, tel.: 415 732 111.

* Exportní strategii firem bude věnována konference, která se uskuteční v Brně. Cílem akce je zejména poskytnout informace o úspěšných exportních strategiích. Kontakt: mandelik@konference.org, tel.: 777 635 758.

* Novela zákona o dani z příjmu právnických a fyzických osob je námětem semináře, který pořádá Okresní hospodářská komora v Prostějově. Kontakt: ohkpv@ohkpv.cz, tel.: 582 332 489.

* Začíná 30. ročník veletrhu Sport Prague. Oproti předešlým ročníkům bude veletrh rozdělen na obory vystavující za účelem obchodních setkání a obory zaměřené převážně na zájem veřejnosti. Souběžně proběhne také Sportec 2006 -2. mezinárodní veletrh výstavby, zařízení a údržby sportovišť. Kontakt: bartos@terinvest.com, tel.: 221 992 141.

ČTVRTEK 23. ÚNORA

* Seminář o dotačních programech v oblasti úspor energie se uskuteční v Mostě. Akci pořádá Česká energetická agentura ve spolupráci s regionální kanceláří CzechInvest, hospodářskou komorou Ústeckého kraje a Střediskem pro úspory energie. Kontakt: ekis@ceacr.cz, tel.: 257 099 032.

* Začíná dvoudenní Česko-arabské podnikatelské fórum. Pořadatelem akce, která se uskuteční v Praze, je Česko-arabská obchodní komora. Kontakt: info@czaok.cz, tel.: 296 647 194.

* Prezentace hospodářského regionu Bavorsko se uskuteční v Praze. Po akci je plánována recepce na německém velvyslanectví, které se zúčastní i bavorský ministr hospodářství Erwin Huber a německý velvyslanec Helmut Elfenkämper. Kontakt: 224 222 200.

* Český realitní trh v roce 2006 je námětem mezinárodní konference, která se bude konat v Praze. Akce je určena především zástupcům významných developerských a stavebně-investičních společností, zástupcům finančních, právních a poradenských společností a představitelům státní správy s samosprávy. Kontakt: zinnerova@msgroup.cz, tel.: 267 206 243.

PÁTEK 24. ÚNORA

* Seminář k novému zákonu o zadávání veřejných zakázek pořádá v Sokolově společnost Sokolovská uhelná. Seminář je určen především pracovníkům investičních, správních a jiných útvarů zadávajících veřejné zakázky v režimu zákona o veřejných zakázkách. Kontakt: tel.: 352 462 343.

PONDĚLÍ 27. ÚNORA * Ministr zemědělství Jan Mládek se v Mostě setká se zástupci zemědělského a potravinářského sektoru, představiteli měst a obcí a venkovských nevládních organizací a sdružení z Ústeckého a Karlovarského kraje. Kontakt: oakmo@telecom.cz, tel.: 476 703 940. ČTVRTEK 2. BŘEZNA

* Problematice obchodování s Čínou bude věnován seminář, který pořádá státní agentura pro podporu exportu CzechTrade. Na akci budou mimo jiné prezentovány možnosti a překážky zahraničního obchodu v Číně, právní regulace a aktualizace zákonů. Kontakt: seminare@ czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

STŘEDA 15. BŘEZNA

* Komunikace a prezentace nejen pro controllery je název dvoudenního trainingu, který v Praze pořádá Point Consulting. Akce bude věnována analýze a vylepšování komunikačních, přesvědčovacích a prezentačních technik. Více na www.pointconsulting. cz nebo tel.: 225 096 445.

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 20. ÚNORA * daň z příjmů - vyúčtování daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků za zdaňovací období 2005 PÁTEK 24. ÚNORA * spotřební daň - splatnost daně za prosinec 2005 (pouze spotřební daň z lihu) PONDĚLÍ 27. ÚNORA * spotřební daň - daňové přiznání za leden - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za leden (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za leden ČTVRTEK 2. BŘEZNA * daň z příjmů - vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmů fyzických nebo právnických osob za rok 2005 PONDĚLÍ 13. BŘEZNA * spotřební daň - splatnost daně za leden (mimo spotřební daně z lihu) STŘEDA 15. BŘEZNA**

* daň z příjmů

- čtvrtletní záloha na daň

- podání hlášení platebního zprostředkovatele

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
Intel prý chystá už i dvoujádrové Kaby Lake-X, extrémní Core i3 pro platformu X299
Nvidia nabízí levnější Shield TV. V balení však nemá gamepad
Jedna z nejlepších hororových her je teď zdarma. Stáhněte si Outlast
Nordic Telecom letos vypne CDMA. Než vybuduje LTE, přesune zákazníky k O2
Malý iPhone SE nebyl nikdy takhle levný. Operátoři šli s cenou výrazně níž než Apple
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít