Důležité termíny

27. března 2006, 00:00 - admin
27. března 2006, 00:00

ÚTERÝ 28. BŘEZNA * V Moskvě začíná mezinárodní textilní veletrh Rostextil. Akce končí 31. března a ministerstvo průmyslu a obchodu na ni pro české firmy poskytuje podporu.

ÚTERÝ 28. BŘEZNA

* V Moskvě začíná mezinárodní textilní veletrh Rostextil. Akce končí 31. března a ministerstvo průmyslu a obchodu na ni pro české firmy poskytuje podporu. Kontakt: horakova@mpo.cz, tel.: 224 062 145.

* Exportní veletrh - individuální setkání s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade se uskuteční v Praze. Akce končí 30. března. Termín jednání je nutné dohodnout prostřednictvím příslušného regionálního konzultanta. Jejich seznam je na webové adrese: www.czechtrade.cz/info/konzultanti.

STŘEDA 29. BŘEZNA

* Informačním technologiím a jejich službám v průmyslu a obchodu bude věnován seminář, který pořádá Česká vědeckotechnická společnost spojů ve spolupráci s ministerstvem průmyslu a obchodu, Hospodářskou komorou a Českou asociací manažerů úseků informačních technologií. Akce se uskuteční v Praze. Kontakt: cvtss@csvts.cz, tel.: 221 082 286.

* Začíná podnikatelská mise s premiérem Jiřím Paroubkem do Egypta. Cestu, která končí 31. března, organizuje Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Česko-arabskou obchodní komorou. Kontakt: fullsack@komora.cz, tel: 296 646 553.

ČTVRTEK 30. DUBNA

* Rozšíření hospodářské spolupráce s Kubou bude hlavím tématem semináře, který pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu. Cílem setkání je představit Kubu jako perspektivního partnera pro české exportéry. Kontakt: hulkova@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

ÚTERÝ 4. DUBNA

* Začíná mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky Amper 2006. Akce, která potrvá až do 7. dubna, se uskuteční na v Praze na výstavišti v Letňanech. Kontakt: buchtova@terinvest.com, tel.: 221 992 134.

* Tradiční konzultace s česky hovořící německou advokátkou dr. Pawelka se uskuteční v Praze. Konzultace je možná zejména v oblastech obchodních vztahů s německým subjektem, vymáhání pohledávek či podnikatelských podmínek v Německu. Kontakt: sadovska@komora.cz, tel.: 296 646 451.

* Možnostem obchodování českých firem v Číně bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Setkání povede ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Šanghaji Ivan Vyroubal. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

STŘEDA 5. DUBNA

* Problematice podnikání českých firem na Slovensku bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Akci pořádá Česká podnikatelská reprezentace při Evropské unii. Kontakt: cebre@spcr.cz, tel.: 224 934 514.

* Kypr - mezinárodní centrum obchodu je název semináře, který v Praze pořádá Hospodářská komora. Kontakt: pospisilova@komora.cz, tel.: 296 646 252.

ČTVRTEK 6. DUBNA

* Zahraničnímu obchodu realizovanému přes Svobodné pásmo free zone Ostrava bude věnován seminář, který pořádá hospodářská komora Moravskoslezského kraje. Kontakt: info@khkmsk.cz, tel: 597 479 328.

DAŇOVÉ TERMÍNY

PÁTEK 31. BŘEZNA

* daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2005

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (mimo spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 18. DUBNA

* daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí

PONDĚLÍ 24. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 25. DUBNA

* spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít