Důležité termíny

08. listopadu 2004, 00:00 - admin
08. listopadu 2004, 00:00

PONDĚLÍ 8. LISTOPADU V restauraci sportovní haly v Chomutově proběhne seminář o problematice zaměstnanosti v regionu Chomutov, na kterém se setkají čeští a němečtí zaměstnavatelé v Krušnohoří. Kontakt: ředitelka chomutovské hospodářské komory Ivana Košanová, tel.: 474 628 288, e-mail: urad.

PONDĚLÍ 8. LISTOPADU

V restauraci sportovní haly v Chomutově proběhne seminář o problematice zaměstnanosti v regionu Chomutov, na kterém se setkají čeští a němečtí zaměstnavatelé v Krušnohoří. Kontakt: ředitelka chomutovské hospodářské komory Ivana Košanová, tel.: 474 628 288, e-mail: urad.ohkcv@tpcv.cz.

ÚTERÝ 9.LISTOPADU

V olomouckém klubu Sidia na třídě Kosmonautů začíná veletrh Kůže, boty, textil a oděvy , který potrvá do 12. listopadu.

Zahájení mezinárodní dvoudenní konference s odborným programem z oblasti kvality v rámci Evropského týdne kvality . Místem konání je pražský Národní dům na Vinohradech. Kontakt: Václava Smolíková, tel.: 221 082 261.

V Jindřichově Hradci začíná dvoudenní odborný seminář na téma systém podpory využívání obnovitelných zdrojů energie a zkušenosti s jejich využíváním v Jihočeském kraji a Rakousku. Bližší informace: www.os-agenda.cz.

STŘEDA 10. LISTOPADU

V Plzni se uskuteční konference „Možnosti financování malých a středních podniků a praktické způsoby financování v podmínkách EU “. Pořádá ji týdeník Profit pod

záštitou ministerstva průmyslu a obchodu ve spolupráci se společnostmi CzechTrade, ČSOB a Českou exportní bankou. O den později se akce koná také v Českých Budějovicích. Podrobnosti a přihlášku najdete na straně 31.

Seminář Novela energetického zákona - česká energetika na jednotném vnitřním trhu EU se uskuteční v pražském Valdštejnském paláci. N ovela byla schválena Poslaneckou sněmovnou, seminář předchází schvalování v Senátu. Účast je nutné potvrdit e-mailem: pelcova@ecf.cz nebo na tel.: 222 242 232.

V budově krajského soudu v Hradci Králové se uskuteční schůze konkurzních věřitelů zkrachovalého Zemědělského družstva Hradec nad Svitavou . Kontakt: tel.: 495 065 111

Dvoudenní 10. veletrh průmyslové elektrotechniky Elektrofest Plzeň začíná v tamním Domě kultury Inwest.

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje pořádá seminář o vysílání vlastních zaměstnanců do jiných států EU . Účastníci se seznámí s přechodnými obdobími na dočasné poskytování služeb v Rakousku a N ěmecku nebo uznáváním odborných kvalifikací.

ČTVRTEK 11. LISTOPADU

V kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích začíná výstava stavebnictví, bydlení a úspor energie For Arch Jižní Čechy . Potrvá do 13. listopadu.

Konzultační den s ředitelem kanceláře CzechTrade v Lotyšsku se uskuteční v budově Krajské hospodářské komory v P ardubicích. Podnikatelé dostanou informace, jak vstoupit na tamní trh. Kontakt: tel.: 466 612 164

8. ročník mezinárodního gastronomického festivalu Gastro začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tato akce potrvá do 13. listopadu.

Kanadská obchodní komora v ČR pořádá snídani v pražském hotelu Marriott. Hostem bude předseda představenstva a generální ředitel České spořitelny Jack Stack. Účast je nutno potvrdit na e-mail: events@gocanada.cz nebo tel. 225 000 345.

Ve výstavním centru Ideon v P ardubicích (Jiráskova 1963) začíná výstava Multimedia Komunikace, kterou pořádá Pardubická výstavní a veletržní společnost. Účastníci představí zajímavosti ze světa počítačů, internetu, počítačových her, mobilních telefonů a fotoaparátů. Výstava potrvá do 13. listopadu.

PÁTEK 12. LISTOPADU

Regionální kancelář agentury CzechInvest pro Pardubický kraj pořádá seminář o Operačním programu Průmysl a podnikání (OPPP) a o podpoře podnikání v ČR . Účast je nutno potvrdit na e-mail: j.koranda@focus-age.cz. Více informací na tel: 227 018 421.

PONDĚLÍ 15. LISTOPADU

V pražském Multiplex Village Cinemas Anděl se uskuteční konference o trendech a vývoji developerského prostředí v České republice. Je určena pro všechny odborníky, kteří se pohybují na trhu nemovitostí. Účast je nutno potvrdit na tel. 724 374 30.

ÚTERÝ 16. LISTOPADU

Hospodářská komora ČR pořádá konferenci “ Změny v poskytování úvěrů malým a středním podnikům“.

Na základě dohody Basel II Accord, jejímž cílem je posílit stabilitu globálního finančního sektoru, budou banky a jiné úvěrové instituce zavádět již v dohledné době nové metody rizikového managementu. V důsledku těchto změn budou malí a střední podnikatelé konfrontováni s novými přístupy bank při posuzování úvěrového rizika. Kontakt: mulac@komora.cz; tel: 296 646 356.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které Vás ochrání před otravnými telefonáty
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Xbox One X bude stát 13 500 Kč. Do obchodů půjde i limitovaná edice Scorpio
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít