Důležité termíny

08. listopadu 2004, 00:00 - admin
08. listopadu 2004, 00:00

PONDĚLÍ 8. LISTOPADU V restauraci sportovní haly v Chomutově proběhne seminář o problematice zaměstnanosti v regionu Chomutov, na kterém se setkají čeští a němečtí zaměstnavatelé v Krušnohoří. Kontakt: ředitelka chomutovské hospodářské komory Ivana Košanová, tel.: 474 628 288, e-mail: urad.

PONDĚLÍ 8. LISTOPADU

V restauraci sportovní haly v Chomutově proběhne seminář o problematice zaměstnanosti v regionu Chomutov, na kterém se setkají čeští a němečtí zaměstnavatelé v Krušnohoří. Kontakt: ředitelka chomutovské hospodářské komory Ivana Košanová, tel.: 474 628 288, e-mail: urad.ohkcv@tpcv.cz.

ÚTERÝ 9.LISTOPADU

V olomouckém klubu Sidia na třídě Kosmonautů začíná veletrh Kůže, boty, textil a oděvy , který potrvá do 12. listopadu.

Zahájení mezinárodní dvoudenní konference s odborným programem z oblasti kvality v rámci Evropského týdne kvality . Místem konání je pražský Národní dům na Vinohradech. Kontakt: Václava Smolíková, tel.: 221 082 261.

V Jindřichově Hradci začíná dvoudenní odborný seminář na téma systém podpory využívání obnovitelných zdrojů energie a zkušenosti s jejich využíváním v Jihočeském kraji a Rakousku. Bližší informace: www.os-agenda.cz.

STŘEDA 10. LISTOPADU

V Plzni se uskuteční konference „Možnosti financování malých a středních podniků a praktické způsoby financování v podmínkách EU “. Pořádá ji týdeník Profit pod

záštitou ministerstva průmyslu a obchodu ve spolupráci se společnostmi CzechTrade, ČSOB a Českou exportní bankou. O den později se akce koná také v Českých Budějovicích. Podrobnosti a přihlášku najdete na straně 31.

Seminář Novela energetického zákona - česká energetika na jednotném vnitřním trhu EU se uskuteční v pražském Valdštejnském paláci. N ovela byla schválena Poslaneckou sněmovnou, seminář předchází schvalování v Senátu. Účast je nutné potvrdit e-mailem: pelcova@ecf.cz nebo na tel.: 222 242 232.

V budově krajského soudu v Hradci Králové se uskuteční schůze konkurzních věřitelů zkrachovalého Zemědělského družstva Hradec nad Svitavou . Kontakt: tel.: 495 065 111

Dvoudenní 10. veletrh průmyslové elektrotechniky Elektrofest Plzeň začíná v tamním Domě kultury Inwest.

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje pořádá seminář o vysílání vlastních zaměstnanců do jiných států EU . Účastníci se seznámí s přechodnými obdobími na dočasné poskytování služeb v Rakousku a N ěmecku nebo uznáváním odborných kvalifikací.

ČTVRTEK 11. LISTOPADU

V kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích začíná výstava stavebnictví, bydlení a úspor energie For Arch Jižní Čechy . Potrvá do 13. listopadu.

Konzultační den s ředitelem kanceláře CzechTrade v Lotyšsku se uskuteční v budově Krajské hospodářské komory v P ardubicích. Podnikatelé dostanou informace, jak vstoupit na tamní trh. Kontakt: tel.: 466 612 164

8. ročník mezinárodního gastronomického festivalu Gastro začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tato akce potrvá do 13. listopadu.

Kanadská obchodní komora v ČR pořádá snídani v pražském hotelu Marriott. Hostem bude předseda představenstva a generální ředitel České spořitelny Jack Stack. Účast je nutno potvrdit na e-mail: events@gocanada.cz nebo tel. 225 000 345.

Ve výstavním centru Ideon v P ardubicích (Jiráskova 1963) začíná výstava Multimedia Komunikace, kterou pořádá Pardubická výstavní a veletržní společnost. Účastníci představí zajímavosti ze světa počítačů, internetu, počítačových her, mobilních telefonů a fotoaparátů. Výstava potrvá do 13. listopadu.

PÁTEK 12. LISTOPADU

Regionální kancelář agentury CzechInvest pro Pardubický kraj pořádá seminář o Operačním programu Průmysl a podnikání (OPPP) a o podpoře podnikání v ČR . Účast je nutno potvrdit na e-mail: j.koranda@focus-age.cz. Více informací na tel: 227 018 421.

PONDĚLÍ 15. LISTOPADU

V pražském Multiplex Village Cinemas Anděl se uskuteční konference o trendech a vývoji developerského prostředí v České republice. Je určena pro všechny odborníky, kteří se pohybují na trhu nemovitostí. Účast je nutno potvrdit na tel. 724 374 30.

ÚTERÝ 16. LISTOPADU

Hospodářská komora ČR pořádá konferenci “ Změny v poskytování úvěrů malým a středním podnikům“.

Na základě dohody Basel II Accord, jejímž cílem je posílit stabilitu globálního finančního sektoru, budou banky a jiné úvěrové instituce zavádět již v dohledné době nové metody rizikového managementu. V důsledku těchto změn budou malí a střední podnikatelé konfrontováni s novými přístupy bank při posuzování úvěrového rizika. Kontakt: mulac@komora.cz; tel: 296 646 356.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní…
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Dopravní nehoda v zahraničí: Jak získat odškodnění?
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Technologie
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít