Dotované manažerské kurzy

28. ledna 2010, 05:33 - bre
28. ledna 2010, 05:33

Erudia, která společně s Nadací City dává příležitost aktivním lidem se zájmem o podnikání, ale nedostatkem praktických znalostí či financí, možnost přihlásit se do dotovaných kurzů Naučte se řídit byznys!

Autor: Jakub Stadler

Praktický trénink nejen pro začínající podnikatele už pomohl řadě lidí nastartovat novou kariéru, své vlastní podnikání a postavit se na vlastní nohy. Pro velký zájem obecně prospěšná společnost Prosperita, která společně se Citibankou v rámci projektu Erudia kurzy pořádá, připravila další běh kurzů, které budou probíhat v Praze od 8. února do 15. června 2010.

Kurz Naučte se řídit byznys! je určen nejen lidem, kteří chtějí rozjet své vlastní podnikání, ale slouží také jako trénink k vedení a prezentaci vlastního projektu, např. pro uchazeče o zaměstnání na manažerské pozice.

„Cílem praktického tréninku, který nabízíme díky Nadaci Citibank za skutečně symbolickou cenu, je předat lidem znalosti a umožnit jim naučit se dovednosti klíčové pro realizaci jejich vlastního podnikatelského záměru,“ říká Petr Kloboučník z obecně prospěšné společnosti Prosperita.

Během osmi výukových dnů tak účastníci získají nejen komplexní znalosti v oblasti finančního plánování, projektového řízení, práva v podnikové praxi, tvorby komunikační strategie, přístupy k managementu a marketingu pro malé podnikání, ale také praktické poznatky z praxe od zkušených lektorů - manažerů s vysokými odbornými znalostmi. Během kurzu si každý z účastníků společně s lektorem vytvoří a v závěru kurzu pak obhájí svůj podnikatelský plán, který může později použít pro prezentaci partnerům, sponzorům či bankéřům, kteří budou rozhodovat o financování podnikatelského záměru. Součástí kurzu budou video projekce z úspěšných firem jako např. Bernard, Linet, Grund, Jablotron, Unicorn a další.

Účastníci kurzů hradí jen administrační poplatek 200 Kč za jeden den výuky. Podmínkou účasti je prohlášení, že dotyčný je příjemcem některé ze sociálních dávek, mezi které se počítají i přídavky na děti.

Zájemci se mohou registrovat již teď na webových stránkách tréninkového centra ERUDIA: www.erudia.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Historie televizorů Sony: od přistání na měsíci po deset let pokusů s OLEDem
Windows 10 již obsahuje český a slovenský hlas. Může vám předčítat text
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít